Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Opinie o franczyzie nieruchomości WGN

Karol Jankowicz

Właściciel Biura WGN Słupsk

„Wybór był jeden- WGN, jako mój pierwszy krok w profesjonalnym wejściu w świat nieruchomości, który pozwoli mi również na dalszy rozwój. Dołączenie do Grupy WGN pozwala spełnić te warunki i maksymalnie uprościć start działalności. Bardzo wysoko cenię sobie niezależność i swobodę w działaniu. WGN proponuje współpracę opartą o te cechy.”
Iaroslav Struts

Iaroslav Struts

Właściciel Biura WGN Szczecin

„WGN jest znany na arenie międzynarodowej, dlatego pochodząc spoza Polski zdecydowałem się właśnie na tą markę. Już wtedy wiedziałem, że to jest duży gracz na rynku obrotu nieruchomościami. Przystąpienie do franczyzy daje sprawdzone know-how, wsparcie doświadczonych Partnerów franczyzowych, gotowe rozwiązania na biznes.”

Piotr Makulski

Właściciel Biura WGN Kraków

„Przystąpienie do Grupy WGN to najlepszy wybór. Wiele razy trafiałem na logo WGN na różnych portalach internetowych co przykuło moją uwagę. WGN oferuje klarowne zasady współpracy i możliwe korzyści do osiągnięcia. Przewagą marki WGN nad konkurencją jest wielkie doświadczenie w branży oraz rozpoznawalność marki na rynku. ”

M.Makowicz

Mariusz Markowicz

Właściciel Biura WGN Katowice

„Już na wstępie zwróciła moją uwagę solidna reputacja marki WGN, rekomendacje innych pośredników oraz jej silna obecność na rynku. WGN odznacza się długą historią sukcesów oraz ugruntowaną pozycją, co daje mi pewność, że jest to odpowiedni partner do współpracy”
Izabela Jaśkiewicz Kalisz

Izabela Jaśkiewicz-Piotrowska

Właściciel Biura WGN Kalisz, WGN Koło

„Dlaczego warto wybrać franczyzę WGN Nieruchomości? Ponieważ wiedza i doświadczenie WGN w połączeniu z wyjątkowym podejściem do klienta sprawiają, że proces kupna lub sprzedaży nieruchomości staje się łatwy i satysfakcjonujący dla każdej strony transakcji”
Patryk Majewski

Patryk Majewski

Właściciel Biura WGN Szczecin

„WGN jest wszechobecne, to lider w obrocie nieruchomościami, który od 33 lat systematycznie rozwija się i góruje na rynku. Obserwując rynek nieruchomości ciężko by było nie dowiedzieć się o tak rozpoznawalnej marce jaką jest WGN”

Agent WGN Szczecin

Piotr Gałązka

Właściciel Biura WGN Szczecin

„WGN nauczył mnie wszystkiego, był doskonałym wyborem. […] W tej chwili nie jestem tylko maklerem, a deweloperem prowadząc WGN DEVELOPMENT. Marka dała mi narzędzia, które mnie odpowiednio ukierunkowały. Podsumowując, WGN bardzo dobrze szkoli przyszłych franczyzobiorców.”
Agenci WGN Częstochowa

Artur Kupis​

Właściciel Biura WGN Częstochowa

„Przeszedłem do WGN z innej dużej sieci franczyzowej. Bycie częścią Grupy WGN daje nam dużo większe możliwości. WGN stwarza swoim partnerom świetne warunki do rozwoju […]”

Emilia Skrzypczak

Właściciel Biura WGN Kołobrzeg

„Zdecydowałam się przyłączyć do WGN, żeby móc stać się elementem całości, która już funkcjonuje i przez lata działalności może przedstawić jasne i klarowne statystyki co do swoich faktycznych osiągnięć. Cała Grupa WGN tworzy wynik, który bardzo przekonuje do profesjonalizmu i zaufania.”

Agent WGN Ustroń

Mariola Teszler-Wróbel

Właściciel Biura WGN Ustroń

„Cieszę się, że jestem już od 2009 roku pod skrzydłami WGN i jestem z tego dumna. Gdy wchodziłam w biznes związany z obrotem nieruchomościami potrzebowałam silnego partnera. […] A ponieważ pracujemy tylko na zasadach wyłączności, to nasze oferty muszą być na najwyższym poziomie, wg standardów WGN.”

Agenci WGN Sosnowiec

Rafał Kampczyk
i Krzysztof Badan

Właściciele Biura WGN Sosnowiec

„Działając pod skrzydłami WGN mamy poparcie marki mocno rozpoznawalnej na rynku. […] To daje nam kreatywną wolność, którą sobie bardzo cenimy.”

Agent WGN Gdańsk

Katarzyna
Stachowska – Jurgiel

Właściciel Biura WGN Gdańsk

„Za największą wartość dodaną WGN uważam siłę dystrybucji wszystkich nieruchomości oraz współpracę wewnątrz sieci. Dzięki temu mogę obsługiwać nie tylko rynek lokalny, ale również całą Polskę oraz np. Hiszpanię, w której jest biuro WGN. […] Mamy wsparcie Centrali, w tym profesjonalnego Działu Prawnego.”
Agent WGN Gorzów Wielkopolski

Tomasz Kazuś

Właściciel Biura WGN Gorzów Wlkp.

„Pięć lat pracy w biurze WGN pokazało mi zyski z prowadzenia tego biznesu. Postanowiłem więc założyć własne biuro WGN. Przekazana Księga Know-How WGN stanowiła fundament rozwoju i wiedzy nt. prowadzenia biura nieruchomości. Nie zaczynałem więc od zera, co pozwoliło mi uniknąć wielu błędów.”
Agentka biura WGN

Estera Szeląg

Właściciel Biura WGN Poznań

„Marka WGN posiada najlepszy znany mi model biznesowy zapewniający sukces. Możliwość uczestnictwa w kongresach oraz szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych wykładowców to kolejny atut. Wspaniała atmosfera i współpraca pomiędzy oddziałami w całej Polsce przeważyły o wyborze WGN.”
Agent biura nieruchomości WGN Warszawa

Andrzej Stankiewicz

Właściciel Biura WGN Warszawa

„Pracuję w nieruchomościach od 2007 roku. Duża liczba biur WGN z długoletnim stażem w całej Polsce jest namacalnym dowodem na skuteczność mechanizmów wypracowanych przez WGN. Wieloletnia tradycja i pozycja WGN są nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale siłą napędową do dalszego rozwoju.”
Agentka WGN Pracownik

Klaudia Czerwik-Nowrot

Właściciel Biura WGN Tychy

„Szukaliśmy solidnego partnera do współpracy na zasadach franczyzy oraz z rozpoznawalną marką, z tradycjami jak i ugruntowaną pozycją na rynku. Zdecydowaliśmy się na współpracę z WGN, która oferuje najlepsze na rynku warunki współpracy. Bycie częścią stabilnej organizacji jest dużym atutem.”
Agenci WGN biuro WGN

Joanna Nerkowska
i Jacek Kuźmicki

Właściciele Biura WGN Białystok

„Marka WGN znana nam była na rynku, bo od lat działamy w takim samym obszarze usług. Ujęły nas klarowne zasady współpracy, nacisk na wysoką JAKOŚĆ usług przy zachowaniu dużej samodzielności Franczyzobiorcy. Bardzo ważne dla nas były też pozytywne opinie zarówno Klientów jak i współpracowników WGN.”
Agent WGN Świebodzin

Sylwester Kłos

Właściciel Biura WGN Świebodzin

„Zdecydowanie pierwszym kryterium wyboru to pozycja oraz rozpoznawalność marki WGN, następnie warunki współpracy znacznie różniące się od ofert konkurencji, do tego sprawdzone w praktyce narzędzia, wspólny marketing lokalny i międzynarodowy. Dobrze jest mieć za plecami partnera o ugruntowanej pozycji.”
Agenci Biura WGN Polkowice

Ewa Rybczyńska
i Marek Świdziński

Właściciele 4 Biur WGN Szprotawa, Polkowice, Nowa Sól, Żagań

Przeszli do WGN z innej konkurencyjnej sieci i właśnie uruchomili czwarty własny oddział. „Przepis na sukces to zespół, marka WGN oraz znajomość lokalnego rynku. We wszystkich 4 biurach pracuje ponad 20 agentów. W miesięcznych zestawieniach najlepszych agentów WGN listy TOP4+ zawsze są nasi doradcy.”
Agent Mielec WGN

Mirosław Bąk

Właściciel Biura WGN Mielec

„Na jednym ze spotkań biznesowych poznałem Partnera Grupy WGN, który z pasją opowiadał o prowadzeniu biznesu w ramach franczyzy WGN. Przystąpiłem do WGN, zamiast samodzielnie otwierać biuro. Bycie w strukturach przedsiębiorców i korzystanie z ich doświadczeń to niewątpliwy atut.” 
Agenci WGN biuro Świdnica

Joanna i Marek Lipińscy

Właściciele Biura WGN Świdnica

„Na lokalnym rynku jest wiele biur nieruchomości. Nie chcieliśmy być kolejnym bezimiennym, przeciętnym biurem. Model franczyzowy, jaki oferuje WGN to gwarancja bezpieczeństwa oraz ponadprzeciętnych dochodów. WGN zapewnia unikatowy na polskim rynku nieruchomości zestaw narzędzi gwarantujących sukces.”

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Franczyza nieruchomości – opinie od właścicieli samych biur są cenną wskazówką czy rzeczywiście warto się zaangażować w tego typu działalność. Są to wnioski i doświadczenia ludzi, którzy w wielu przypadkach zajmują się tym od lat, co pozwala odnieść teorię do realiów. Faktem jest, że współpraca z WGN może przynieść wiele korzyści. Podchodzimy do niej bowiem na partnerskich zasadach, oferując przejrzyste i uczciwe warunki.

Poznaj opinie o franczyzie nieruchomości z WGN i podejmij się współpracy

Opinie o franczyzie nieruchomości dają ciekawy obraz tego jak pomocna może być taka forma prowadzenia biura. Dotyczy to osób, które dopiero wkraczają na rynek nieruchomości, ale i takich, które już na nim działają. Wstąpienie do takich struktur jest znacznie bezpieczniejsze niż działanie samodzielne. Jednocześnie dalej zachowujesz autonomię w kontekście sposobu prowadzenia biura i pełnię wypracowanych zysków.

Wsparcie na różnych płaszczyznach

Przyglądając się doświadczeniom przekazanym przez właścicieli biur działających w ramach WGN, można dostrzec, że wskazują oni na atuty w różnych obszarach. Wspólnym mianownikiem wydaje się podkreślenie tego jak dużo daje sama wartość naszej marki. Funkcjonujemy na rynku ponad trzydzieści lat i cieszymy się renomą w kraju, a nawet poza jego granicami. Stanowi to znaczące ułatwienie dla osób prowadzących swoje biura pod naszym szyldem. W ramach franczyzy możesz korzystać nie tylko z naszego know-how czy wsparcia reklamowego i prawnego, ale także doświadczeń innych właścicieli. Bardzo perspektywiczne jest również to, że sam zakres działań może wykraczać poza sferę obrotu nieruchomościami, gdyż część Partnerów z powodzeniem realizuje się w ramach dodatkowych usług. Mogą one dotyczyć home stagingu, ubezpieczeń czy nawet działalności deweloperskiej. Rozbudowana sieć dystrybucyjna WGN pozwala na obsługiwanie operacji na wybranych rynkach zagranicznych.

Franczyza nieruchomości – opinie właścicieli biur WGN nie pozostawiają wątpliwości, że taka współpraca może być bardzo owocna. Mniej doświadczonym osobom pomoże to w bezpiecznym utworzeniu biura i jego sprawnym rozwoju. Dla tych bardziej doświadczonych na rynku nieruchomości, daje duże możliwości w postaci odpowiednio rozwiniętego systemu, w jakim działają Partnerzy WGN. Zapraszamy do wypełnienia formularza i umówienia się na rozmowę.

4.5/5 - (24 votes)
Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top