Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

SPIS TREŚCI
Współpraca z Grupą WGN
Przejrzyste warunki współpracy
Siła i prestiż
Dlaczego to dobre rozwiązanie?
Rynek nieruchomości
Ułatwiony start i rozwój
Sprawdzone rozwiązania

Szukasz ciekawej franczyzy? Spróbuj z Grupą WGN!

Ciekawa franczyza powinna przede wszystkim dotyczyć interesującej nas działalności. Przy tym współpraca powinna odbywać się według odpowiednich zasad. W WGN wypracowaliśmy taki model franczyzowy, który sprawdził się już dla wielu naszych Partnerów. Przekonaj się sam, dlaczego warto otworzyć biuro nieruchomości razem z nami.

Przejrzyste warunki współpracy

Taka forma prowadzenia działalności jest bardzo korzystna, ale pod warunkiem, że odbywa się we właściwy sposób. W przeciwnym razie może się okazać, że franczyzodawca wykorzysta Cię tylko dla własnych zysków. Decydując się na współpracę z Grupą WGN, możesz jednak liczyć na odmienne podejście. My oferujemy model partnerski, który oparty jest na klarownych zasadach korzystnych dla obu stron. Przede wszystkim bazujemy na rozsądnej i stałej opłacie, która nie jest uzależniona od poziomu zysków. Jeśli wystartujesz z dobrze prosperującym biurem nieruchomości, wypracowane z tego tytułu zyski zachowasz dla siebie i nie będziesz musiał się obawiać, że jako franczyzodawca będziemy oczekiwali dodatkowego udziału w twoich obrotach. Przy działalności we franczyzie WGN masz też swobodę w oferowaniu usług dodatkowych, także z zakresu działalności deweloperskiej, ubezpieczeń, home stagingu i wielu innych obszarów.

Siła i prestiż marki WGN

Mamy ogromne – 33-letnie – doświadczenie na rynku nieruchomości, które przekłada się na zaufanie do naszej marki. W tej branży ma to ogromne znaczenie, ponieważ już na starcie możesz liczyć na przychylne spojrzenie klientów. Sumiennie pracując, szybko możesz przekuć to w udane, doskonale funkcjonujące biuro. Proponujemy dostęp do budowanego przez lata gotowego Know-How, licznych szkoleń czy autorskiego programu CRM. Współpraca z nami oznacza wybór marki, która po prostu sprawdziła się już na rynku nieruchomości i z powodzeniem WGN wspiera kolejnych Partnerów, którzy osiągają ponadprzeciętne sukcesy zawodowe i finansowe.

Dlaczego ciekawa franczyza jest dobrym pomysłem na biznes?

Franczyza nieruchomości jest z pewnością ciekawą propozycją, ponieważ jest to branża niezwykle silna, rozbudowana i perspektywiczna. Sam ten model prowadzenia działalności wiąże się z wieloma korzyściami, które odczujesz na każdym etapie drogi do sukcesu. Przy współpracy z Grupą WGN z pewnością zauważysz i docenisz je wszystkie.

Szczególnie na rynku nieruchomości

Model franczyzowy jest bardzo charakterystyczny, w związku z czym praktyka pokazuje, że taka forma nie sprawdza się na każdym rynku. W branży nieruchomości działa jednak wzorcowo. Jednocześnie jest to obszar bardzo perspektywiczny, który wykazał się dużą odpornością na wydarzenia społeczno-gospodarcze, co potwierdziły dobitnie okoliczności ostatnich lat. Podczas gdy wiele obszarów do tej pory przeżywa głęboki kryzys, nieruchomości trzymają się bardzo dobrze. Zauważalne były jedynie zmiany w ewentualnych potrzebach czy preferencjach klientów, ale nie samym popycie i podaży, a co za tym idzie, w chęci do korzystania z pośrednictwa przy takich transakcjach.
Przy okazji plusem jest to, że praca w tym obszarze jest zwyczajnie interesująca, pełna codziennych wyzwań i kontaktów z ludźmi. Osoba decydująca się na otworzenie własnego biura, a nie podjęcie się pracy w roli agenta, może do tego liczyć na ekscytujące zadania związane z samym kierowaniem biurem, które wymaga też umiejętności i podejścia charakterystycznego dla szczebla menedżerskiego.
Decydując się na taką działalność, z pewnością nie będziesz się nudzić i każdego dnia z niecierpliwością wrócisz do pracy, która może przynieść przy tym duże korzyści finansowe.

Ułatwiony start i rozwój

W związku z tym, że jako franczyzodawca pozwalamy zacząć działalność pod szyldem naszej znanej marki, a do tego udostępniamy w dużej mierze swoją wiedzę i potrzebne wsparcie doradcze, wystartowanie z takim biznesem jest zwyczajnie dużo łatwiejsze niż działanie całkowicie na własną rękę. W segmencie nieruchomości jest to widoczne wręcz dobitnie, ponieważ operuje się tutaj na nieruchomościach o dużych wartościach, w związku z czym zaufanie klientów jest czymś nieocenionym. Wsparcie ze strony Grupy WGN sprawi, że zauważysz to nie tylko na samym początku, ale i w dalszym rozwoju biura.

Grupa ludzi robi sobie zdjęcie w biurze

Sprawdzone rozwiązania

Franczyza to model biznesowy, który sprawdził się już w praktyce. Mając dostęp do zaplecza, jakie otrzymasz od Grupy WGN, zyskujesz w zasadzie gotowy przepis na to, jak funkcjonować w tej branży. Możesz go jednak zmodyfikować według własnego pomysłu. Co najważniejsze – unikniesz niepotrzebnych błędów, które często popełnia się z powodu braku doświadczenia. Oczywiście takie sytuacje sprawiają, że można się czegoś nauczyć i wyciągnąć wnioski, ale w tym przypadku praca została już wykonana, a Ty możesz z tego skorzystać, dzięki czemu droga do sukcesu będzie mniej wyboista.

Ciekawa franczyza na rynku nieruchomości to rozwiązanie odpowiednie dla ludzi ambitnych i z zapałem. Jest to perspektywiczna branża, która oferuje codziennie liczne wyzwania. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z przedstawicielami Grupy WGN.

5/5 - (11 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top