Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Tomasz Kazuś – Dyrektor Biura WGN Gorzów Wielkopolski wspomina czasy, kiedy dopiero stawiał pierwsze krok w świecie nieruchomości jako agent i jak bardzo sytuacja się różniła od obecnej.
„W 2013 roku rynek nieruchomości rósł stabilnie, zatrudniłem się jako doradca ds. nieruchomości i spełniałem się w tej roli aż do roku 2018, kiedy ówczesny franczyzobiorca WGN Gorzów Wielkopolski u którego pracowałem postanowił zrezygnować z tego biznesu”.

Spis treści:

Nowy dyrektor
Sukcesy
Szkolenia
Współpraca z Grupą WGN

Agent nieruchomości nowym dyrektorem

W czasie, kiedy Tomasz Kazuś pracował jako agent nieruchomości, były właściciel Biura WGN Gorzów Wielkopolski na co dzień zajmował się placówkami bankowymi, a oddział franczyzowy WGN był dodatkiem do jego głównego zajęcia. Rezygnacja z prowadzenia oddziału WGN przyniosła nowy pomysł u byłego właściciela – konieczność przekazania biura komuś, kto poprowadzi go dalej z kolejnymi sukcesami.
Propozycja nie mogła trafić do nikogo innego jak do Tomasza Kazuś.
„Propozycja trafiła do mnie niespodziewanie, chociaż nie miałem doświadczenia w prowadzeniu firmy to dostrzegałem ogromny potencjał w Grupie WGN i chciałem dalej kontynuować pracę w nieruchomościach właśnie pod logiem WGN. Bez dłuższego zastanawiania zdecydowałem się przejąć Oddział WGN Gorzów Wielkopolski”

Wnętrze biura WGN

Sukcesy nowego dyrektora

Pan Tomasz podpisał umowę franczyzową z Grupą WGN i zasilił on szeregi Partnerów franczyzowych i od tego czasu odnosi z każdym miesiącem coraz większe sukcesy zawodowo-finansowe.
Po kilku latach jako franczyzobiorca Grupy WGN zbudował mocny zespół agentów składający się z 7 osób, ale ze względu na duże zainteresowanie nieruchomościami, ma w planach zatrudnienie dodatkowych 2 doradców ds. nieruchomości lub więcej.
„Stoi za mną duża i silna marka, a to przyciąga klientów, nawet tych, którzy moje biuro widzą podczas spaceru lub przejeżdżając tuż obok. Dzięki ciężkiej mojej pracy oraz mojego zespołu mamy dużo obowiązków i nie raz zostaję po zamknięciu biura, aby każdy klient był w pełni zadowolony”.
Dyrektor Tomasz Kazuś uzyskał na swoim koncie aż 18 transakcji tylko w miesiącu listopad 2023. To fenomenalny wynik! Jako Grupa WGN cieszymy się z sukcesu naszych Partnerów i z dumą pokazujemy ilości transakcji w comiesięcznym zestawieniu „Najlepszych Doradców Grupy WGN”.

Szkolenia dla Partnerów i agentów nieruchomości

Centrala WGN stara się stale podnosić kompetencje Partnerów i ich agentów nieruchomości, organizując szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. To również czas wymiany spostrzeżeń, doświadczeń pomiędzy dyrektorami innych biur Grupy WGN. Partnerzy WGN nie są dla siebie konkurencją a wsparciem, dodatkową motywacją w dążeniu do celu.
„Dwa razy do roku odbywają się trzydniowe szkolenia. Przy tej okazji najlepsi partnerzy dostają wyróżnienia za całokształt działalności i wkład w rozwój Grupy WGN. Sieć WGN liczy prawie 100 biur, więc jakiekolwiek wyróżnienie się w tak dużej grupie to nie lada wyczyn.
W 2019 r. miałem wielki zaszczyt otrzymać prestiżową nagrodę jaką jest „Objawienie Roku WGN”. Kolejną nagrodą, którą można zdobyć jest nagroda „Orła Brokera WGN”. To mocno motywuje do dalszej pracy i odnoszenia sukcesów” – mówi Tomasz Kazuś
„W pracę doradcy ds. nieruchomości trzeba zaangażować dużo czasu oraz serca, pozyskiwanie oraz przyjmowanie ofert, robienie profesjonalnych zdjęć, filmów oraz opisów. Dodatkowo sprawy stricte administracyjne, a także wykonywanie wielu telefonów do klientów oraz umawianie spotkań. Tę pracę naprawdę trzeb kochać”.

Współpraca z Grupą WGN

Praca pośrednika nieruchomości to praca z ludźmi, trzeba mieć z nimi dobry kontakt. To branża, w której poznaje się bardzo wiele osób o różnym usposobieniu, należy być cierpliwym, pogodnym i zawsze uśmiechniętym. Bycie pozytywnym człowiekiem przekłada się na lepszą pracę, czerpanie radości z każdej kolejnej udanej transakcji. Działanie w sieci WGN pomaga odnieść sukces w branży nieruchomości, ponieważ rozpoznawalna, silna marka WGN przyciąga klientów jak magnes.
Klienci zaufają liderowi na rynku, powierzając w ręce pośrednika swoją nieruchomość.
Cieszymy się, że Dyrektor Oddziału WGN Gorzów Wielkopolski Tomasz Kazuś jest naszym Partnerem. Grupa WGN zyskała Partnera pełnego zamiłowania do nieruchomości, pracowitą osobę, która nie boi się wyzwań, z wytrwałością dąży do celu, czerpiąc z tego dużo satysfakcji.
Życzymy dalszych sukcesów na rynku nieruchomości z Grupą WGN, aby każdy dzień obfitował w udane transakcje, a klienci z uśmiechem wracali.

5/5 - (14 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top