Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.


Spis treści:
Co na to wpływa?
Stabilna marka
W czasie pandemii
Siła napędowa rynku nieruchomości

Co wpływa na to, że franczyza WGN to najbardziej dochodowy biznes?

Franczyza w obrocie nieruchomościami to bez wątpienia najbardziej dochodowy biznes w tym sektorze. Od początku 2021 roku do Grupy WGN dołączyło 13-stu partnerów, w tym trzy biura to kolejne placówki dotychczasowych franczyzobiorców, co daje nam obraz, jak bardzo stabilnym i pewnym sukcesu biznesem jest franczyza z Grupą WGN. Obecnie trwają rozmowy i przeprowadzane są procedury zawarcia kolejnych umów franczyzowych. Jesteśmy pełni optymizmu, że jeszcze w grudniu dołączą do nas dwaj partnerzy, co da fantastyczny wynik – ponad jedno nowe biuro na miesiąc.

Stabilna marka

Dlaczego kandydaci wybierają nas w tych trudnych czasach? W czasie pandemii, w usługach utrzymują się głównie duże firmy z długoletnim doświadczeniem, z pewnymi, przejrzystymi zasadami prowadzenia biznesu, a także z ugruntowaną pozycją lidera na rynku nieruchomości. Przedsiębiorcy oczekują od silnego partnera franczyzowego doświadczenia, skuteczności w każdej sytuacji oraz umiejętności rozwijania z sukcesem swojego biznesu, nie zważając na przeciwności spotykane na drodze. Podsumowując, z dumą mogę powiedzieć, że WGN to stabilna marka w niestabilnych czasach, która cieszy się przy tym dobrymi opiniami.

WGN to obecnie sieć 95 biur franczyzowych świadczących usługi szeroko pojętego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, z którymi współpracuje już ponad 570 osób m.in.: agentów, doradców, ekspertów finansowych. Koncern WGN jest dobrze znany w Polsce, jak również poza nią. Wiele franczyzobiorców otwiera siedziby swoich biur za granicą Polski, rozszerzając działanie marki WGN na skalę międzynarodową.

Biuro WGN

fot. WGN

Najbardziej dochodowa franczyza w czasie pandemii

Sukcesy finansowe naszych najbardziej dochodowych oddziałów franczyzowych nie zależą tylko od wzrostu czy spadku cen nieruchomości, które od początku pandemii bywały zaskakująco wysokie lub niskie. Zależą one przede wszystkim od liczby przeprowadzanych transakcji. Trzeba przyznać, że z naszą siecią franczyzową pandemia obeszła się wyjątkowo łagodnie. Nawet w czasie lockdownu biura WGN wypracowały okazałe obroty finansowe, co pokazało duże zaangażowanie właścicieli biur oraz ich agentów. W Grupie WGN pracują pasjonaci nieruchomości, co przełożyło się na cieszący nas ogromny sukces. Po początkowej stagnacji w okresie pandemii (kwiecień/maj 2020) chętnych na zakup nieruchomości pojawiło się więcej w porównaniu do roku poprzedzającego. Natomiast w bieżącym roku odnotowaliśmy już rekordową liczbę transakcji. Do końca listopada br. nasze biura sfinalizowały łącznie ponad 14 tysięcy zleceń, a wiemy już, że rok 2021 zamkniemy z liczbą ponad 15 tysięcy transakcji.

Siła napędowa rynku nieruchomości

Zauważamy, że rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Pandemia spowodowana Covid – 19, wyraźnie pokazała, że siłą napędową stają się sieci franczyzowe i to te największe, to one mocno ugruntowały stabilną pozycję w czasie największego lockdownu, pracując jeszcze wydajniej niż dotychczas. Przy dużym rozdrobnieniu rynku konsolidacja agencji daje możliwość stworzenia silnych grup pośredników działających w oparciu o jednolite standardy współpracy z klientami. Działanie pod jedną silną marką, jaką jest WGN, daje naszym partnerom możliwość rozszerzenia aktywności biznesowej, dostarcza niezbędne do prowadzenia biznesu, sprawdzone, stale aktualizowane o najnowsze umowy i najskuteczniejsze metody działania – Księga Know-How WGN, cykliczne szkolenia przeprowadzane przez najlepszych wykładowców, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Partnerów. Co pół roku organizowane są Kongresy i Konwenty Dyrektorów, na których oprócz obfitych w wiedzę szkoleń, franczyzobiorcy mogą spotkać się ze sobą, wymienić się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu biur oraz pomysłami odnośnie dalszego rozwoju Grupy WGN. W czasie pandemii, aby Partnerzy nadal mogli czerpać wiedzę i inspirację, organizowane były spotkania online w trosce o ich bezpieczeństwo. W dużych sieciach odchodzi się od klasycznego modelu pośrednictwa polegającego jedynie na skojarzeniu stron transakcji. Obecnie kładzie się nacisk na współpracę i komplementarność usług – począwszy od kompleksowej usługi, poprzez obsługę prawną przy realizacji transakcji, nowoczesnego przygotowania mieszkań do sprzedaży lub wynajmu – zwany home stagingiem, pomoc w kredytowaniu czy remoncie i aranżacji wnętrz itp. Naszych trzech partnerów rozszerzyło swoje usługi o działalność deweloperską. Przyszłość agencji nieruchomości to rozwój w oparciu o zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi związanej z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami tak, aby każdy klient poczuł, że może zaufać w każdej kwestii związanej z pozyskaniem lub zbyciem nieruchomości oraz aby za każdym razem wracał do naszej marki WGN.

W miarę wzrostu zamożności społeczeństwa rośnie dążenie do poprawiania swoich warunków i podnoszenia standardów mieszkaniowych. Ostatni rok pokazał, że Polacy lawinowo kupują nie tylko mieszkania w standardzie popularnym, ale również odważniej inwestują w nieruchomości premium i nieruchomości komercyjne, traktując je jako jedną z najkorzystniejszych lokat kapitału.

Reasumując, rok 2021 okazał się w Polsce rekordowym, licząc od początku wieku, rokiem pod względem ilości transakcji, a tym samym pod względem wartości sprzedanych nieruchomości.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top