Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza: współpraca z WGN

Franczyza współpraca z WGN

https://www.pexels.com/

Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy pozwala pokonać takie bariery i może prowadzić do otworzenia biura, które odniesie wielki sukces.

Spis treści:
Jak wygląda?
Dlaczego z nami?
Partnerskie podejście
Wymagania
Korzyści
Sprawdzony model biznesowy
Wsparcie doradcze i reklamowe

Jak wygląda franczyza we współpracy z WGN?

Współpraca z WGN w formie franczyzy pozwoli otworzyć własne biuro nieruchomości, które może stać się dochodowym biznesem. Możesz się wtedy zająć pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz usługami finansowo-kredytowymi. Pozostawiamy naszym Partnerom dużo swobody względem ewentualnych dodatkowych działań, więc możesz uzupełnić ofertę swojego biura o inne usługi, w tym: home staging, ubezpieczenia, remonty, wyceny, a nawet działalność deweloperską. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać WGN.

Dlaczego z nami?

Sieci franczyzowych może być wiele, ale WGN to lider w segmencie nieruchomości. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat i cieszymy się uznaniem oraz renomą, także poza granicami kraju. W samym 2022 roku WGN zrealizował kilkanaście tysięcy transakcji. Średni staż biur WGN przekracza tymczasem 16 lat. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz stabilność i przyszłościowy biznes, który może wręcz przejść na kolejne pokolenie.

Partnerski model

Franczyza z WGN jest tak wyjątkowa w dużej mierze ze względu na to, że traktujemy współpracujące z nami biura jak prawdziwych Partnerów. W wielu modelach biznesowych można się tymczasem spotkać z tym, że franczyzobiorca jest traktowany z góry i służy franczyzodawcy jedynie za źródło zarobku. U nas zachowasz autonomię i swobodę działań. Nie musisz się obawiać, że cokolwiek będziesz miał narzucone z góry. Dodatkowym plusem jest fakt, że zachowujesz cały wypracowany przez siebie przychód. W ramach umowy z WGN płacisz tylko ustalone wcześniej opłaty franczyzowe. Jako franczyzodawca nie wymagamy jednak żadnego procentowego udziału od zysków, co wyróżnia nas na tle wielu podmiotów na rynku.

Biuro nieruchomości

fot. pixabay.com

Czego potrzebujesz?

Naszymi Partnerami mogą zostać osoby czy firmy bez doświadczenia w tej branży, jak i pośrednicy, którzy działają już prężnie na rynku. Ważna jest determinacja i konsekwentne dążenie do celu. W związku z tym ważne są cechy typowo menedżerskie. Szacunkowo na otwarcie biura potrzebne będzie 10-20 tysięcy złotych. W praktyce taka suma może się zwrócić już w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy działalności. Jeśli czujesz się na siłach, żeby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z nieruchomościami w takiej właśnie formie, wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

Jakie są korzyści ze współpracy w ramach franczyzy?

Współpraca w formie franczyzy to specjalny model biznesowy, wykorzystywany w różnych branżach. Jest on na tyle specyficzny, że w jednych obszarach sprawdza się doskonale, a w innych może z kolei zupełnie nie działać. W przypadku nieruchomości zdecydowanie mamy do czynienia z tą pierwszą sytuacją. Sprawdź jakie zalety ma uruchomienie swojego biura właśnie w taki sposób.

Sprawdzony model i łatwiejsze wejście na rynek

Model franczyzowy WGN jest już doskonale sprawdzony w warunkach rynkowych. Najlepiej świadczy o tym fakt, że coraz częściej przechodzą do nas nawet Partnerzy z innych sieci. W ramach takiej współpracy otrzymasz od nas know-how, czyli pełen komplet wszystkich niezbędnych dokumentów i procedur, dzięki którym już od pierwszego dnia możesz prowadzić biuro w sprawdzony sposób. W ramach pakietu na start zapewniamy kompleksowe szkolenia i pomoc przy organizacji biura. Przede wszystkim ruszysz z działalnością pod szyldem WGN, czyli marki znanej i budzącej zaufanie. To bardzo ważny aspekt, ponieważ pozwala pokonać pewne bariery wejścia. Rynek nieruchomości to segment, na którym operuje się dużymi sumami, więc dla klientów nie ma nic ważniejszego od zaufania. Takiego nie mają z kolei otwierające się dopiero biura z anonimową, nic nie mówiącą potencjalnym klientom nazwą. Z WGN możesz rozpocząć od razu „z wysokiego C”.

Korzyści ze wsparcia i marketingu

W toku współpracy dbamy o regularne szkolenia. Na starcie otrzymasz w dodatku stałego, dedykowanego opiekuna. Możesz liczyć na doradztwo prawne i administracyjne w każdej chwili. Nasz dział prawny dba także o bieżące aktualizowanie dokumentów w zgodzie ze zmieniającymi się przepisami i procedurami. Otrzymujesz tym samym duże wsparcie będące bardzo pomocne w rozwoju i skutecznym prowadzeniu biura. Co ważne, unikniesz też ponoszenia bardzo dużych kosztów na marketing, do czego zmuszone są biura zakładane samodzielnie, które potrzebują ogromnej promocji. Przy naszej franczyzie dużo daje już sam fakt, że działasz pod znanym szyldem. W WGN stawiamy na kampanie reklamowe na największych portalach. Przekłada się to na skuteczny marketing, a co za tym idzie lepsze wyniki współpracujących z nami biur.

Franczyza: współpraca z WGN wyróżnia się tym, że przystąpisz do niej w formie prawdziwego partnerstwa. Otrzymujesz duże wsparcie na różnych gruntach, jednocześnie w toku umowy ponosząc tylko ustaloną stałą opłatę, lecz zachowując pełnię wypracowanych przez siebie zysków. Taki model biznesowy to sposób na dochodową i satysfakcjonującą działalność. Zapraszamy do skorzystania z formularza i wykonania pierwszego kroku w stronę owocnej współpracy.

5/5 - (8 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys. może być atrakcyjną perspektywą dla osób, które chciałyby podjąć własną działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji, czym dokładnie się zająć. Świetnym rozwiązaniem będzie wtedy franczyza w lukratywnym segmencie nieruchomości, ponieważ taki model działania ma wiele zalet i wiąże się z ciekawymi perspektywami. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, zapraszamy do współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top