Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Franczyza: współpraca z WGN

Franczyza współpraca z WGN

https://www.pexels.com/

Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy pozwala pokonać takie bariery i może prowadzić do otworzenia biura, które odniesie wielki sukces.

Spis treści:
Jak wygląda?
Dlaczego z nami?
Partnerskie podejście
Wymagania
Korzyści
Sprawdzony model biznesowy
Wsparcie doradcze i reklamowe

Jak wygląda franczyza we współpracy z WGN?

Współpraca z WGN w formie franczyzy pozwoli otworzyć własne biuro nieruchomości, które może stać się dochodowym biznesem. Możesz się wtedy zająć pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz usługami finansowo-kredytowymi. Pozostawiamy naszym Partnerom dużo swobody względem ewentualnych dodatkowych działań, więc możesz uzupełnić ofertę swojego biura o inne usługi, w tym: home staging, ubezpieczenia, remonty, wyceny, a nawet działalność deweloperską. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać WGN.

Dlaczego z nami?

Sieci franczyzowych może być wiele, ale WGN to lider w segmencie nieruchomości. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat i cieszymy się uznaniem oraz renomą, także poza granicami kraju. W samym 2022 roku WGN zrealizował kilkanaście tysięcy transakcji. Średni staż biur WGN przekracza tymczasem 16 lat. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz stabilność i przyszłościowy biznes, który może wręcz przejść na kolejne pokolenie.

Partnerski model

Franczyza z WGN jest tak wyjątkowa w dużej mierze ze względu na to, że traktujemy współpracujące z nami biura jak prawdziwych Partnerów. W wielu modelach biznesowych można się tymczasem spotkać z tym, że franczyzobiorca jest traktowany z góry i służy franczyzodawcy jedynie za źródło zarobku. U nas zachowasz autonomię i swobodę działań. Nie musisz się obawiać, że cokolwiek będziesz miał narzucone z góry. Dodatkowym plusem jest fakt, że zachowujesz cały wypracowany przez siebie przychód. W ramach umowy z WGN płacisz tylko ustalone wcześniej opłaty franczyzowe. Jako franczyzodawca nie wymagamy jednak żadnego procentowego udziału od zysków, co wyróżnia nas na tle wielu podmiotów na rynku.

Biuro nieruchomości

fot. pixabay.com

Czego potrzebujesz?

Naszymi Partnerami mogą zostać osoby czy firmy bez doświadczenia w tej branży, jak i pośrednicy, którzy działają już prężnie na rynku. Ważna jest determinacja i konsekwentne dążenie do celu. W związku z tym ważne są cechy typowo menedżerskie. Szacunkowo na otwarcie biura potrzebne będzie 10-20 tysięcy złotych. W praktyce taka suma może się zwrócić już w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy działalności. Jeśli czujesz się na siłach, żeby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z nieruchomościami w takiej właśnie formie, wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

Jakie są korzyści ze współpracy w ramach franczyzy?

Współpraca w formie franczyzy to specjalny model biznesowy, wykorzystywany w różnych branżach. Jest on na tyle specyficzny, że w jednych obszarach sprawdza się doskonale, a w innych może z kolei zupełnie nie działać. W przypadku nieruchomości zdecydowanie mamy do czynienia z tą pierwszą sytuacją. Sprawdź jakie zalety ma uruchomienie swojego biura właśnie w taki sposób.

Sprawdzony model i łatwiejsze wejście na rynek

Model franczyzowy WGN jest już doskonale sprawdzony w warunkach rynkowych. Najlepiej świadczy o tym fakt, że coraz częściej przechodzą do nas nawet Partnerzy z innych sieci. W ramach takiej współpracy otrzymasz od nas know-how, czyli pełen komplet wszystkich niezbędnych dokumentów i procedur, dzięki którym już od pierwszego dnia możesz prowadzić biuro w sprawdzony sposób. W ramach pakietu na start zapewniamy kompleksowe szkolenia i pomoc przy organizacji biura. Przede wszystkim ruszysz z działalnością pod szyldem WGN, czyli marki znanej i budzącej zaufanie. To bardzo ważny aspekt, ponieważ pozwala pokonać pewne bariery wejścia. Rynek nieruchomości to segment, na którym operuje się dużymi sumami, więc dla klientów nie ma nic ważniejszego od zaufania. Takiego nie mają z kolei otwierające się dopiero biura z anonimową, nic nie mówiącą potencjalnym klientom nazwą. Z WGN możesz rozpocząć od razu „z wysokiego C”.

Korzyści ze wsparcia i marketingu

W toku współpracy dbamy o regularne szkolenia. Na starcie otrzymasz w dodatku stałego, dedykowanego opiekuna. Możesz liczyć na doradztwo prawne i administracyjne w każdej chwili. Nasz dział prawny dba także o bieżące aktualizowanie dokumentów w zgodzie ze zmieniającymi się przepisami i procedurami. Otrzymujesz tym samym duże wsparcie będące bardzo pomocne w rozwoju i skutecznym prowadzeniu biura. Co ważne, unikniesz też ponoszenia bardzo dużych kosztów na marketing, do czego zmuszone są biura zakładane samodzielnie, które potrzebują ogromnej promocji. Przy naszej franczyzie dużo daje już sam fakt, że działasz pod znanym szyldem. W WGN stawiamy na kampanie reklamowe na największych portalach. Przekłada się to na skuteczny marketing, a co za tym idzie lepsze wyniki współpracujących z nami biur.

Franczyza: współpraca z WGN wyróżnia się tym, że przystąpisz do niej w formie prawdziwego partnerstwa. Otrzymujesz duże wsparcie na różnych gruntach, jednocześnie w toku umowy ponosząc tylko ustaloną stałą opłatę, lecz zachowując pełnię wypracowanych przez siebie zysków. Taki model biznesowy to sposób na dochodową i satysfakcjonującą działalność. Zapraszamy do skorzystania z formularza i wykonania pierwszego kroku w stronę owocnej współpracy.

5/5 - (2 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top