Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com

W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną już na rynku grupą WGN.


Spis treści
Zasady działania
Charakterystyka działalności
Wybrany model
Współpraca z biurem WGN
Wymagania
Co jest potrzebne?
Zwrot inwestycji

Jak krok po kroku przebiega franczyza nieruchomości?

Rozpatrując kwestię franczyzy nieruchomości krok po kroku, warto się zastanowić, co oznacza w ogóle prowadzenie takiego biura, a zatem, jakie konkretnie zadania łączą się z taką działalnością. Można do niej przystąpić na różne sposoby, przy czym rozsądne będzie skorzystanie ze wsparcia renomowanej marki. Oznacza to zdecydowanie prostszy początek i pewne sprawdzone schematy.

Z czym wiąże się taka działalność?

Co tak naprawdę oznacza pośredniczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości? Wbrew pozorom jest to szereg zadań i liczba potencjalnych czynności może być dla wielu osób wręcz zaskakująca. Ogółem jest to świadczenie odpłatnych usług związanych z procesem zakupu, sprzedaży czy wynajmu, ale i choćby działania o charakterze czysto doradczym. W praktyce biura zajmują się też weryfikacją stanu prawnego czy faktycznego danej nieruchomości, jej prezentowaniem, a nawet negocjacjami czy braniem udziału w szczegółowym uzgadnianiu umowy. Dużo zależy tu tak naprawdę od nastawienia klienta i tego, jak kompleksowej usługi oczekuje, gdyż jedni chcą, żeby poprowadzić ich przez proces zakupowy lub sprzedażowy od początku do końca, a innym będzie zależało głównie na szerokiej bazie ofert czy dobrej promocji.

Dlaczego w takim modelu?

Obecnie do ruszenia z takim biurem nie są wymagane żadne specjalne uprawnienia, więc można po prostu otworzyć taką działalność w sposób całkowicie samodzielny. W praktyce startuje się jednak wtedy całkowicie od zera, zatem ponosi się większe nakłady oraz jest się obarczonym ryzykiem popełnienia kosztownych błędów. Na bazie franczyzy stajesz się częścią dużej sieci, w zamian za to zyskując promocję, gotowe rozwiązania i, co szczególnie ważne, duże zaplecze know-how wypracowane na bazie ogromnego doświadczenia i realnych sukcesów.

Pośrednik nieruchomości
fot. pexels.com

Franczyza nieruchomości z WGN krok po kroku

WGN podpowiada, jak odbywa się franczyza nieruchomości krok po kroku, gdy zdecydujesz się na współpracę. Po pierwsze mamy pewne wymagania dotyczące kandydatów, przede wszystkim w zakresie określonych zdolności, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na tym rynku. Musisz również dysponować pewnymi warunkami, które umożliwią wystartowanie z działalnością. Na tym etapie masz zapewnione odpowiednie wsparcie, dzięki któremu sprawnie i dynamicznie ruszysz ze swoim biurem. W praktyce już po paru miesiącach możesz na tym dobrze zarabiać.

Czego oczekujemy od kandydatów?

Podejmujemy się współpracy z osobami czy firmami rozpoczynającymi dopiero przygodę z nieruchomościami, ale i z pośrednikami, którzy mają już pewne doświadczenie działania w agencjach, a teraz chcą otworzyć coś swojego. Bardzo ważne są cechy, których wymaga się standardowo od lidera czy kandydata na menedżera. Przede wszystkim potrzebna jest natomiast determinacja i dążenie do celu. Dobrze, jeżeli kandydat podchodzi do współpracy z otwartą głową i bez zbędnych nawyków, ponieważ korzystając z naszego doświadczenia, szybko wypracuje odpowiednią wiedzę.

Bariera wejścia

Na starcie nie wymagamy dużego kapitału, wystarczy już 10 tysięcy złotych. Naszym zaleceniem jest to, żeby kandydaci dysponowali lokalem o powierzchni przynajmniej 30 m2, który może być własnością lub lokum wynajętym. Dobrze, jeżeli znajduje się w ruchliwym ciągu komunikacyjnym, a najlepiej na parterze. Konieczne będzie umieszczenie podświetlanej reklamy zewnętrznej o powierzchni minimum 3,5 m2.

Kiedy inwestycja może się zwrócić?

Przystępując do sieci WGN, otrzymasz odpowiednie wsparcie i zaplecze, w tym cenne narzędzia oraz rozwiązania pod kątem prowadzenia biura. Oferty będą promowane na głównym portalu, zapewniamy doradztwo prawne, wsparcie liderów oraz bieżące informacje w zakresie aktualizacji umów czy wszelkich zmian w przepisach. W praktyce już po 3-4 miesiącach od rozpoczęcia działalności wkład własny powinien się zwrócić i zaczniesz zarabiać. Pobieramy stałą, miesięczną opłatę niezależną od samych obrotów, zatem na żadnym etapie nie odczujesz też, że ingerujemy w Twoje finanse. Franczyza z biurem WGN jest naprawdę prosta, a przede wszystkim korzystna. Warunki przystąpienia do takiej działalności nie są duże, a do rozpoczęcia przygody zachęcamy zarówno doświadczonych agentów, jak i osoby stawiające dopiero pierwsze kroki w tej branży. Zapraszamy do kontaktu.

5/5 - (5 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »

Najlepsze Biuro franczyzowe WGN w roku 2022

Najlepszym biurem franczyzowym Grupy WGN w ubiegłym roku okazał się nasz Partner z Gdańska – Pani Katarzyna Stachowska-Jurgiel. Tym samym zdobywając Nagrodę Orła Brokera WGN za rok 2022, która została wręczona podczas prestiżowej Wielkiej Gali WGN na 53 Kongresie Grupy WGN. Pani Katarzyna z dumą opowiada o rozwoju jej biura franczyzowego pod szyldem WGN. Spis

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top