Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

fot. unsplash.com

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Spis treści:
Jakie zalety się z tym wiążą?
Atrakcyjna branża
Ograniczone wymagania
Ułatwiony start i rozwój
Partnerska współpraca

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości i jakie zalety się z tym wiążą?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Proces ten nie musi być skomplikowany, a także obarczony koniecznością posiadania określonych licencji czy zezwoleń. Przystępne warunki współpracy na zasadzie franczyzy proponuje Grupa WGN. Biuro w tym modelu biznesowym może założyć tak naprawę praktycznie każdy przedsiębiorca, o ile posiada odpowiednie środki na start. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w branży, a potrzebne kompetencje są zbliżone do kwalifikacji potrzebnych na stanowiskach menedżerskich.

Atrakcyjna branża

Rynek nieruchomości nieustannie przyciąga ambitnych inwestorów, którzy są zaintrygowani potencjalnie wysokim obrotem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że branża nieustannie się rozwija i wykazuje sporą odporność na różne czynniki zewnętrzne – w tym okoliczności społeczne i gospodarcze w kraju. Do pośredniczenia w nieruchomościach zachęca też potrzeba prowadzenia własnego biznesu, a tym samym gwarancja dużej decyzyjności i swobody. Przedsiębiorca otrzymuje większą część wynagrodzenia, a nie prowizji uzyskanej po zdobyciu posady agenta w innym biurze. Założenie własnej agencji jest szczególnie atrakcyjne dla pośredników potrzebujących usamodzielnienia, a także osób spoza branży. Poza korzystnymi perspektywami finansowymi, sporym bodźcem motywacyjnym jest też szansa na spełnienie zawodowe.

Ograniczone wymagania

Wymagania i formalności są w tym przypadku ograniczone praktycznie do minimum. Warunkiem rozpoczęcia działalności jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, a także brak karalności za określone przestępstwa. Po wyborze formy prowadzenia biznesu wystarczy dokonać rejestracji, a następnie zawrzeć obowiązkowe OC. Nieco bardziej skomplikowane są wytyczne personalne, które dotyczą kandydata do prowadzenia agencji. Jego kwalifikacje powinny być zbliżone do kompetencji kierowniczych, dlatego przydatna będzie umiejętność podejmowania decyzji pod presją, zarządzania ludźmi czy przyjmowania pozycji lidera. Nie bez znaczenia pozostają też pewne zdolności handlowe i międzyludzkie, ponieważ cała branża w znacznym stopniu bazuje na prowadzeniu biznesu oraz utrzymywaniu relacji z klientami.

Uściśnięcie dłoni

fot. pexels.com

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości we franczyzowym modelu biznesowym?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Obecnie wyjątkowo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest właśnie franczyzowy model biznesowy. Wybór tego wariantu znacząco ułatwia start w branży, a także zapewnia wiele korzyści odczuwalnych na kolejnych etapach prowadzenia działalności. Takie właśnie możliwości oferuje Grupa WGN, gdzie zapewniamy przedsiębiorcom jasne, uczciwe i klarowne warunki współpracy. Bezpieczeństwo ma szczególne znaczenie przy realizacji transakcji na znaczne sumy, w których uczestniczą agencje nieruchomości. Klienci wybierają jedynie pośredników renomowanej marki i godnych zaufania, dlatego bardzo ważne są odpowiednie kompetencje i plany działania już na samym starcie działalności.

Ułatwiony start i rozwój

Dużą zaletą działania w modelu franczyzy jest możliwość pokonania wielu barier wejścia, które znacząco ograniczają szanse łatwego startu biurom funkcjonującym w pełni samodzielnie. Nie bez znaczenia pozostaje także usprawnienie szeregu procesów marketingowych, ponieważ przedsiębiorca nie musi od samego początku budować kompletnej bazy reklamowej. Jako franczyzodawca oferujemy kompleksowe know-how, które zostało dogłębnie zweryfikowane w warunkach rynkowych. Udzielamy wsparcia również na kolejnych etapach współpracy, co jest niezwykle pomocne wraz z postępującym rozwojem działalności. Zapewniamy przy tym dużą swobodę naszym franczyzobiorcom, którzy pozostają autonomiczni i zachowują niezależność.

Partnerska współpraca

Współpraca z WGN bazuje na partnerstwie, dlatego nie przejmujemy większości dochodów naszych franczyzobiorców. Zamiast tego proponujemy jasno określoną i stałą opłatę, która pozostaje niezmieniona niezależnie od osiąganych zysków. Zapewniamy ponadto wsparcie opiekuna i kompleksowe szkolenia, dzięki którym każdy przedsiębiorca może odnaleźć się w branży oraz spełnić swoje biznesowe ambicje. Nasz model franczyzowy znacząco pomaga w przebiciu się na ugruntowanym już rynku nieruchomości. Zachęcamy do współpracy z Grupą WGN, a także zapraszamy do nawiązania kontaktu.

5/5 - (9 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top