Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

https://unsplash.com/

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Spis treści:
Jakie zalety się z tym wiążą?
Atrakcyjna branża
Ograniczone wymagania
Ułatwiony start i rozwój
Partnerska współpraca

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości i jakie zalety się z tym wiążą?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Proces ten nie musi być skomplikowany, a także obarczony koniecznością posiadania określonych licencji czy zezwoleń. Przystępne warunki współpracy na zasadzie franczyzy proponuje Grupa WGN. Biuro w tym modelu biznesowym może założyć tak naprawę praktycznie każdy przedsiębiorca, o ile posiada odpowiednie środki na start. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w branży, a potrzebne kompetencje są zbliżone do kwalifikacji potrzebnych na stanowiskach menedżerskich.

Atrakcyjna branża

Rynek nieruchomości nieustannie przyciąga ambitnych inwestorów, którzy są zaintrygowani potencjalnie wysokim obrotem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że branża nieustannie się rozwija i wykazuje sporą odporność na różne czynniki zewnętrzne – w tym okoliczności społeczne i gospodarcze w kraju. Do pośredniczenia w nieruchomościach zachęca też potrzeba prowadzenia własnego biznesu, a tym samym gwarancja dużej decyzyjności i swobody. Przedsiębiorca otrzymuje większą część wynagrodzenia, a nie prowizji uzyskanej po zdobyciu posady agenta w innym biurze. Założenie własnej agencji jest szczególnie atrakcyjne dla pośredników potrzebujących usamodzielnienia, a także osób spoza branży. Poza korzystnymi perspektywami finansowymi, sporym bodźcem motywacyjnym jest też szansa na spełnienie zawodowe.

Ograniczone wymagania

Wymagania i formalności są w tym przypadku ograniczone praktycznie do minimum. Warunkiem rozpoczęcia działalności jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, a także brak karalności za określone przestępstwa. Po wyborze formy prowadzenia biznesu wystarczy dokonać rejestracji, a następnie zawrzeć obowiązkowe OC. Nieco bardziej skomplikowane są wytyczne personalne, które dotyczą kandydata do prowadzenia agencji. Jego kwalifikacje powinny być zbliżone do kompetencji kierowniczych, dlatego przydatna będzie umiejętność podejmowania decyzji pod presją, zarządzania ludźmi czy przyjmowania pozycji lidera. Nie bez znaczenia pozostają też pewne zdolności handlowe i międzyludzkie, ponieważ cała branża w znacznym stopniu bazuje na prowadzeniu biznesu oraz utrzymywaniu relacji z klientami.

Uściśnięcie dłoni

https://www.pexels.com/

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości we franczyzowym modelu biznesowym?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Obecnie wyjątkowo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem jest właśnie franczyzowy model biznesowy. Wybór tego wariantu znacząco ułatwia start w branży, a także zapewnia wiele korzyści odczuwalnych na kolejnych etapach prowadzenia działalności. Takie właśnie możliwości oferuje Grupa WGN, gdzie zapewniamy przedsiębiorcom jasne, uczciwe i klarowne warunki współpracy. Bezpieczeństwo ma szczególne znaczenie przy realizacji transakcji na znaczne sumy, w których uczestniczą agencje nieruchomości. Klienci wybierają jedynie pośredników renomowanej marki i godnych zaufania, dlatego bardzo ważne są odpowiednie kompetencje i plany działania już na samym starcie działalności.

Ułatwiony start i rozwój

Dużą zaletą działania w modelu franczyzy jest możliwość pokonania wielu barier wejścia, które znacząco ograniczają szanse łatwego startu biurom funkcjonującym w pełni samodzielnie. Nie bez znaczenia pozostaje także usprawnienie szeregu procesów marketingowych, ponieważ przedsiębiorca nie musi od samego początku budować kompletnej bazy reklamowej. Jako franczyzodawca oferujemy kompleksowe know-how, które zostało dogłębnie zweryfikowane w warunkach rynkowych. Udzielamy wsparcia również na kolejnych etapach współpracy, co jest niezwykle pomocne wraz z postępującym rozwojem działalności. Zapewniamy przy tym dużą swobodę naszym franczyzobiorcom, którzy pozostają autonomiczni i zachowują niezależność.

Partnerska współpraca

Współpraca z WGN bazuje na partnerstwie, dlatego nie przejmujemy większości dochodów naszych franczyzobiorców. Zamiast tego proponujemy jasno określoną i stałą opłatę, która pozostaje niezmieniona niezależnie od osiąganych zysków. Zapewniamy ponadto wsparcie opiekuna i kompleksowe szkolenia, dzięki którym każdy przedsiębiorca może odnaleźć się w branży oraz spełnić swoje biznesowe ambicje. Nasz model franczyzowy znacząco pomaga w przebiciu się na ugruntowanym już rynku nieruchomości. Zachęcamy do współpracy z Grupą WGN, a także zapraszamy do nawiązania kontaktu.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top