Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

fot. pexels.com

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

SPIS TREŚCI
Kwestie formalne
Współpraca z Grupą WGN
Założenie franczyzy
Korzyści

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce w formie franczyzy WGN?

Kwestia tego, jak zostać agentem nieruchomości w Polsce, nie jest obecnie przesadnie skomplikowana. Wszystko ze względu na zmiany formalne, które otworzyły drogę do tego zawodu wielu osobom, które wcześniej nie były przekonane czy nadają się do takiej roli. W praktyce kluczowe okazują się pewne cechy osobowości i charakteru, które mogą przemawiać za tym, że będziesz się świetnie nadawać do wykonywania tego zawodu. Decyzja o otworzeniu biura w formie franczyzy WGN, sprawi, że cały proces będzie jeszcze łatwiejszy. Zostań jednym z naszych Partnerów, a pomożemy Ci na każdym etapie zakładania agencji nieruchomości.

Regulacje

Rola agenta nieruchomości może się kojarzyć wielu osobom z koniecznością posiadania licencji. Kiedyś rzeczywiście tak było, ale uległo to zmianie w 2013 roku i obecnie wymagania formalne są w zasadzie ograniczone do minimum. Biura zatrudniające pośredników wymagają od nich zwykle przynajmniej średniego wykształcenia. Dużo lepszym pomysłem od szukania takiego angażu będzie jednak założenie własnego biura w ramach franczyzy. Pod względem formalnym musisz wtedy mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz wykazać, że nie byłeś karany za określone przestępstwa. W tej branży zawiera się też potem obowiązkowe OC. Dużo istotniejsze od wymagań formalnych, są jednak cechy, którymi powinna charakteryzować się osoba chcąca prowadzić biuro nieruchomości. Takie kwalifikacje będą zbliżone do cech menedżerskich – przydatne tutaj będzie przede wszystkim umiejętne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz podejmowanie odważnych i stanowczych decyzji, często przy dużej presji. Oprócz tego istotne są kryteria związane z charakterem pracy w branży nieruchomości, czyli zdolności handlowe i umiejętność porozumiewania się z ludźmi, ponieważ do finalizowania transakcji na rynku nieruchomości, kluczowe okazują się często właśnie dobre relacje z klientami.

Współpraca z Grupą WGN

Jeśli spełniasz te cechy i marzysz o pracy w tej branży, skontaktuj się z nami i załóż franczyzowe biuro nieruchomości WGN. Oferujemy klarowne i przejrzyste zasady, a przede wszystkim model współpracy, w którym będąc naszym Partnerem, zachowujesz ogromną swobodę w zakresie prowadzenia własnej agencji. Z kolei od nas otrzymasz pełne wsparcie, które przyda się nie tylko na początku, ale i przy dalszym rozwoju placówki. Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością, skontaktuj się z nami.

Jeśli zastanawiasz się, jak zostać agentem nieruchomości w Polsce, załóż swoje biuro w ramach franczyzy

Pytanie „jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?” zadaje sobie wiele osób, które chciałyby podjąć pracę na tym rynku. Nie musisz jednak szukać zatrudnienia w innych biurach, ponieważ razem z Grupą WGN możesz założyć swoją własną agencję w formie franczyzy. Szybko przekonasz się, że otworzy to przed Tobą wielkie możliwości. Prowadzenie biznesu w ramach sprawdzonego modelu oraz pod szyldem renomowanej marki może być bowiem gotowym przepisem na sukces.

Podanie dokumentów do podpisania

fot. pexels.com

Pracuj na swoim i lepiej zarabiaj

Pracując w swoim własnym biurze nieruchomości masz dużo większe możliwości rozwinięcia się w tej branży. Nie musisz tylko wykonywać określonych zadań, ale samemu możesz decydować o całej strategii biznesowej. W ramach franczyzy WGN oferujemy pełne Know-How i sprawdzony model biznesowy, ale jednocześnie dajemy swobodę działania i możliwość wykazania się kreatywnością. Założenie biura nie jest przesadnie kosztowne, a Grupa WGN jako franczyzodawca pobiera tylko niską i jasno określoną opłatę, która nie ulega zmianie w zależności od zysków. Tym samym współpracując z nami, masz gwarancję przejrzystych zasad współpracy i zachowania 100% dochodu dla siebie. Dzięki temu zyskujesz perspektywę nie tylko swobodnej pracy „na swoim”, ale i potencjalnych dużych zysków, które z pewnością będą nieporównywalnie większe od tego, co mógłbyś zarobić, zatrudniając się jedynie jako agent w jednym z pomniejszych biur.

Korzyści związane franczyzowym modelem biznesowym

Franczyza to bardzo ciekawy model biznesowy, który sprawdza się w określonych branżach. Rynek nieruchomości z pewnością należy do obszarów, gdzie umiejętnie prowadzona franczyza, daje rewelacyjne efekty. Założenie biura z WGN Nieruchomości jest najlepszym sposobem, ponieważ pozwala ominąć spore bariery wejścia na rynek. Transakcje dotyczące nieruchomości wymagają zaufania, na które samemu musiałbyś pracować latami. Startując pod szyldem Grupy WGN, możesz liczyć na zaufanie klientów, którzy doskonale znają naszą markę, która istnieje na rynku już kilka dziesięcioleci. Dzięki skorzystaniu z naszego sprawdzonego modelu, unikniesz błędów na początku działalności, które mógłbyś popełnić, zaczynając zupełnie na własną rękę. W ramach franczyzy WGN pomożemy nie tylko na starcie, ale i podczas prowadzenia agencji. Możesz liczyć na szkolenia, pomoc marketingową czy stałe wsparcie dedykowanego opiekuna. Dzięki temu, jeśli masz predyspozycje do pracy w pośrednictwie nieruchomości, franczyza WGN może być doskonałym pomysłem na własny biznes, zwłaszcza, że w Grupie WGN wiele biur prowadzi już drugie pokolenie właścicieli.

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? W związku z mocnym ograniczeniem wymogów formalnych, obecnie może się o to ubiegać wiele osób. Jeśli czujesz, że masz umiejętności handlowe, dobrze dogadujesz się z ludźmi, ale przy tym posiadasz cechy przywódcze i kierownicze, jeszcze lepszym pomysłem będzie założenie swojego biura w ramach franczyzy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Grupą WGN.

4.8/5 - (10 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top