Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości - jak zacząć?

https://www.pexels.com/

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Spis treści:
O czym warto pamiętać?
Charakter działalności
Próg wejścia
Główne formalności
Jak zacząć działalność w modelu franczyzowym?
Zalety i korzyści

Biuro nieruchomości – jak zacząć i o czym warto pamiętać?

Zastanawiając się, jak zacząć działać z własnym biurem nieruchomości, na początek warto sobie uświadomić, na czym właściwie polega taka forma działalności. Dla wielu inwestorów dużą zaletą pozostaje fakt, że nie wymaga ona zdobywania żadnych specjalistycznych uprawnień czy zezwoleń. Podstawę stanowi przede wszystkim determinacja i spełnienie pewnych wymagań formalnych. Współpracę w modelu franczyzowym oferuje nasza Grupa WGN. Jako nasz franczyzobiorca możesz oficjalnie rozpocząć działalność w branży oraz realizować usługi związane z pośrednictwem w transakcjach sprzedaży, zakupu, dzierżawy czy najmu nieruchomości, ustalając wszelkie zobowiązania i warunki z klientami.

Charakter działalności

Prowadzenie biura nieruchomości wiąże się przede wszystkim z prezentacją różnych obiektów, a także weryfikowaniem ich stanu faktycznego czy prawnego. Do obowiązków należy też kompletowanie niezbędnej dokumentacji i branie czynnego udziału w negocjacjach, jak również finalne zawieranie umów. Działalność ta wiąże się z licznymi wyzwaniami i jest daleka od monotonii, ponieważ wiąże się z częstymi wyjazdami w teren oraz interesującymi spotkaniami. Branża nieruchomości sama w sobie jest bardzo interesująca, co wynika z wielu czynników. Nie tylko wykazuje dużą stabilność oraz odporność na różne kryzysy społeczne i gospodarcze, ale też zapewnia wyjątkowo dobre perspektywy finansowe.

Dokument

https://www.pexels.com/

Próg wejścia

Sporym ułatwieniem dla przedsiębiorców planujących założenie biura nieruchomości jest fakt, że proces ten nie wymaga posiadania żadnych specjalnych licencji. Rozpoczęcie działalności jest możliwe również dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z rynkiem nieruchomości. Biuro nieruchomości może tak naprawdę założyć niemal każdy, o ile posiada pewne predyspozycje. Dużym atutem będzie dysponowanie odpowiednią determinacją i cechami przywódczymi, a także zdolnością do nawiązywania kontaktów, otwartością czy kulturą osobistą. Takie cechy będą przydatne zarówno przy samodzielnym rozpoczęciu działalności, jak i franczyzie.

Główne formalności

Pierwszym etapem powinien być przede wszystkim wybór odpowiedniej formy prawnej biura, którą najczęściej jest jednoosobowa działalność gospodarcza lub spółka cywilna. Kolejny krok polega na określeniu metody opodatkowania, a więc na zasadach ogólnych lub za pośrednictwem podatku liniowego. Aby zarejestrować wniosek o rejestrację biura nieruchomości, należy podać kod Polskiej Klasyfikacji Działalności zgodny z obszarem działalności. Zadaniem przyszłego pośrednika jest też podjęcie decyzji o sposobie prowadzenia księgowości – samodzielnie lub z pomocą specjalisty. Po dopełnieniu wymaganych formalności, wystarczy jedynie dokonanie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Sądowego.

Biuro nieruchomości – jak zacząć działalność w modelu franczyzowym?

Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć prowadzić własne biuro nieruchomości, to zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę opcję franczyzy. Rozpoczęcie działalności w modelu franczyzowym znacząco ułatwia cały proces, a także znacząco zwiększa szanse osiągnięcia szybkiego i stałego sukcesu. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na wyeliminowanie szeregu barier wejścia na rynek, ale też jest bardzo pomocne na etapie rozwoju. Grupa WGN zapewnia kompleksowe i eksperckie wsparcie, co w dużej mierze wynika z naszego kilkudziesięcioletniego doświadczenia oraz renomy. Jako franczyzobiorca WGN możesz też liczyć na wyjątkowo przystępne, klarowne i opłacalne warunki współpracy.

Zalety i korzyści

Branża nieruchomości jest bardzo specyficzna. Ze względu na wysoki obrót pieniężny, spora część transakcji bazuje na zaufaniu ze strony klientów. Przy uruchomieniu całkowicie nowego biura niełatwo je pozyskać, a dodatkowym problemem pozostaje utrudniona promocja. Franczyza zapewnia znacznie łatwiejszy start działalności, ze względu na naznaczenie każdego biura opieką WGN i przyciągnięcie klientów znaną marką. Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe, co ogranicza duże nakłady finansowe na promocję działalności założonej pod własnym szyldem. Jako franczyzodawca udzielamy kompleksowego know-how, które stanowi niemały kapitał początkowy oraz daje ogromne możliwości rozwoju biura w przyszłości. Zapewniamy też naszym franczyzobiorcom dużą swobodę, dzięki czemu utrzymują oni niezależność. Pobieramy ponadto ściśle ustaloną opłatę, niezależnie od osiąganych obrotów. Zachęcamy do nawiązania współpracy oraz kontaktu z Grupą WGN.

Jak podobała ci się ta strona?

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Biuro nieruchomości - jak zacząć?

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top