Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com

Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu będzie mieć klientów. Większe szanse na sukces daje z pewnością przystąpienie do branży w ramach franczyzy.


Spis treści:
Podstawowe informacje
Obowiązki
Wynagrodzenie
Franczyza
Co przemawia za tym rozwiązaniem?
Współpraca z WGN

Ile zarabia biuro nieruchomości i od czego zależą zarobki?

Ile zarabia biuro nieruchomości? Na pewno dochody uzyskiwane z prowadzenia agencji znacznie odbiegają od tego, co można zyskać, będąc jedynie pracownikiem takiego podmiotu. Wiąże się to jednak również z innym zakresem wykonywanych czynności, a co za tym idzie z innymi predyspozycjami, które będą wymagane od takiej osoby. Na pewno trzeba się dobrze czuć w obowiązkach typowo kierowniczych. Oznacza to większą odpowiedzialność, lecz może przy tym poskutkować proporcjonalnie lepszymi zarobkami.

Obowiązki

Pośrednik pracujący jedynie w biurze pomaga klientom przy poszczególnych transakcjach i zarabia zwykle określoną prowizję od takich umów. W niektórych podmiotach funkcjonuje model, w którym pracownicy otrzymują określoną pensję i do tego mniejszy bonus od samych umów. Prowadząc biuro, trzeba się liczyć z tym, że liczba obowiązków wzrasta. Poza obsługą klientów w ramach sprzedaży, kupna czy choćby wynajmu nieruchomości, trzeba kierować całą placówką, dopełniając licznych formalności czy w ramach późniejszego rozwoju zarządzać zespołem. Przydają się w związku z tym kompetencje typowe dla menedżerów i znacznie szersze od tych wymaganych od samych pośredników.

Ile można zarobić?

Prowadzenie biura wiąże się z większą liczbą obowiązków i zwiększoną odpowiedzialnością względem samego pośredniczenia przy transakcjach, lecz jest to też okazją do zarobienia wyraźnie większej sumy pieniędzy. Trudno tu jednak mówić o konkretnych kwotach, gdyż ten segment branży nieruchomości jest mocno specyficzny. Suma, jaką uzyska miesięcznie biuro, zależy tak naprawdę od tego, ilu klientów będzie w stanie obsłużyć na zadowalającym poziomie, prowadzącym do tego, że klienci będą przechodzili do finalizowania samych transakcji. Trzeba się liczyć z tym, że dochody nie będą również na stałym poziomie, gdyż zapewne trafią się miesiące lepsze, jak i trochę gorsze, więc różnice w zyskach pomiędzy poszczególnymi miesiącami bywają całkiem spore. Całościowo prowadząc własne biuro, z pewnością można jednak zarobić więcej, niż będąc jedynie pośrednikiem w jakiejś firmie.

Ile zarabia biuro nieruchomości w modelu franczyzowym?

Słyszałeś o franczyzie i zastanawiasz się, ile zarabia biuro nieruchomości w takim przypadku? Na pewno jest to model biznesowy, który bardzo dobrze sprawdza się w tej branży, pozwalając przezwyciężyć główne wyzwanie, jakim są spore bariery wejścia na rynek. Sporo osób obawia się jednak, że trzeba wtedy ponosić duże opłaty, a w przypadku sukcesu franczyzodawca upomni się o znaczną część zysków. Podejmując się działalności wraz z naszym biurem WGN, na pewno nie musisz się tego obawiać, gdyż przejrzyste i uczciwe zasady współpracy.

Dlaczego ten sposób jest dobry?

Obecnie mocno uproszczone regulacje sprawiają, że z własnym biurem może wystartować niemal każdy. Można to zrobić w pełni na własną rękę, lecz tutaj pojawia się pewien problem. W związku z tym, że na rynku nieruchomości obraca się naprawdę dużymi sumami, klienci korzystający z usług agencji, oczekują tego, że pośrednik będzie sprawdzony i godny zaufania. Niewiele osób zdecyduje się zatem skorzystać z usług całkowicie nowego i nieznanego im podmiotu. Franczyza eliminuje ten problem, gdyż nawet otwierając nowy punkt, startujesz od razu pod szyldem znanej i szanowanej na rynku marki. Dodatkowo można liczyć na wsparcie zarówno na początku, jak i w toku prowadzenia działalności, zyskując bardzo ważną pomoc choćby w takich aspektach jak marketing czy obsługa prawna, które są naprawdę kosztowne, gdy chce się je realizować na własną rękę.

Spróbuj z WGN

Umowa franczyzy zakłada, że franczyzodawca pozwala korzystać z logo i nazwy swojej marki, a także udostępnia swoje know-how, lecz w zamian za to pobiera określoną opłatę. Szykując się do takiej działalności, możesz mieć obawy, czy wymagania nie przekroczą twoich możliwości, a przede wszystkim czy z czasem druga strona nie zażąda swojego znacznego udziału w zyskach. W przypadku WGN nie ma żadnych wątpliwości, gdyż kierujemy się klarownymi zasadami, pobierając określoną zawczasu opłatę, która nie ulega zmianie w zależności od wysokości obrotów. Masz zatem pewność, że jeżeli skutecznie poprowadzisz biuro i zaczniesz na nim dużo zarabiać, pieniądze rzeczywiście trafią do Twojego portfela. Kwestia tego, ile zarabia biuro nieruchomości, jest trudna do jednoznacznego wyjaśnienia. Kluczem jest skuteczne poprowadzenie agencji i zyskanie dużej ilości klientów, ponieważ to właśnie oni mogą zagwarantować wysokie obroty. Bardzo pomaga w tym skorzystanie z modelu franczyzowego, który pozwala przezwyciężyć liczne bariery wejścia na rynek. Zachęcamy zatem do kontaktu i współpracy z grupą WGN.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Tomasz Kazuś – Dyrektor Biura WGN Gorzów Wielkopolski wspomina czasy, kiedy dopiero stawiał pierwsze krok w świecie nieruchomości jako agent i jak bardzo sytuacja się różniła od obecnej.
„W 2013 roku rynek nieruchomości rósł stabilnie, zatrudniłem się jako doradca ds. nieruchomości i spełniałem się w tej roli aż do roku 2018, kiedy ówczesny franczyzobiorca WGN Gorzów Wielkopolski u którego pracowałem postanowił zrezygnować z tego biznesu”.

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top