Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com

Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi kwotami, więc zaufanie ze strony klienta jest wręcz bezcenne, zatem warto zdecydować się na działanie pod szyldem znanej marki.


Spis treści:
Specyfika
Mechanizm działania
Koszt
Zalety
Gdzie się sprawdzi?
Współpraca z WGN

Jaką franczyzę wybrać i co trzeba wiedzieć o tym modelu biznesowym?

Zastanawiasz się, jaką franczyzę wybrać? Na początku warto zapoznać się dokładnie z tym, co reprezentuje ten model prowadzenia firmy, jakie wiążą się z tym koszty i jakie można wyciągnąć korzyści. Taka forma działalności jest dość specyficzna, w związku z czym niekoniecznie sprawdzi się w każdej branży, więc zawczasu warto upewnić się również, czy taka opcja będzie opłacalna na konkretnym rynku. Na pewno można na to liczyć w przypadku obszaru nieruchomości.

Co to jest i jak działa?

Jest to forma prowadzenia biznesu oparta na współpracy pomiędzy określonymi podmiotami. Jednym z nich jest franczyzodawca, który posiada już wyrobioną, uznaną markę i może się pochwalić sukcesem na rynku. W ramach franczyzy udziela on drugiej stronie (franczyzobiorcy) prawo do korzystania z logo i nazwy firmy, do tego zapewniając mu know-how i ewentualną pomoc w późniejszych działaniach. Wszystko odbywa się na bazie umowy, w której ustala się ścisłe zasady dotyczące tego, w jaki sposób i w jakim zakresie franczyzobiorca może korzystać z danej marki. Franczyzodawca daje tymczasem sprawdzony pomysł i markę, w zamian za co otrzymuje określoną sumę pieniędzy – opłatę franczyzową.

Ile kosztuje?

W przypadku franczyzy mowa jest zwykle o dwóch podstawowych kosztach. Pierwszym z nich jest wstępna opłata, nazywana też po prostu opłatą początkową. Jest ona opłacana jednorazowo na samym początku współpracy, będąc niejako przypieczętowaniem podpisanej umowy. Do tego dochodzi bieżąca opłata franczyzowa, regulowana najczęściej co miesiąc – jest to określona w umowie kwota, którą opłaca się z myślą o dalszym korzystaniu z licencji oraz pomocy franczyzodawcy. Zależnie od ustaleń opłata może być stała przez cały okres umowy lub uzależniona od osiąganych dochodów.

Jakie są korzyści?

Taki format prowadzenia biznesu staje się coraz popularniejszy, gdyż widoczne są wymierne korzyści, jakie płyną z franczyzy. Bardzo istotną zaletą jest łatwiejszy start związany z tym, że działa się od razu pod szyldem znanej marki. Do tego zyskujesz gotowy i sprawdzony model prowadzenia biznesu, więc wystarczy dostosować się do zapewnionych informacji i metod, co pozwala uniknąć ewentualnych błędów związanych z doborem nieodpowiednich narzędzi i rozwiązań w zakresie działania firmy. Sporym plusem będzie także fakt, że franczyzodawca oferuje zwykle odpowiednie zaplecze, jeżeli chodzi o reklamę i cały szeroko pojęty marketing, co jest w zasadzie nie do przecenienia, gdyż budowanie takich fundamentów od zera wymaga czasu i ogromnych nakładów pieniędzy.

W jakiej branży?

Franczyza brzmi bardzo kusząco, ale trzeba brać pod uwagę, że jest mocno specyficznym rodzajem prowadzenia biznesu i w związku z tym praktyka pokazuje, że niekoniecznie nadaje się do wszystkich branży. Chcąc osiągnąć sukces, należy zatem wybrać odpowiednie pole do działania. Model ten jest z pewnością najbardziej spopularyzowany, jeżeli chodzi o sklepy oraz punkty gastronomiczne. Oprócz tego można się z nim spotkać w kontekście różnego rodzaju punktów usługowych. Być może mniej oczywistą koncepcją wydaje się rynek nieruchomości, tymczasem franczyza doskonale sprawdza się właśnie przy prowadzeniu takich biur. Wynika to w dużej mierze z tego, że na tym rynku niezwykle ważne jest zaufanie klientów, którzy przeznaczając na transakcje ogromne pieniądze, oczekują sprawdzonego pośrednika. Startując pod szyldem znanej marki, od początku można zatem zyskać osoby zainteresowane takimi usługami, które nie skorzystałyby z kolei z oferty anonimowej dla nich agencji.

Jeśli wiesz już, jaką franczyzę wybrać, spróbuj z WGN

Zdecydowałeś, jaką franczyzę wybrać i chcesz rozpocząć działanie w ramach biura nieruchomości? Jeżeli masz pewne środki na start, a przede wszystkim odpowiednie predyspozycje, będzie to świetny pomysł, gdyż taka praca może dawać wiele radości, a do tego gwarantować atrakcyjne zarobki. Osoby poszukujące franczyzodawcy zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami możliwości współpracy z WGN.

Współpraca z naszą grupą

Jesteśmy bardzo rozpoznawalną marką, będąc wręcz liderem na rynku nieruchomości. Mamy sprawdzony system franczyzowy, dzięki czemu masz pewność, że wystartujesz ze swoim biurem w płynny i skuteczny sposób. W porównaniu do innych sieci proponujemy naprawdę atrakcyjne opłaty franczyzowe, a przede wszystkim opieramy nasze działania na współpracy i partnerstwie. Wszystko odbywa się według przejrzystych zasad, pobieramy ustaloną z góry kwotę i nie ulega ona zmianom zależnie od dochodów, więc nie odczujesz żadnej presji czy nadzoru finansowego, a wypracowane zyski naprawdę będą należeć do Ciebie. Od kandydatów oczekujemy własnego lub wynajętego lokalu o powierzchni minimum 30 m2 z możliwością zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej. Powinien się on znajdować w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Pod względem finansowym na start potrzebny jest szacunkowy kapitał w granicach 25-30 tysięcy złotych. W kontekście kompetencji na pewno przydadzą się też umiejętności menedżerskie, które pozwolą skutecznie prowadzić biuro, a na późniejszym etapie zarządzać zespołem. Nie musisz mieć doświadczenia w segmencie nieruchomości. Franczyza to ciekawy model biznesowy, który wiąże się z wieloma atutami. Sprawdza się on w szczególności na niektórych rynkach i jednym z nich jest na pewno sfera nieruchomości. Osoby zainteresowane założeniem własnego biura w takiej formule, zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszym biurem WGN.

4.7/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top