Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com

Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi kwotami, więc zaufanie ze strony klienta jest wręcz bezcenne, zatem warto zdecydować się na działanie pod szyldem znanej marki.


Spis treści:
Specyfika
Mechanizm działania
Koszt
Zalety
Gdzie się sprawdzi?
Współpraca z WGN

Jaką franczyzę wybrać i co trzeba wiedzieć o tym modelu biznesowym?

Zastanawiasz się, jaką franczyzę wybrać? Na początku warto zapoznać się dokładnie z tym, co reprezentuje ten model prowadzenia firmy, jakie wiążą się z tym koszty i jakie można wyciągnąć korzyści. Taka forma działalności jest dość specyficzna, w związku z czym niekoniecznie sprawdzi się w każdej branży, więc zawczasu warto upewnić się również, czy taka opcja będzie opłacalna na konkretnym rynku. Na pewno można na to liczyć w przypadku obszaru nieruchomości.

Co to jest i jak działa?

Jest to forma prowadzenia biznesu oparta na współpracy pomiędzy określonymi podmiotami. Jednym z nich jest franczyzodawca, który posiada już wyrobioną, uznaną markę i może się pochwalić sukcesem na rynku. W ramach franczyzy udziela on drugiej stronie (franczyzobiorcy) prawo do korzystania z logo i nazwy firmy, do tego zapewniając mu know-how i ewentualną pomoc w późniejszych działaniach. Wszystko odbywa się na bazie umowy, w której ustala się ścisłe zasady dotyczące tego, w jaki sposób i w jakim zakresie franczyzobiorca może korzystać z danej marki. Franczyzodawca daje tymczasem sprawdzony pomysł i markę, w zamian za co otrzymuje określoną sumę pieniędzy – opłatę franczyzową.

Ile kosztuje?

W przypadku franczyzy mowa jest zwykle o dwóch podstawowych kosztach. Pierwszym z nich jest wstępna opłata, nazywana też po prostu opłatą początkową. Jest ona opłacana jednorazowo na samym początku współpracy, będąc niejako przypieczętowaniem podpisanej umowy. Do tego dochodzi bieżąca opłata franczyzowa, regulowana najczęściej co miesiąc – jest to określona w umowie kwota, którą opłaca się z myślą o dalszym korzystaniu z licencji oraz pomocy franczyzodawcy. Zależnie od ustaleń opłata może być stała przez cały okres umowy lub uzależniona od osiąganych dochodów.

Jakie są korzyści?

Taki format prowadzenia biznesu staje się coraz popularniejszy, gdyż widoczne są wymierne korzyści, jakie płyną z franczyzy. Bardzo istotną zaletą jest łatwiejszy start związany z tym, że działa się od razu pod szyldem znanej marki. Do tego zyskujesz gotowy i sprawdzony model prowadzenia biznesu, więc wystarczy dostosować się do zapewnionych informacji i metod, co pozwala uniknąć ewentualnych błędów związanych z doborem nieodpowiednich narzędzi i rozwiązań w zakresie działania firmy. Sporym plusem będzie także fakt, że franczyzodawca oferuje zwykle odpowiednie zaplecze, jeżeli chodzi o reklamę i cały szeroko pojęty marketing, co jest w zasadzie nie do przecenienia, gdyż budowanie takich fundamentów od zera wymaga czasu i ogromnych nakładów pieniędzy.

W jakiej branży?

Franczyza brzmi bardzo kusząco, ale trzeba brać pod uwagę, że jest mocno specyficznym rodzajem prowadzenia biznesu i w związku z tym praktyka pokazuje, że niekoniecznie nadaje się do wszystkich branży. Chcąc osiągnąć sukces, należy zatem wybrać odpowiednie pole do działania. Model ten jest z pewnością najbardziej spopularyzowany, jeżeli chodzi o sklepy oraz punkty gastronomiczne. Oprócz tego można się z nim spotkać w kontekście różnego rodzaju punktów usługowych. Być może mniej oczywistą koncepcją wydaje się rynek nieruchomości, tymczasem franczyza doskonale sprawdza się właśnie przy prowadzeniu takich biur. Wynika to w dużej mierze z tego, że na tym rynku niezwykle ważne jest zaufanie klientów, którzy przeznaczając na transakcje ogromne pieniądze, oczekują sprawdzonego pośrednika. Startując pod szyldem znanej marki, od początku można zatem zyskać osoby zainteresowane takimi usługami, które nie skorzystałyby z kolei z oferty anonimowej dla nich agencji.

Jeśli wiesz już, jaką franczyzę wybrać, spróbuj z WGN

Zdecydowałeś, jaką franczyzę wybrać i chcesz rozpocząć działanie w ramach biura nieruchomości? Jeżeli masz pewne środki na start, a przede wszystkim odpowiednie predyspozycje, będzie to świetny pomysł, gdyż taka praca może dawać wiele radości, a do tego gwarantować atrakcyjne zarobki. Osoby poszukujące franczyzodawcy zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami możliwości współpracy z WGN.

Współpraca z naszą grupą

Jesteśmy bardzo rozpoznawalną marką, będąc wręcz liderem na rynku nieruchomości. Mamy sprawdzony system franczyzowy, dzięki czemu masz pewność, że wystartujesz ze swoim biurem w płynny i skuteczny sposób. W porównaniu do innych sieci proponujemy naprawdę atrakcyjne opłaty franczyzowe, a przede wszystkim opieramy nasze działania na współpracy i partnerstwie. Wszystko odbywa się według przejrzystych zasad, pobieramy ustaloną z góry kwotę i nie ulega ona zmianom zależnie od dochodów, więc nie odczujesz żadnej presji czy nadzoru finansowego, a wypracowane zyski naprawdę będą należeć do Ciebie. Od kandydatów oczekujemy własnego lub wynajętego lokalu o powierzchni minimum 30 m2 z możliwością zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej. Powinien się on znajdować w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Pod względem finansowym na start potrzebny jest szacunkowy kapitał w granicach 25-30 tysięcy złotych. W kontekście kompetencji na pewno przydadzą się też umiejętności menedżerskie, które pozwolą skutecznie prowadzić biuro, a na późniejszym etapie zarządzać zespołem. Nie musisz mieć doświadczenia w segmencie nieruchomości. Franczyza to ciekawy model biznesowy, który wiąże się z wieloma atutami. Sprawdza się on w szczególności na niektórych rynkach i jednym z nich jest na pewno sfera nieruchomości. Osoby zainteresowane założeniem własnego biura w takiej formule, zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszym biurem WGN.

4.8/5 - (6 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top