Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com

Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków, jakie postawi marka, która jest potencjalnym franczyzodawcą.


Spis treści:
Co trzeba wiedzieć i czy warto się na to zdecydować?
Specyfika tej koncepcji
Korzyści i wyzwania
Jak zrobić to z WGN?
Dlaczego warto?
Zasady
Oczekiwania i potrzebne nakłady

Jak otworzyć franczyzę i czy warto to zrobić?

Przed rozpatrzeniem tego, jak otworzyć franczyzę, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z zasadami funkcjonowania tego modelu biznesowego. Wiąże się on z wieloma zaletami, które mogą być bardzo odczuwalne już w toku prowadzenia działalności. Rzecz jasna czasem pojawiają się pewne wyzwania, lecz bilans zysków i strat wychodzi w tym przypadku zdecydowanie na plus. Z tego względu w wielu branżach będzie to naprawdę dobra i sprawdzona koncepcja.

Jak działa taki model?

Franczyza sprowadza się do prowadzenia działalności pod marką innej, sprawdzonej już na rynku firmy. W praktyce pracuje się zatem z jednej strony na własny rachunek, ale korzystając z logo i całego modelu biznesowego, który zapewnia franczyzodawca. W zamian za udostępnienie tych elementów pobiera on pewne określone opłaty. Taka forma działalności z pozoru wydaje się dość nietypowa i skomplikowana, lecz tak naprawdę staje się coraz popularniejsza, a punkty franczyzowe można spotkać już niemalże na każdym kroku, gdyż w wielu przypadkach jest to opłacalna forma prowadzenia działalności.

Zalety

Z perspektywy większości franczyzobiorców kluczową zaletą jest poczucie bezpieczeństwa. W ramach takiej umowy działa się na bazie modelu biznesowego, który nie tylko jest już przetestowany, ale doprowadził daną markę do sukcesu. Do tego od pierwszych dni można liczyć na przypływ klientów i ich zaufanie, ponieważ, choć dany punkt może być całkowicie nowy, sama firma jest już dla nich znana i renomowana. Dla przedsiębiorcy oznacza to zatem o wiele mniejsze ryzyko, a do tego otrzymuje on dostęp do know-how franczyzodawcy. Oznacza to zdecydowanie mniejsze szanse na popełnienie błędów, a co za tym idzie – „utopienie” środków finansowych. Kolejnym atutem franczyzy jest to, że zwykle można liczyć na stałe wsparcie specjalistów, nie tylko na początku, ale i w toku działalności.

Jak otworzyć franczyzę z WGN?

Zastanawiasz się, jak otworzyć franczyzę? Planując utworzenie biura nieruchomości, warto zdecydować się na współpracę z naszą grupą WGN, ponieważ dołączysz do silnej marki, gdzie warunki franczyzowe są klarownie przedstawione i nastawione na korzyści dla obu stron. Na początek potrzebne są pewne nakłady finansowe, a kandydaci do prowadzenia biura powinni też mieć pewne cechy, które ułatwią im sprawne operowanie na tym rynku.

Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wsparcia, wybierasz silną i rozpoznawalną markę, ponieważ jesteśmy liderem na rynku nieruchomości. W tej branży bywa to nieocenione, ponieważ możesz liczyć na natychmiastowe zaufanie ze strony klientów. Przy transakcjach nieruchomości, które dotyczą zwykle bardzo dużych sum pieniężnych, jest to aspekt nie do przecenienia, gdyż większość klientów nie powierzy takiego pośrednictwa podmiotom, które są im nieznane. W WGN możesz poza tym liczyć na atrakcyjne opłaty franczyzowe w porównaniu do innych sieci, a zapewniona przez nas wiedza pozwoli uniknąć wielu często popełnianych na starcie błędów.

Zasady

Nasze zasady współpracy są maksymalnie przejrzyste i oparte na partnerstwie. Partner otrzymuje zatem autonomię i swobodę działania, więc nie musi się obawiać narzucania żadnych aspektów czy stawiania nowych wymagań w toku obowiązywania umowy. Franczyzobiorca zachowuje także cały wypracowany przychód, ponieważ nie uzgadniamy żadnego procentowego udziału w zyskach – pobieramy tylko stałą i wcześniej ustaloną opłatę franczyzową.

Wymagania

W ramach współpracy otrzymujesz na początku dostęp do know-how, pakiet na start (szkolenia, pomoc w organizacji biura) i stałego, dedykowanego opiekuna. Nasz dział prawny na bieżąco aktualizuje dokumenty w oparciu o nowe przepisy i regulacje. Przystąpienie do naszej grupy nie wymaga dużego kapitału, a już w ciągu 3-4 miesięcy możesz liczyć na zwrot wkładu własnego. Szacunkowa kwota potrzebna na otworzenie biura to 25-30 tysięcy zł, w czym uwzględniona jest opłata startowa. Franczyzobiorcą WGN możesz zostać bez doświadczenia na rynku nieruchomości, przy czym kluczowe jest kreatywne i przedsiębiorcze podejście, pełne pasji i nastawienia na rozwój oraz sukces w biznesie. W toku prowadzenia biura z pewnością przydatne będą kompetencje typowo menedżerskie. Wymagania i warunki bycia franczyzobiorcą mogą być odmienne na poszczególnych rynkach. W przypadku współpracy z WGN wszystko odbywa się w przejrzysty sposób, a bariery wejścia są stosunkowo niewielkie. W zamian za to możesz otrzymać dostęp do sprawdzonego know-how i cieszyć się partnerską współpracą, dzięki której zwiększasz swoje szanse na powodzenie w biznesie. Zachęcamy do współpracy z naszą marką.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top