Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com

Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków, jakie postawi marka, która jest potencjalnym franczyzodawcą.


Spis treści:
Co trzeba wiedzieć i czy warto się na to zdecydować?
Specyfika tej koncepcji
Korzyści i wyzwania
Jak zrobić to z WGN?
Dlaczego warto?
Zasady
Oczekiwania i potrzebne nakłady

Jak otworzyć franczyzę i czy warto to zrobić?

Przed rozpatrzeniem tego, jak otworzyć franczyzę, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z zasadami funkcjonowania tego modelu biznesowego. Wiąże się on z wieloma zaletami, które mogą być bardzo odczuwalne już w toku prowadzenia działalności. Rzecz jasna czasem pojawiają się pewne wyzwania, lecz bilans zysków i strat wychodzi w tym przypadku zdecydowanie na plus. Z tego względu w wielu branżach będzie to naprawdę dobra i sprawdzona koncepcja.

Jak działa taki model?

Franczyza sprowadza się do prowadzenia działalności pod marką innej, sprawdzonej już na rynku firmy. W praktyce pracuje się zatem z jednej strony na własny rachunek, ale korzystając z logo i całego modelu biznesowego, który zapewnia franczyzodawca. W zamian za udostępnienie tych elementów pobiera on pewne określone opłaty. Taka forma działalności z pozoru wydaje się dość nietypowa i skomplikowana, lecz tak naprawdę staje się coraz popularniejsza, a punkty franczyzowe można spotkać już niemalże na każdym kroku, gdyż w wielu przypadkach jest to opłacalna forma prowadzenia działalności.

Zalety

Z perspektywy większości franczyzobiorców kluczową zaletą jest poczucie bezpieczeństwa. W ramach takiej umowy działa się na bazie modelu biznesowego, który nie tylko jest już przetestowany, ale doprowadził daną markę do sukcesu. Do tego od pierwszych dni można liczyć na przypływ klientów i ich zaufanie, ponieważ, choć dany punkt może być całkowicie nowy, sama firma jest już dla nich znana i renomowana. Dla przedsiębiorcy oznacza to zatem o wiele mniejsze ryzyko, a do tego otrzymuje on dostęp do know-how franczyzodawcy. Oznacza to zdecydowanie mniejsze szanse na popełnienie błędów, a co za tym idzie – „utopienie” środków finansowych. Kolejnym atutem franczyzy jest to, że zwykle można liczyć na stałe wsparcie specjalistów, nie tylko na początku, ale i w toku działalności.

Jak otworzyć franczyzę z WGN?

Zastanawiasz się, jak otworzyć franczyzę? Planując utworzenie biura nieruchomości, warto zdecydować się na współpracę z naszą grupą WGN, ponieważ dołączysz do silnej marki, gdzie warunki franczyzowe są klarownie przedstawione i nastawione na korzyści dla obu stron. Na początek potrzebne są pewne nakłady finansowe, a kandydaci do prowadzenia biura powinni też mieć pewne cechy, które ułatwią im sprawne operowanie na tym rynku.

Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wsparcia, wybierasz silną i rozpoznawalną markę, ponieważ jesteśmy liderem na rynku nieruchomości. W tej branży bywa to nieocenione, ponieważ możesz liczyć na natychmiastowe zaufanie ze strony klientów. Przy transakcjach nieruchomości, które dotyczą zwykle bardzo dużych sum pieniężnych, jest to aspekt nie do przecenienia, gdyż większość klientów nie powierzy takiego pośrednictwa podmiotom, które są im nieznane. W WGN możesz poza tym liczyć na atrakcyjne opłaty franczyzowe w porównaniu do innych sieci, a zapewniona przez nas wiedza pozwoli uniknąć wielu często popełnianych na starcie błędów.

Zasady

Nasze zasady współpracy są maksymalnie przejrzyste i oparte na partnerstwie. Partner otrzymuje zatem autonomię i swobodę działania, więc nie musi się obawiać narzucania żadnych aspektów czy stawiania nowych wymagań w toku obowiązywania umowy. Franczyzobiorca zachowuje także cały wypracowany przychód, ponieważ nie uzgadniamy żadnego procentowego udziału w zyskach – pobieramy tylko stałą i wcześniej ustaloną opłatę franczyzową.

Wymagania

W ramach współpracy otrzymujesz na początku dostęp do know-how, pakiet na start (szkolenia, pomoc w organizacji biura) i stałego, dedykowanego opiekuna. Nasz dział prawny na bieżąco aktualizuje dokumenty w oparciu o nowe przepisy i regulacje. Przystąpienie do naszej grupy nie wymaga dużego kapitału, a już w ciągu 3-4 miesięcy możesz liczyć na zwrot wkładu własnego. Szacunkowa kwota potrzebna na otworzenie biura to 25-30 tysięcy zł, w czym uwzględniona jest opłata startowa. Franczyzobiorcą WGN możesz zostać bez doświadczenia na rynku nieruchomości, przy czym kluczowe jest kreatywne i przedsiębiorcze podejście, pełne pasji i nastawienia na rozwój oraz sukces w biznesie. W toku prowadzenia biura z pewnością przydatne będą kompetencje typowo menedżerskie. Wymagania i warunki bycia franczyzobiorcą mogą być odmienne na poszczególnych rynkach. W przypadku współpracy z WGN wszystko odbywa się w przejrzysty sposób, a bariery wejścia są stosunkowo niewielkie. W zamian za to możesz otrzymać dostęp do sprawdzonego know-how i cieszyć się partnerską współpracą, dzięki której zwiększasz swoje szanse na powodzenie w biznesie. Zachęcamy do współpracy z naszą marką.

5/5 - (6 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top