Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

https://unsplash.com/

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Spis treści:
Jakie korzyści zapewnia?
Opłacalna działalność
Atrakcyjny model biznesowy
Dlaczego to dobre rozwiązanie?
Kompleksowa oferta
Swobodna współpraca

Jakie korzyści zapewnia franczyza biura nieruchomości?

Franczyza biura nieruchomości wzbudza coraz większe zainteresowanie inwestorów, co wynika z wielu czynników. Poza wysokim potencjałem samej branży nie bez znaczenia pozostaje znacząco ułatwiony początek działalności w takim modelu biznesowym. Rozbudowaną współpracę partnerską w tej dziedzinie oferuje Grupa WGN, specjalizująca się przede wszystkim w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi oraz premium. Jako franczyzodawca o dużej renomie chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem oraz gwarantujemy znaczące obniżenie kosztów na promocję.

Opłacalna działalność

Obecnie prowadzenie działalności w branży nieruchomości jest bardzo perspektywiczne. Wynika to zarówno z dużej odporności rynku na różne wydarzenia społeczne i gospodarcze, jak i jego wysokiej stabilności. Brak załamań typowych dla innych branż sprawia, że możliwości zarobkowe i rozwojowe pozostają wyjątkowo atrakcyjne. W obrocie nieruchomości bardzo przydatne są różne umiejętności, co zachęca do rozpoczęcia działalności przedsiębiorców zajmujących się chociażby handlem, menedżerstwem czy nawet relacjami międzyludzkimi. Branża pozostaje przy tym otwarta na odbiorców z wielu grup docelowych. Opłacalność takiej działalności wynika też ze sporych oszczędności w początkowym okresie, zwłaszcza w zakresie reklamy. Franczyza zapewnia dostęp do bezpiecznych i pewnych metod marketingowych, a także bezpośredniej promocji w kanałach wypracowanych przez franczyzodawcę.

Atrakcyjny model biznesowy

Prowadzenie działalności w takiej formie nie wymaga pozyskiwania żadnych specjalistycznych uprawnień czy licencji. Biuro nieruchomości może dzięki temu założyć praktycznie każda osoba, która dysponuje odpowiednimi środkami na start oraz posiada właściwe predyspozycje. Franczyza to bardzo specyficzny model biznesowy, w którym przedsiębiorca otrzymuje dostęp do gotowego schematu działania oraz kompleksowego wsparcia merytorycznego. Takie rozwiązanie znacząco obniża ryzyko popełnienia błędów inwestycyjnych, co przekłada się na szybszy zwrot. Niemałą zaletą jest też możliwość uniknięcia potencjalnych problemów z faktycznym zaistnieniem w branży, które przydarzają się podmiotom funkcjonującym samodzielnie. Nasza opieka daje automatyczną przewagę, a także zapewnia większe zaufanie ze strony klientów.

Klucze

https://unsplash.com/

Dlaczego franczyza z agencją nieruchomości WGN to dobre rozwiązanie?

Franczyza z agencją nieruchomości WGN to rozwiązanie, które daje pewność uzyskania kompleksowego wsparcia na każdym etapie współpracy oraz pozwala w pełni czerpać z naszego doświadczenia. Pakiet ten obejmuje również profesjonalne szkolenia, co pozwala na ominięcie barier wejścia bardzo często napotykanych przez przedsiębiorców zdecydowanych na całkowicie samodzielny start. Współpraca z nami jest korzystna również ze względu na wyjątkowo sprawną organizację. Bliska relacja z Grupą WGN nie odbiera autonomii, dzięki czemu każdy zainteresowany podmiot może prowadzić działalność zgodnie z własnymi przekonaniami oraz wizją.

Kompleksowa oferta

Współpraca z nami nie wymaga posiadania znacznego kapitału początkowego, ponieważ samo otwarcie biura można sfinansować stosunkowo niewysoką kwotą – pod warunkiem, że wybrany lokal nie wymaga gruntownego remontu. Jako nasz partner możesz też liczyć na wsparcie przy znalezieniu odpowiedniego miejsca, projektowaniu szyldów czy planowaniu wyposażenia. Gwarantujemy kompleksowe know-how, które wypracowaliśmy w oparciu o rozbudowany system szkoleń oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Na etapie współpracy zapewniamy pomoc ze strony przydzielonego opiekuna, a także wsparcie centrali oraz działu prawnego.

Swobodna współpraca

Przystąpienie do franczyzy nie wiąże się z żadnymi ingerencjami w sposób i formę prowadzenia biznesu. Jako uczestnik naszej sieci możesz liczyć na usprawnione procesy sprzedażowe i ułatwione pozyskiwanie klientów, jednak zachowujesz przy tym pełną swobodę w zakresie podejmowania decyzji kreatywnych. Od obrotów nie pobieramy też prowizji, dlatego opłata ogranicza się do niskiej i jasno ustalonej kwoty miesięcznej – niezależnie od faktycznego poziomu przychodów. Zapewniamy ponadto dostęp do autorskiego oprogramowania CRM, które znacząco ułatwia zarządzanie ofertami, agentami i klientami z każdego miejsca oraz w dowolnym czasie. Zapraszamy do kontaktu z Grupą WGN, gdzie proponujemy wyjątkowo kompleksowe wsparcie promocyjne oraz ułatwiony start.

5/5 - (2 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top