Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

fot. unsplash.com

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Spis treści:
Jakie korzyści zapewnia?
Opłacalna działalność
Atrakcyjny model biznesowy
Dlaczego to dobre rozwiązanie?
Kompleksowa oferta
Swobodna współpraca

Jakie korzyści zapewnia franczyza biura nieruchomości?

Franczyza biura nieruchomości wzbudza coraz większe zainteresowanie inwestorów, co wynika z wielu czynników. Poza wysokim potencjałem samej branży nie bez znaczenia pozostaje znacząco ułatwiony początek działalności w takim modelu biznesowym. Rozbudowaną współpracę partnerską w tej dziedzinie oferuje Grupa WGN, specjalizująca się przede wszystkim w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi oraz premium. Jako franczyzodawca o dużej renomie chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem oraz gwarantujemy znaczące obniżenie kosztów na promocję.

Opłacalna działalność

Obecnie prowadzenie działalności w branży nieruchomości jest bardzo perspektywiczne. Wynika to zarówno z dużej odporności rynku na różne wydarzenia społeczne i gospodarcze, jak i jego wysokiej stabilności. Brak załamań typowych dla innych branż sprawia, że możliwości zarobkowe i rozwojowe pozostają wyjątkowo atrakcyjne. W obrocie nieruchomości bardzo przydatne są różne umiejętności, co zachęca do rozpoczęcia działalności przedsiębiorców zajmujących się chociażby handlem, menedżerstwem czy nawet relacjami międzyludzkimi. Branża pozostaje przy tym otwarta na odbiorców z wielu grup docelowych. Opłacalność takiej działalności wynika też ze sporych oszczędności w początkowym okresie, zwłaszcza w zakresie reklamy. Franczyza zapewnia dostęp do bezpiecznych i pewnych metod marketingowych, a także bezpośredniej promocji w kanałach wypracowanych przez franczyzodawcę.

Atrakcyjny model biznesowy

Prowadzenie działalności w takiej formie nie wymaga pozyskiwania żadnych specjalistycznych uprawnień czy licencji. Biuro nieruchomości może dzięki temu założyć praktycznie każda osoba, która dysponuje odpowiednimi środkami na start oraz posiada właściwe predyspozycje. Franczyza to bardzo specyficzny model biznesowy, w którym przedsiębiorca otrzymuje dostęp do gotowego schematu działania oraz kompleksowego wsparcia merytorycznego. Takie rozwiązanie znacząco obniża ryzyko popełnienia błędów inwestycyjnych, co przekłada się na szybszy zwrot. Niemałą zaletą jest też możliwość uniknięcia potencjalnych problemów z faktycznym zaistnieniem w branży, które przydarzają się podmiotom funkcjonującym samodzielnie. Nasza opieka daje automatyczną przewagę, a także zapewnia większe zaufanie ze strony klientów.

Klucze

fot. unsplash.com

Dlaczego franczyza z agencją nieruchomości WGN to dobre rozwiązanie?

Franczyza z agencją nieruchomości WGN to rozwiązanie, które daje pewność uzyskania kompleksowego wsparcia na każdym etapie współpracy oraz pozwala w pełni czerpać z naszego doświadczenia. Pakiet ten obejmuje również profesjonalne szkolenia, co pozwala na ominięcie barier wejścia bardzo często napotykanych przez przedsiębiorców zdecydowanych na całkowicie samodzielny start. Współpraca z nami jest korzystna również ze względu na wyjątkowo sprawną organizację. Bliska relacja z Grupą WGN nie odbiera autonomii, dzięki czemu każdy zainteresowany podmiot może prowadzić działalność zgodnie z własnymi przekonaniami oraz wizją.

Kompleksowa oferta

Współpraca z nami nie wymaga posiadania znacznego kapitału początkowego, ponieważ samo otwarcie biura można sfinansować stosunkowo niewysoką kwotą – pod warunkiem, że wybrany lokal nie wymaga gruntownego remontu. Jako nasz partner możesz też liczyć na wsparcie przy znalezieniu odpowiedniego miejsca, projektowaniu szyldów czy planowaniu wyposażenia. Gwarantujemy kompleksowe know-how, które wypracowaliśmy w oparciu o rozbudowany system szkoleń oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Na etapie współpracy zapewniamy pomoc ze strony przydzielonego opiekuna, a także wsparcie centrali oraz działu prawnego.

Swobodna współpraca

Przystąpienie do franczyzy nie wiąże się z żadnymi ingerencjami w sposób i formę prowadzenia biznesu. Jako uczestnik naszej sieci możesz liczyć na usprawnione procesy sprzedażowe i ułatwione pozyskiwanie klientów, jednak zachowujesz przy tym pełną swobodę w zakresie podejmowania decyzji kreatywnych. Od obrotów nie pobieramy też prowizji, dlatego opłata ogranicza się do niskiej i jasno ustalonej kwoty miesięcznej – niezależnie od faktycznego poziomu przychodów. Zapewniamy ponadto dostęp do autorskiego oprogramowania CRM, które znacząco ułatwia zarządzanie ofertami, agentami i klientami z każdego miejsca oraz w dowolnym czasie. Zapraszamy do kontaktu z Grupą WGN, gdzie proponujemy wyjątkowo kompleksowe wsparcie promocyjne oraz ułatwiony start.

5/5 - (10 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »

Najlepsze Biuro franczyzowe WGN w roku 2022

Najlepszym biurem franczyzowym Grupy WGN w ubiegłym roku okazał się nasz Partner z Gdańska – Pani Katarzyna Stachowska-Jurgiel. Tym samym zdobywając Nagrodę Orła Brokera WGN za rok 2022, która została wręczona podczas prestiżowej Wielkiej Gali WGN na 53 Kongresie Grupy WGN. Pani Katarzyna z dumą opowiada o rozwoju jej biura franczyzowego pod szyldem WGN. Spis

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys. może być atrakcyjną perspektywą dla osób, które chciałyby podjąć własną działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji, czym dokładnie się zająć. Świetnym rozwiązaniem będzie wtedy franczyza w lukratywnym segmencie nieruchomości, ponieważ taki model działania ma wiele zalet i wiąże się z ciekawymi perspektywami. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, zapraszamy do współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top