Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com

Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.


Spis treści
W jaki sposób podjąć się takiej działalności?
Zalety płynące ze współpracy z istniejącą marką
Działanie od zera
Dlaczego właśnie z WGN?
Renomowana marka
Dobre warunki

Zdecydować się na franczyzę nieruchomości czy podjąć się samodzielnych działań?

Franczyza nieruchomości jest rozwiązaniem zyskującym na popularności i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż okazuje się skutecznym modelem działania w tym segmencie. Przede wszystkim pozwala przekroczyć pewne bariery wejścia. Entuzjaści osiągnięcia czegoś indywidualnie wskazują z kolei na chęć budowania własnej marki i posiadania pełnej swobody. Wybierając odpowiedni podmiot do współpracy, wcale nie trzeba się skazać na zupełną podległość, a można na tym wiele zyskać.

Korzyści płynące z tego modelu biznesowego

Taka forma działania jest bardzo ceniona, gdyż wiąże się z dużymi ułatwieniami. Franczyzodawca zapewnia wiele narzędzi, których uzyskanie samemu wymaga sporego nakładu finansów, ale przede wszystkim czasu. Jest to swego rodzaju droga na skróty, która nie zabiera jednak żadnych ważnych doświadczeń, a raczej odciąża osobę chcącą się podjąć takiego działania z wielu uciążliwych formalności. W tym modelu przedsiębiorca otrzymuje gotowe w zasadzie know-how oraz wsparcie na niemal każdym etapie przygotowań, a potem rozwijania działalności.

Co z własną marką?

Oczywiście swoje argumenty mają też zwolennicy posiadania własnego biura. Głównie przemawia do nich to, że robią coś w celu budowy własnej marki. Zachowują wtedy pełną autonomię, lecz w zamian za to przejmują na siebie całe ryzyko i muszą od zera budować nie tylko infrastrukturę, ale i zaplecze prawne czy marketingowe.

Podpisanie umowy franczyzowej
fot. pexels.com

Które rozwiązanie wybrać?

W większości przypadków zdecydowanie rozsądniejsze jest wejście na rynek w modelu franczyzowym. Przede wszystkim omijasz na wstępie poważne ograniczenia, które właściwie z miejsca przekreślają szanse powodzenia wielu podmiotów działających indywidualnie. Trzeba mieć świadomość, że na rynku nieruchomości operuje się ogromnymi kwotami, a klienci oczekują wobec tego pełnej uczciwości. Trudno jest z kolei zbudować od podstaw dobrą reputację, szczególnie że od razu trzeba konkurować z licznymi podmiotami. We franczyzie nie tylko zyskujesz dużo wiedzy i stosowne zaplecze, ale od razu działasz też pod szyldem marki, która ma już ugruntowaną pozycję, a przez to wzbudza większe zaufanie u odbiorców.

Czemu najlepszym wyborem będzie franczyza nieruchomości z WGN?

WGN działa na rynku od wielu lat, więc franczyza nieruchomości akurat u nas wiąże się z wybraniem sprawdzonego i znanego partnera. Bardzo istotne jest u nas to, że działamy na klarownych i jasno ustalonych zasadach, które są uczciwe wobec obu stron. Nie musisz mieć ku temu specjalnego wykształcenia czy doświadczenia. Ważne są dobre predyspozycje i zapał, który przekona nas do tego, iż osiągniesz sukces.

Renoma

WGN istnieje od 1991 roku. Grupa jest liczącym się i bardzo ważnym graczem na rynku nieruchomości oraz otrzymała dużo nagród i wyróżnień związanych ze skutecznym działaniem. Możesz zatem liczyć na duże zainteresowanie i zaufanie ze strony klientów. Otrzymasz księgę know-how wraz ze wzorami umów, regulacjami i procedurami prawnymi, dzięki którym możesz przejść do prowadzenia biura w całkowicie bezpieczny sposób, korzystając z modelu, który sprawdza się od lat. Zapewniamy przy tym pakiet na start, wraz z cennymi szkoleniami, a w toku działania cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie.

Zachowaj wolność i zyski

Na tle innych franczyzodawców wyróżnia nas fakt, że działamy z naszymi parterami na zasadzie współpracy. Cały czas zachowasz zatem decyzyjność i swobodę działania w obrębie swojego biura. W ramach umowy pobieramy stałą, jasno określoną opłatę, która nie jest zależna od skali przychodów. Nie musisz się zatem obawiać, że wypracowując duże zyski, zapłacisz większą opłatę miesięczną. Pieniądze pozostają w pełni Twoje. Od naszych partnerów oczekujemy determinacji i cech, których można oczekiwać od dobrych menedżerów. Nie musisz posiadać doświadczenia w branży nieruchomości. Na start potrzebujesz jedynie nakładów w wysokości 10 tysięcy złotych oraz odpowiedniego lokalu na własność lub wynajętego. Rynek nieruchomości jest bardzo atrakcyjny i przyciąga wiele przedsiębiorczych osób. Rozpoczęcie działalności na własną rękę i całkowicie samodzielnie jest trudne w związku z barierami rynkowymi. Te można ominąć, korzystając z modelu franczyzy. Zachęcamy zatem do współpracy z grupą WGN.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top