Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com

Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.


Spis treści
W jaki sposób podjąć się takiej działalności?
Zalety płynące ze współpracy z istniejącą marką
Działanie od zera
Dlaczego właśnie z WGN?
Renomowana marka
Dobre warunki

Zdecydować się na franczyzę nieruchomości czy podjąć się samodzielnych działań?

Franczyza nieruchomości jest rozwiązaniem zyskującym na popularności i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż okazuje się skutecznym modelem działania w tym segmencie. Przede wszystkim pozwala przekroczyć pewne bariery wejścia. Entuzjaści osiągnięcia czegoś indywidualnie wskazują z kolei na chęć budowania własnej marki i posiadania pełnej swobody. Wybierając odpowiedni podmiot do współpracy, wcale nie trzeba się skazać na zupełną podległość, a można na tym wiele zyskać.

Korzyści płynące z tego modelu biznesowego

Taka forma działania jest bardzo ceniona, gdyż wiąże się z dużymi ułatwieniami. Franczyzodawca zapewnia wiele narzędzi, których uzyskanie samemu wymaga sporego nakładu finansów, ale przede wszystkim czasu. Jest to swego rodzaju droga na skróty, która nie zabiera jednak żadnych ważnych doświadczeń, a raczej odciąża osobę chcącą się podjąć takiego działania z wielu uciążliwych formalności. W tym modelu przedsiębiorca otrzymuje gotowe w zasadzie know-how oraz wsparcie na niemal każdym etapie przygotowań, a potem rozwijania działalności.

Co z własną marką?

Oczywiście swoje argumenty mają też zwolennicy posiadania własnego biura. Głównie przemawia do nich to, że robią coś w celu budowy własnej marki. Zachowują wtedy pełną autonomię, lecz w zamian za to przejmują na siebie całe ryzyko i muszą od zera budować nie tylko infrastrukturę, ale i zaplecze prawne czy marketingowe.

Podpisanie umowy franczyzowej
fot. pexels.com

Które rozwiązanie wybrać?

W większości przypadków zdecydowanie rozsądniejsze jest wejście na rynek w modelu franczyzowym. Przede wszystkim omijasz na wstępie poważne ograniczenia, które właściwie z miejsca przekreślają szanse powodzenia wielu podmiotów działających indywidualnie. Trzeba mieć świadomość, że na rynku nieruchomości operuje się ogromnymi kwotami, a klienci oczekują wobec tego pełnej uczciwości. Trudno jest z kolei zbudować od podstaw dobrą reputację, szczególnie że od razu trzeba konkurować z licznymi podmiotami. We franczyzie nie tylko zyskujesz dużo wiedzy i stosowne zaplecze, ale od razu działasz też pod szyldem marki, która ma już ugruntowaną pozycję, a przez to wzbudza większe zaufanie u odbiorców.

Czemu najlepszym wyborem będzie franczyza nieruchomości z WGN?

WGN działa na rynku od wielu lat, więc franczyza nieruchomości akurat u nas wiąże się z wybraniem sprawdzonego i znanego partnera. Bardzo istotne jest u nas to, że działamy na klarownych i jasno ustalonych zasadach, które są uczciwe wobec obu stron. Nie musisz mieć ku temu specjalnego wykształcenia czy doświadczenia. Ważne są dobre predyspozycje i zapał, który przekona nas do tego, iż osiągniesz sukces.

Renoma

WGN istnieje od 1991 roku. Grupa jest liczącym się i bardzo ważnym graczem na rynku nieruchomości oraz otrzymała dużo nagród i wyróżnień związanych ze skutecznym działaniem. Możesz zatem liczyć na duże zainteresowanie i zaufanie ze strony klientów. Otrzymasz księgę know-how wraz ze wzorami umów, regulacjami i procedurami prawnymi, dzięki którym możesz przejść do prowadzenia biura w całkowicie bezpieczny sposób, korzystając z modelu, który sprawdza się od lat. Zapewniamy przy tym pakiet na start, wraz z cennymi szkoleniami, a w toku działania cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie.

Zachowaj wolność i zyski

Na tle innych franczyzodawców wyróżnia nas fakt, że działamy z naszymi parterami na zasadzie współpracy. Cały czas zachowasz zatem decyzyjność i swobodę działania w obrębie swojego biura. W ramach umowy pobieramy stałą, jasno określoną opłatę, która nie jest zależna od skali przychodów. Nie musisz się zatem obawiać, że wypracowując duże zyski, zapłacisz większą opłatę miesięczną. Pieniądze pozostają w pełni Twoje. Od naszych partnerów oczekujemy determinacji i cech, których można oczekiwać od dobrych menedżerów. Nie musisz posiadać doświadczenia w branży nieruchomości. Na start potrzebujesz jedynie nakładów w wysokości 10 tysięcy złotych oraz odpowiedniego lokalu na własność lub wynajętego. Rynek nieruchomości jest bardzo atrakcyjny i przyciąga wiele przedsiębiorczych osób. Rozpoczęcie działalności na własną rękę i całkowicie samodzielnie jest trudne w związku z barierami rynkowymi. Te można ominąć, korzystając z modelu franczyzy. Zachęcamy zatem do współpracy z grupą WGN.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »

Najlepsze Biuro franczyzowe WGN w roku 2022

Najlepszym biurem franczyzowym Grupy WGN w ubiegłym roku okazał się nasz Partner z Gdańska – Pani Katarzyna Stachowska-Jurgiel. Tym samym zdobywając Nagrodę Orła Brokera WGN za rok 2022, która została wręczona podczas prestiżowej Wielkiej Gali WGN na 53 Kongresie Grupy WGN. Pani Katarzyna z dumą opowiada o rozwoju jej biura franczyzowego pod szyldem WGN. Spis

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top