Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com

Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą WGN, gdzie masz przy tym pewność, że dalej zachowasz pełną kontrolę nad swoim biurem.


Spis treści
Dlaczego w takim modelu?
Opłacalność
Zalety
Ograniczenie kosztów
Współpraca z naszą grupą

Dlaczego franczyza jest najlepszym pomysłem na prowadzenie biura nieruchomości?

Franczyza jest odpowiednią drogą do osiągnięcia sukcesu, gdy planujesz założenie biura nieruchomości. Obecnie interesuje się nią dużo osób, gdyż jest to branża z dużym potencjałem, podczas gdy nie wymaga wiele, jeżeli chodzi o rozpoczęcie działalności. Początek w tym modelu biznesowym jest niezwykle ułatwiony, ponieważ od początku korzystasz z doświadczenia i renomy franczyzodawcy. Wiąże się to też z mniejszymi kosztami przeznaczonymi na promocję.

Opłacalność takiej działalności

Perspektywa pracy przy pośrednictwie nieruchomości jest naprawdę atrakcyjna. Rynek ten wykazał się dużą odpornością na wydarzenia gospodarcze i społeczne, zatem jest stabilny i unika załamań, która spotykają inne branże. Daje to dobre perspektywy zarobkowe, a co ważne, sama praca jest dla wielu osób przyjemnością. Oczywiście potrzebne są odpowiednie zdolności z pogranicza handlu i kompetencji menedżerskich, natomiast same wyzwania dotyczące prowadzenia biura to mnóstwo relacji międzyludzkich i nawiązywania kontaktów. Z pewnością jest to branża, w której odnajdą się ludzie otwarci na innych i nielubiący popadania w rutynę.

Zalety

Aktualnie podjęcie się prowadzenia takiej działalności nie jest związane z koniecznością uzyskania żadnych licencji czy uprawnień. Z tego tytułu biuro może założyć w zasadzie każdy, kto ma predyspozycje i środki na start. Franczyza jest modelem biznesowym, na której mocy przedsiębiorca zyskuje gotowy schemat i wsparcie merytoryczne. Pozwala to uniknąć początkowych błędów, dzięki czemu inwestycja szybciej zacznie się spłacać. Eliminuje to również potencjalne problemy z zaistnieniem na rynku, które mogą mieć podmioty działające na własną rękę. Znajdując się pod opieką znanej grupy, automatycznie zyskujesz przewagę i zaufanie klientów.

Wnętrze biura nieruchomości
fot. pexels.com

Mniejsze koszty

Już w początkowym okresie działalności widoczne będą spore oszczędności, szczególnie w zakresie kosztów związanych z reklamą. Zaczynając bez wsparcia, trzeba wydać spore środki na marketing i ogłoszenia w zewnętrznych portalach. W wariancie franczyzowym można liczyć na dostęp do sprawdzonych metod marketingowych oraz bezpośrednią promocję przez franczyzodawcę w wypracowanych przez niego kanałach.

Dlaczego warto wybrać franczyzę z biurem nieruchomości WGN?

Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest związana z otrzymaniem całego pakietu wsparcia, w tym profesjonalnych szkoleń. W ten sposób ominiesz pewne bariery wejścia, z którymi spotykają się podmioty próbujące wystartować całkowicie samodzielnie. Za skorzystaniem z naszych usług na pewno przemawia to, jak zorganizowana jest współpraca, na której bazie mimo bliskiej relacji z naszą grupą cały czas zachowasz swoją autonomię, prowadząc działalność zgodnie z własną wizją.

Nasza oferta

Przystąpienie do naszej grupy nie wymaga posiadania dużego kapitału początkowego, gdyż szacunkowo na otwarcie biura może wystarczyć już 10-15 tysięcy złotych, gdy wybierze się lokal, który nie będzie wymagał remontu. Naszym partnerom możemy też pomóc przy wyborze odpowiedniego lokum, a także zaplanowaniu wyposażenia czy zaprojektowania szyldów. Przystępując do współpracy, masz zapewnione know-how wypracowane na bazie naszego ogromnego doświadczenia oraz profesjonalny system szkoleń. Podczas całej współpracy masz pomoc dedykowanego opiekuna oraz wsparcie działu prawnego i Centrali. Opłata startowa rozpoczęcia z nami współpracy wynosi 10 tys. zł netto.

Zachowaj pełną swobodę

Co bardzo ważne, przystępując do franczyzy, nie musisz się obawiać, że dojdzie do ingerencji w to, jak będziesz chciał prowadzić swój interes. Znajdziesz się w obrębie ogromnej sieci WGN, co ułatwia procesy sprzedażowe i pozyskiwanie klientów, lecz nasi partnerzy zachowują swoją autonomię oraz swobodę, jeżeli chodzi o decyzje kreatywne. Nie pobieramy również prowizji od obrotów – w ramach współpracy będziesz uiszczać rozsądną, jasno ustaloną i stałą miesięczną opłatę, bez względu na poziom przychodów. Współpraca z biurem WGN jest świetnym pomysłem dla wszystkich przedsiębiorców chcących podjąć się działalności na tym rynku. W tym modelu franczyzy masz zdecydowanie ułatwiony start, bazując na naszym doświadczeniu i wsparciu promocyjnym, jednocześnie zachowując należytą niezależność decyzyjną w zakresie tego, jak chcesz prowadzić swoje biuro. Zachęcamy do współpracy.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top