Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com

Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą WGN, gdzie masz przy tym pewność, że dalej zachowasz pełną kontrolę nad swoim biurem.


Spis treści
Dlaczego w takim modelu?
Opłacalność
Zalety
Ograniczenie kosztów
Współpraca z naszą grupą

Dlaczego franczyza jest najlepszym pomysłem na prowadzenie biura nieruchomości?

Franczyza jest odpowiednią drogą do osiągnięcia sukcesu, gdy planujesz założenie biura nieruchomości. Obecnie interesuje się nią dużo osób, gdyż jest to branża z dużym potencjałem, podczas gdy nie wymaga wiele, jeżeli chodzi o rozpoczęcie działalności. Początek w tym modelu biznesowym jest niezwykle ułatwiony, ponieważ od początku korzystasz z doświadczenia i renomy franczyzodawcy. Wiąże się to też z mniejszymi kosztami przeznaczonymi na promocję.

Opłacalność takiej działalności

Perspektywa pracy przy pośrednictwie nieruchomości jest naprawdę atrakcyjna. Rynek ten wykazał się dużą odpornością na wydarzenia gospodarcze i społeczne, zatem jest stabilny i unika załamań, która spotykają inne branże. Daje to dobre perspektywy zarobkowe, a co ważne, sama praca jest dla wielu osób przyjemnością. Oczywiście potrzebne są odpowiednie zdolności z pogranicza handlu i kompetencji menedżerskich, natomiast same wyzwania dotyczące prowadzenia biura to mnóstwo relacji międzyludzkich i nawiązywania kontaktów. Z pewnością jest to branża, w której odnajdą się ludzie otwarci na innych i nielubiący popadania w rutynę.

Zalety

Aktualnie podjęcie się prowadzenia takiej działalności nie jest związane z koniecznością uzyskania żadnych licencji czy uprawnień. Z tego tytułu biuro może założyć w zasadzie każdy, kto ma predyspozycje i środki na start. Franczyza jest modelem biznesowym, na której mocy przedsiębiorca zyskuje gotowy schemat i wsparcie merytoryczne. Pozwala to uniknąć początkowych błędów, dzięki czemu inwestycja szybciej zacznie się spłacać. Eliminuje to również potencjalne problemy z zaistnieniem na rynku, które mogą mieć podmioty działające na własną rękę. Znajdując się pod opieką znanej grupy, automatycznie zyskujesz przewagę i zaufanie klientów.

Wnętrze biura nieruchomości
fot. pexels.com

Mniejsze koszty

Już w początkowym okresie działalności widoczne będą spore oszczędności, szczególnie w zakresie kosztów związanych z reklamą. Zaczynając bez wsparcia, trzeba wydać spore środki na marketing i ogłoszenia w zewnętrznych portalach. W wariancie franczyzowym można liczyć na dostęp do sprawdzonych metod marketingowych oraz bezpośrednią promocję przez franczyzodawcę w wypracowanych przez niego kanałach.

Dlaczego warto wybrać franczyzę z biurem nieruchomości WGN?

Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest związana z otrzymaniem całego pakietu wsparcia, w tym profesjonalnych szkoleń. W ten sposób ominiesz pewne bariery wejścia, z którymi spotykają się podmioty próbujące wystartować całkowicie samodzielnie. Za skorzystaniem z naszych usług na pewno przemawia to, jak zorganizowana jest współpraca, na której bazie mimo bliskiej relacji z naszą grupą cały czas zachowasz swoją autonomię, prowadząc działalność zgodnie z własną wizją.

Nasza oferta

Przystąpienie do naszej grupy nie wymaga posiadania dużego kapitału początkowego, gdyż szacunkowo na otwarcie biura może wystarczyć już 10-15 tysięcy złotych, gdy wybierze się lokal, który nie będzie wymagał remontu. Naszym partnerom możemy też pomóc przy wyborze odpowiedniego lokum, a także zaplanowaniu wyposażenia czy zaprojektowania szyldów. Przystępując do współpracy, masz zapewnione know-how wypracowane na bazie naszego ogromnego doświadczenia oraz profesjonalny system szkoleń. Podczas całej współpracy masz pomoc dedykowanego opiekuna oraz wsparcie działu prawnego i Centrali. Opłata startowa rozpoczęcia z nami współpracy wynosi 10 tys. zł netto.

Zachowaj pełną swobodę

Co bardzo ważne, przystępując do franczyzy, nie musisz się obawiać, że dojdzie do ingerencji w to, jak będziesz chciał prowadzić swój interes. Znajdziesz się w obrębie ogromnej sieci WGN, co ułatwia procesy sprzedażowe i pozyskiwanie klientów, lecz nasi partnerzy zachowują swoją autonomię oraz swobodę, jeżeli chodzi o decyzje kreatywne. Nie pobieramy również prowizji od obrotów – w ramach współpracy będziesz uiszczać rozsądną, jasno ustaloną i stałą miesięczną opłatę, bez względu na poziom przychodów. Współpraca z biurem WGN jest świetnym pomysłem dla wszystkich przedsiębiorców chcących podjąć się działalności na tym rynku. W tym modelu franczyzy masz zdecydowanie ułatwiony start, bazując na naszym doświadczeniu i wsparciu promocyjnym, jednocześnie zachowując należytą niezależność decyzyjną w zakresie tego, jak chcesz prowadzić swoje biuro. Zachęcamy do współpracy.

5/5 - (2 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce?

Jak zostać agentem nieruchomości w Polsce? Od czasu deregulacji tego zawodu w naszym kraju wbrew pozorom nie jest to bardzo skomplikowane. Samych formalności nie ma zbyt wiele, lecz wciąż trzeba oczywiście posiadać odpowiednie predyspozycje. Jeśli sądzisz, że je masz, możesz rozważyć założenie własnego biura, zyskując przy tym więcej swobody. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z Grupą WGN.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top