Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com

Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz, podejmując się współpracy z WGN.


Spis treści
Jak podjąć się tego w prosty sposób?
Czy warto?
Konieczne uprawnienia
Współpraca z WGN
Franczyza

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Zastanawiasz się, jak otworzyć biuro nieruchomości i czy da się to zrobić bez licencji? Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz zdolności przywódcze, może to być doskonałym wyborem. Interesuje to tak dużo osób, ponieważ swoich sił w tej branży może obecnie spróbować niemal każdy, kto czuje, iż byłaby to dla niego dobra droga zawodowa. Wszystko za sprawą tego, że zrezygnowano z pewnych uciążliwych formalności, które ograniczały dostęp do takiej działalności.

Czy to opłacalne?

Wiele osób zastanawia się, czy warto otwierać w obecnych czasach tego typu biuro. W praktyce jest to branża bardzo odporna na uwarunkowania społeczno-gospodarcze, czego dobrym przykładem był okres pandemiczny, w którym rynek nieruchomości jako jeden z nielicznych nie przeżywał w zasadzie żadnego poważniejszego kryzysu. Jest to zatem wybór usług, które są obecnie popularne i zawsze będą potrzebne. Same obowiązki są tymczasem dość przyjemne, szczególnie dla osób ceniących sobie relacje z klientami i pozytywnie do nich nastawionych. Oczywiście na atrakcyjność wpływa też fakt, że sprawnie funkcjonujące podmioty tego typu mogą osiągnąć naprawdę pokaźne przychody.

Czy potrzeba specjalnych uprawnień?

Od 2014 roku taką działalność można podjąć bardzo swobodnie, gdyż nie jest ona związana z koniecznością wyrobienia licencji czy uzyskaniem konkretnych uprawnień. Praca w nieruchomościach nie będzie dla każdego, ale osoby mające cechy charakterystyczne dla liderów oraz mocno zdeterminowane na pewno świetnie się w tym odnajdą. Należy przy tym charakteryzować się wysoką kulturą osobistą, a także chęcią stałego rozwijania się, gdyż prowadzenie takiego biura każdego dnia będzie stawiało nowe, ekscytujące zadania.

Rozmowa w biurze nieruchomości
fot. pexels.com

Jak otworzyć biuro nieruchomości? Najlepiej z WGN

Jak otworzyć biuro nieruchomości? Bardzo rozsądnym wyborem będzie skorzystanie z możliwości, jakie daje franczyza, ponieważ wiąże się to z wieloma korzyściami i znacznie zwiększa szanse na powodzenie. Postaw na WGN, gdyż jesteśmy renomowaną marką i dbamy o to, żeby współpracujące z nami biura zachowywały swoją autonomiczność. Możesz zatem liczyć na odpowiednie wsparcie, ale bez nadmiernych ingerencji czy opłat uzależnionych od uzyskiwanych obrotów.

Model franczyzowy

Franczyza uznawana jest za doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wkroczyć na ten rynek, prowadząc własne biuro. Czasem są to osoby, które nie miały wcześniej żadnego doświadczenia w tym kierunku. Nie brakuje jednak ludzi, którzy pracowali wcześniej w nieruchomościach w określonych firmach, a teraz chcą rozpocząć coś na własny rachunek. W modelu franczyzowym start będzie ogromnie ułatwiony, gdyż zyskujesz odpowiednie narzędzia, a przede wszystkim wiedzę, przekazywaną przystępnie w formie szkoleń. Do tego cała sieć zapewni skuteczną promocję i udziela danemu podmiotowi swojej ugruntowanej już renomy, która ma ogromne znaczenie z perspektywy klientów, gdyż takie biuro będzie wzbudzać w nich zdecydowanie większe zaufanie.

Dlaczego WGN?

W krajobrazie rynkowym wyróżnia nas nie tylko ogromne doświadczenie, ale i wypracowany w tym czasie model współpracy oparty na partnerstwie. Korzystając z naszych szkoleń, wsparcia i ogromnego know-how, nie skazujesz się na podległość, gdyż nasi partnerzy zachowują pełną swobodę w działaniu, a my udzielamy im tylko fachowej pomocy. Oferujemy również bardzo uczciwe podejście do finansów, gdyż płacisz stałą, klarownie ustaloną stawkę, niezależną od obrotów. Jeżeli wskutek dobrego zarządzania uzyskasz większe przychody, nie musisz się obawiać, że będzie to korelowało z pobieraniem wyższych opłat. W związku z tym cały wypracowany zysk należy do Ciebie. Otworzenie takiego biura będzie wymagało 10 tysięcy złotych, ale wkład ten może się zwrócić już po kilku miesiącach działalności. W obrębie całego okresu współpracy masz tymczasem do dyspozycji dedykowanego opiekuna, ale i pomoc Centrali m.in. w zakresie kwestii prawnych. Wsparcie WGN jest zatem nieocenione zarówno na początku, jak i na dalszym etapie rozwoju firmy. Planując założenie własnego biura nieruchomości, warto postawić na model franczyzowy. Znacząco ułatwia to udany start, dzięki zaproponowanym narzędziom i wiedzy. Zachęcamy do współpracy z WGN, gdzie masz gwarancję, że samodzielnie będziesz decydować o losach biura, a wypracowane zyski nie będą pochłaniane przez rosnące opłaty.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys.

Pomysł na biznes do 50 tys. może być atrakcyjną perspektywą dla osób, które chciałyby podjąć własną działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji, czym dokładnie się zająć. Świetnym rozwiązaniem będzie wtedy franczyza w lukratywnym segmencie nieruchomości, ponieważ taki model działania ma wiele zalet i wiąże się z ciekawymi perspektywami. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, zapraszamy do współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top