Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com

Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen wyzwań zawód i perspektywę zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy.


Spis treści:
Co warto wiedzieć?
Specyfika modelu
Jak rozpocząć taką działalność?
Czy będzie to opłacalne?
Jak zacząć?
Co będzie potrzebne?
Współpraca z WGN

Zastanawiasz się, jak zostać franczyzobiorcą i czy to opłacalne?

Rozważając to, jak zostać franczyzobiorcą, dobrze jest zacząć od dokładnego zapoznania się ze specyfiką prowadzenia biznesu w taki sposób. Niezwykle istotny jest w tym przypadku wybór branży, ponieważ taka działalność może przynosić różne skutki na poszczególnych rynkach. Na pewno jest jednak intrygująca perspektywa, która wiąże się z wieloma potencjalnymi korzyściami, które mogą uzyskać osoby decydujące się na funkcjonowanie ich firmy w ten sposób.

Co to jest franczyza?

Można ją określić jako jedną z form prowadzenia działalności, która jest oparta na współpracy. Jej warunki są ściśle określone w umowie, więc zależnie od jej ustaleń specyfika konkretnych podmiotów działających w takim modelu może być nieco odmienna. Co do zasady regulacje są jednak takie, że franczyzodawca pozwala franczyzobiorcy korzystać ze swojej nazwy, logo czy know-how, a w zamian za to pobiera określoną opłatę. Tym samym dzieli się swoim doświadczeniem i zapleczem, mając jednak udział w osiągniętym dzięki temu sukcesie.

Jak rozpocząć taką działalność?

Podstawową kwestią jest wybór tego, jakie produkty czy usługi chce się oferować. Jest to uzależnione od preferencji przedsiębiorcy i zapotrzebowania rynkowego. Warto natomiast zauważyć, że franczyza nie jest tak samo popularna w każdej branży. W niektórych sferach biznesu ten model niekoniecznie spełnia swoją funkcję. Jest jednak bardzo chętnie wykorzystywany w branży gastronomicznej oraz w wielu dziedzinach związanych ze sprzedażą i usługami. Doskonale odnajduje się przede wszystkim na rynkach, które mają spore bariery wejścia dla nowych podmiotów, a tak jest choćby w sferze nieruchomości. Chcąc prowadzić działalność w ten sposób, trzeba otrzymać tzw. pakiet franczyzowy. Jest to swego rodzaju licencja, która określa zakres funkcjonowania franczyzobiorcy. Ten uzyskuje dzięki temu prawa do korzystania ze znaku towarowego oraz udostępnionego mu know-how.

Zalety

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba wypracowywać własnych zasad działania, co bywa czasochłonne i często wiąże się z wieloma potencjalnymi błędami. W tym przypadku otrzymuje się niejako gotowy przepis na to, jak ma się funkcjonować i to w wariancie, który rzeczywiście sprawdził się już w praktyce. Wyposażenie w odpowiednie narzędzia daje przy tym większe poczucie bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko związane z zaangażowaniem się w działanie w danej branży. Często sporym plusem jest również to, że franczyzodawca zajmuje się sferą marketingową, która jest bardzo angażująca i wiąże się z dużymi kosztami.

Rozpoczęcie franczyzy z WGN
fot. pixabay.com

Jak zostać franczyzobiorcą na rynku nieruchomości?

Jak zostać franczyzobiorcą prowadzącym agencję nieruchomości? Na pewno perspektywa zaangażowania się w tę branżę jest atrakcyjna pod kątem pojawiających się tu wyzwań oraz dużych pieniędzy, którymi obraca się przy transakcjach na tym rynku. Między innymi z tego względu formuła franczyzy tak doskonale się tu sprawdza. Eliminuje wiele mocno problematycznych barier wejścia dla nowych podmiotów. Wymagania nie są tymczasem wygórowane, a współpracując ze sprawdzoną marką, taką jak WGN, możesz liczyć na naprawdę duży sukces.

Co jest potrzebne?

Osoby chcące pośredniczyć przy transakcjach na rynku nieruchomości mogą oczywiście poszukać angażu w agencjach, lecz dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na własne biuro. Daje to poczucie zdecydowanie większej niezależności i może zagwarantować wyższe zarobki. Wbrew pozorom na taki ruch mogą się zdecydować nie tylko osoby, które pracowały już wcześniej w branży, ale i takie, które robią dopiero pierwsze kroki na tym rynku. W zawodzie nie jest obecnie wymagana żadna licencja, więc może przystąpić do niego każdy, kto ma zdolność do czynności prawnych i nie był karany za przestępstwa dyskwalifikujące zajmowanie się taką pracą. Kluczowe jest jednak to, żeby kandydat na właściciela agencji potrafił budować relacje z klientami i miał dobre umiejętności sprzedażowe. Planując rozwój takiego biura, przydadzą się do tego kompetencje typowo menedżerskie, choćby z zakresu zarządzania zespołem. Co trzeba mieć na start? Konieczny jest posiadany na własność lub wynajęty lokal o powierzchni przynajmniej 30 m2, który posiada na zewnątrz miejsce na umieszczenie kasetonu/szyldu. Jeżeli chodzi o koszty to na otwarcie biura z WGN, będzie potrzebne około 10 tysięcy złotych.

Spróbuj z WGN

Osoby zainteresowane działalnością w ramach franczyzy na rynku nieruchomości zapraszamy do współpracy z WGN. Jesteśmy renomowaną marką o ugruntowanej pozycji, co jest gwarancją zainteresowania i zaufania ze strony klientów. Same warunki są tymczasem całkowicie przejrzyste i uczciwe. Nie przystępujemy do takiej współpracy z perspektywy nadrzędności, tylko partnerstwa. Agencja będzie zatem miała swoją tożsamość i stosowną niezależność w działaniu, lecz przedsiębiorca może przy tym liczyć na wsparcie zarówno na początku, jak i na dalszych etapach współpracy. Pobieramy też ustaloną i niezmienną opłatę, która nie jest w żaden sposób uzależniona od poziomu wypracowywanych zysków. W ramach współpracy z WGN jest to naprawdę proste i nie wymaga wielu środków wkładu własnego. W zamian za to możesz się z kolei podjąć ekscytującej działalności, która każdego dnia przyniesie nowe wyzwania, a przy odpowiednim funkcjonowaniu może zapewnić bardzo korzystne zarobki. Zachęcamy do działania wraz z naszą grupą.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top