Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com

Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen wyzwań zawód i perspektywę zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy.


Spis treści:
Co warto wiedzieć?
Specyfika modelu
Jak rozpocząć taką działalność?
Czy będzie to opłacalne?
Jak zacząć?
Co będzie potrzebne?
Współpraca z WGN

Zastanawiasz się, jak zostać franczyzobiorcą i czy to opłacalne?

Rozważając to, jak zostać franczyzobiorcą, dobrze jest zacząć od dokładnego zapoznania się ze specyfiką prowadzenia biznesu w taki sposób. Niezwykle istotny jest w tym przypadku wybór branży, ponieważ taka działalność może przynosić różne skutki na poszczególnych rynkach. Na pewno jest jednak intrygująca perspektywa, która wiąże się z wieloma potencjalnymi korzyściami, które mogą uzyskać osoby decydujące się na funkcjonowanie ich firmy w ten sposób.

Co to jest franczyza?

Można ją określić jako jedną z form prowadzenia działalności, która jest oparta na współpracy. Jej warunki są ściśle określone w umowie, więc zależnie od jej ustaleń specyfika konkretnych podmiotów działających w takim modelu może być nieco odmienna. Co do zasady regulacje są jednak takie, że franczyzodawca pozwala franczyzobiorcy korzystać ze swojej nazwy, logo czy know-how, a w zamian za to pobiera określoną opłatę. Tym samym dzieli się swoim doświadczeniem i zapleczem, mając jednak udział w osiągniętym dzięki temu sukcesie.

Jak rozpocząć taką działalność?

Podstawową kwestią jest wybór tego, jakie produkty czy usługi chce się oferować. Jest to uzależnione od preferencji przedsiębiorcy i zapotrzebowania rynkowego. Warto natomiast zauważyć, że franczyza nie jest tak samo popularna w każdej branży. W niektórych sferach biznesu ten model niekoniecznie spełnia swoją funkcję. Jest jednak bardzo chętnie wykorzystywany w branży gastronomicznej oraz w wielu dziedzinach związanych ze sprzedażą i usługami. Doskonale odnajduje się przede wszystkim na rynkach, które mają spore bariery wejścia dla nowych podmiotów, a tak jest choćby w sferze nieruchomości. Chcąc prowadzić działalność w ten sposób, trzeba otrzymać tzw. pakiet franczyzowy. Jest to swego rodzaju licencja, która określa zakres funkcjonowania franczyzobiorcy. Ten uzyskuje dzięki temu prawa do korzystania ze znaku towarowego oraz udostępnionego mu know-how.

Zalety

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba wypracowywać własnych zasad działania, co bywa czasochłonne i często wiąże się z wieloma potencjalnymi błędami. W tym przypadku otrzymuje się niejako gotowy przepis na to, jak ma się funkcjonować i to w wariancie, który rzeczywiście sprawdził się już w praktyce. Wyposażenie w odpowiednie narzędzia daje przy tym większe poczucie bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko związane z zaangażowaniem się w działanie w danej branży. Często sporym plusem jest również to, że franczyzodawca zajmuje się sferą marketingową, która jest bardzo angażująca i wiąże się z dużymi kosztami.

Rozpoczęcie franczyzy z WGN
fot. pixabay.com

Jak zostać franczyzobiorcą na rynku nieruchomości?

Jak zostać franczyzobiorcą prowadzącym agencję nieruchomości? Na pewno perspektywa zaangażowania się w tę branżę jest atrakcyjna pod kątem pojawiających się tu wyzwań oraz dużych pieniędzy, którymi obraca się przy transakcjach na tym rynku. Między innymi z tego względu formuła franczyzy tak doskonale się tu sprawdza. Eliminuje wiele mocno problematycznych barier wejścia dla nowych podmiotów. Wymagania nie są tymczasem wygórowane, a współpracując ze sprawdzoną marką, taką jak WGN, możesz liczyć na naprawdę duży sukces.

Co jest potrzebne?

Osoby chcące pośredniczyć przy transakcjach na rynku nieruchomości mogą oczywiście poszukać angażu w agencjach, lecz dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na własne biuro. Daje to poczucie zdecydowanie większej niezależności i może zagwarantować wyższe zarobki. Wbrew pozorom na taki ruch mogą się zdecydować nie tylko osoby, które pracowały już wcześniej w branży, ale i takie, które robią dopiero pierwsze kroki na tym rynku. W zawodzie nie jest obecnie wymagana żadna licencja, więc może przystąpić do niego każdy, kto ma zdolność do czynności prawnych i nie był karany za przestępstwa dyskwalifikujące zajmowanie się taką pracą. Kluczowe jest jednak to, żeby kandydat na właściciela agencji potrafił budować relacje z klientami i miał dobre umiejętności sprzedażowe. Planując rozwój takiego biura, przydadzą się do tego kompetencje typowo menedżerskie, choćby z zakresu zarządzania zespołem. Co trzeba mieć na start? Konieczny jest posiadany na własność lub wynajęty lokal o powierzchni przynajmniej 30 m2, który posiada na zewnątrz miejsce na umieszczenie kasetonu/szyldu. Jeżeli chodzi o koszty to na otwarcie biura z WGN, będzie potrzebne około 10 tysięcy złotych.

Spróbuj z WGN

Osoby zainteresowane działalnością w ramach franczyzy na rynku nieruchomości zapraszamy do współpracy z WGN. Jesteśmy renomowaną marką o ugruntowanej pozycji, co jest gwarancją zainteresowania i zaufania ze strony klientów. Same warunki są tymczasem całkowicie przejrzyste i uczciwe. Nie przystępujemy do takiej współpracy z perspektywy nadrzędności, tylko partnerstwa. Agencja będzie zatem miała swoją tożsamość i stosowną niezależność w działaniu, lecz przedsiębiorca może przy tym liczyć na wsparcie zarówno na początku, jak i na dalszych etapach współpracy. Pobieramy też ustaloną i niezmienną opłatę, która nie jest w żaden sposób uzależniona od poziomu wypracowywanych zysków. W ramach współpracy z WGN jest to naprawdę proste i nie wymaga wielu środków wkładu własnego. W zamian za to możesz się z kolei podjąć ekscytującej działalności, która każdego dnia przyniesie nowe wyzwania, a przy odpowiednim funkcjonowaniu może zapewnić bardzo korzystne zarobki. Zachęcamy do działania wraz z naszą grupą.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top