Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com

Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej ze sprawdzoną marką WGN.


Spis treści
Czy to opłacalne?
Czym się kierować?
Co warto wiedzieć?
Franczyza rozsądnym wyborem
Co za tym przemawia?
Oferta WGN

Jak założyć agencję nieruchomości i czy warto to robić?

Jak założyć agencję nieruchomości? Przede wszystkim warto wiedzieć, że nie trzeba do tego żadnej licencji, więc nie będzie to bardzo skomplikowany proces. Może to zrobić niemal każdy, kto czuje się na siłach. W kontekście kompetencji można je porównać do tych, których oczekuje się od osób na stanowiskach menedżerskich. Nie trzeba mieć jednak żadnego doświadczenia w branży. Przyciąga ona z kolei ludzi ambitnych i często zaintrygowanych potencjalnie wysokimi zarobkami.

Motywacja

Co przyciąga do tej branży? Na pewno fakt, że rynek nieruchomości bardzo się rozwinął i wykazał się czymś unikalnym, a mianowicie odpornością na większość czynników zewnętrznych, łącznie z tymi związanymi z pandemią COVID-19, która pogrążyła w końcu wiele innych segmentów. Do pośredniczenia zachęcają zatem potencjalne zarobki, a do prowadzenia własnego biura to, że ma się większy wpływ na działalność i otrzymuje się większą część wynagrodzenia, a nie tylko określoną prowizję, jak ma to miejsce, gdy jest się tylko agentem w innym biurze. Własne agencje postanawiają zatem założyć pośrednicy, którzy chcą się usamodzielnić, ale i osoby zupełnie spoza branży, które są zachęcone perspektywami finansowymi. Innym bodźcem motywacyjnym może być ambicja. Prowadzenie takiego biura to wyzwanie, które może pozwolić spełnić się zawodowo.

Praca w agencji nieruchomości
fot. pexels.com

Wymagania

Aspekty formalne są obecnie niemalże ograniczone do minimum. Wystarczy, że ktoś ma pełną zdolność do czynności prawnych i nie był karany za określone przestępstwa. W takiej sytuacji pozostaje jedynie wybrać formę działalności i ją zarejestrować, a przed podjęciem się pierwszych operacji trzeba koniecznie pamiętać o zawarciu obowiązkowego OC. Bardziej skomplikowaną kwestią mogą być wymagania personalne odnośnie kandydata do prowadzenia biura. W dużym uproszczeniu powinien on mieć kompetencje zbliżone do kierowniczych, a więc mieć osobowość lidera, potrafić podejmować decyzje pod presją i odpowiednio zarządzać ludźmi. Oczywiście niebagatelne znaczenie odgrywają też zdolności handlowe oraz umiejętność rozmawiania z ludźmi, gdyż branża ta jest w ogromnym stopniu oparta właśnie na relacjach z klientami.

Jak założyć agencję nieruchomości w modelu franczyzowym?

Zastanawiasz się, jak założyć agencję nieruchomości? Najrozsądniejsze będzie skorzystanie z możliwości, jakie daje franczyza. Będzie się to wiązało ze znacznie łatwiejszym początkiem, ale korzyści odczujesz i na dalszych etapach działalności. Taką szansę daje grupa WGN, zapewniając klarowne i bardzo uczciwe względem przedsiębiorców warunki. Ten rynek słusznie wydaje się bardzo atrakcyjny, ale też specyficzny. Agencje nieruchomości uczestniczą w transakcjach, w których operuje się wielkimi sumami, więc nikt nie zgłosi się do pośrednika, który nie wzbudza zaufania. Niestety stanowi to często barierę nie do pokonania dla osób, które chcą zacząć zupełnie na własny rachunek, gdyż nawet mając dobre kompetencje, mogą nie pozyskać klientów, ponieważ nie wybiorą oni biura, które nie ma w swoich dokonaniach szeregu udanych transakcji.

Czy franczyza pomaga?

Franczyza zdecydowanie pomaga w pokonaniu barier wejścia, podobnie jak i tych związanych z marketingiem, ponieważ nie trzeba budować całej bazy reklamowej od samego początku. Franczyzodawca oferuje poza tym swoje zweryfikowane już w warunkach rynkowych know-how, a także odpowiednie wsparcie na dalszych etapach, więc będzie pomocny też wraz z rozwojem działalności.

Współpracuj z WGN

Przy wielu oczywistych korzyściach, jakie niesie ze sobą franczyza, niektóry wciąż mają wątpliwości, czy nie skończy się to kompletną podległością i sytuacją, w której franczyzodawca zacznie przejmować większość dochodów. Podstawą jest zatem wybranie sprawdzonej marki, oferującej uczciwe warunki. Tak jest w przypadku grupy WGN, gdzie opieramy naszą współpracę na partnerstwie, pozostawiając biurom wiele swobody i niezależności. Pobieramy jednocześnie stałą, jasno określoną opłatę, która nie ulega zmianie zależnie od uzyskanych zysków. Jeżeli wypracujesz zatem większe obroty, naprawdę więcej zarobisz. Wszystko odbywa się w pełni zrozumiale dla obu stron. Rozważając założenie agencji nieruchomości, zastanów się najpierw, czy masz odpowiednie predyspozycje. Sam motyw dołączenia do tej branży może mieć naturę ambicjonalną, finansową lub stanowić połączenie tych dwóch czynników. Bez względu na okoliczności warto wybrać model franczyzowy, ponieważ bez niego trudno będzie się przebić na tym ugruntowanym już rynku. Spróbuj zatem takiej działalności, współpracując z WGN.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie jest to naprawdę proste i znacznie łatwiejsze, niż przed laty. Oczywiście wraz z podjęciem jakichkolwiek decyzji warto mieć świadomość, co wiąże się z taką działalnością i co trzeba zrobić. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z franczyzy, która niezwykle pomaga w początkach, jak i późniejszym rozwoju. Osoby zainteresowane taką

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top