Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com

Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość daje WGN.


Spis treści
Co trzeba wiedzieć?
Istotne informacje o rynku i pracy
Przebieg procesu
Skorzystaj ze wsparcia WGN
Model franczyzy
Zapraszamy do współpracy

Jak otworzyć agencję nieruchomości? Co musisz wiedzieć?

Jak otworzyć agencję nieruchomości? Na wstępie warto wiedzieć, z czym wiąże się prowadzenie takiej działalności. Rynek jest na pewno atrakcyjny, jeżeli chodzi o zarobki i perspektywy, ale jednocześnie jest wymagający i nie każdy sobie na nim poradzi. Jeżeli chodzi o regulacje dotyczące założenia biura, nie są one zbyt skomplikowane i opiera się to na kilku prostych krokach.

Informacje o rynku i wymagania

Pośredniczenie przy transakcjach na rynku nieruchomości jest intrygującą perspektywą, gdyż daje duże możliwości zarobkowe. Do tego sama praca będzie dla wielu osób interesująca, gdyż jest pozbawiona rutyny i stawia ciekawe wyzwania. Co ważne branża unika załamań i kryzysów, a to jest gwarancją utrzymania stabilności i płynności przy własnej działalności. Przystąpienie do założenia agencji jest o tyle ułatwione, że wykonywanie tego zawodu nie wymaga posiadania żadnej licencji. Pod kątem wymagań kluczowe okazuje się zatem to, żeby odznaczać się zdolnościami przywódczymi i łatwością w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów, gdyż praca pośredników opiera się w ogromnym stopniu na relacjach z klientami. Jeżeli chodzi o finanse, szacuje się, że do wystartowania z własnym biurem wystarczy już 10-15 tysięcy złotych. Nie jest to duży wkład, jak na rozpoczęcie własnego biznesu.

Procedura

Chcąc założyć taką firmę, trzeba określić, w jakiej formie prawnej ma działać i na jakich zasadach ma być opodatkowana. Można się przy tym zdecydować na jednoosobową działalność lub spółkę cywilną. Kolejnym krokiem jest uzyskanie kodu Polskiej Klasyfikacji Działalności, dotyczącego obszaru działalności firmy, deklarowanego przy składaniu wniosku o rejestrację biura. Przed rozpoczęciem działania konieczne jest również dopełnienie formalności dotyczących odnotowania agencji w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz Krajowym Rejestrze Sądowym.

Przekazanie kluczy do domu
fot. pexels.com

Jak otworzyć agencję nieruchomości z WGN?

Zastanawiasz się, jak otworzyć agencję nieruchomości? Chcąc zaistnieć na rynku, najlepiej będzie działać pod renomowaną marką, taką jak WGN. Franczyza jest w tym biznesie szczególnie opłacalnym modelem operowania, gdyż pozwala się uporać z licznymi ograniczeniami, które przekreślają szanse wielu zdeterminowanych, lecz działających samotnie osób. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz otrzymać potrzebne wsparcie i to nie tylko na starcie, ale i w toku późniejszego funkcjonowania.

Franczyza

Franczyza jest szeroko pojętym modelem biznesowym, który znajduje zastosowanie również w segmencie pośrednictwa nieruchomości. Co więcej, praktyka pokazuje, że doskonale się tutaj sprawdza. Sprowadza się to do tego, że rozpoczynasz własną działalność, ale pod szyldem istniejącej już i sprawdzonej na rynku grupy. Poza możliwością posługiwania się znanym logo zyskujesz cenne know-how, a także wsparcie w zakresie szkoleń czy samego marketingu. Oznacza to zdecydowanie łatwiejsze początki, ponieważ klienci, widząc, że biuro należy do znanej grupy, nie będą mieli żadnych oporów względem skorzystania z usług takiego pośrednika, nawet jeżeli jego punkt dopiero pojawił się na mapie danego miasta. Takie zaufanie jest niezwykle istotne, gdyż na rynku nieruchomości transakcje opierają się na ogromnych pieniądzach. Bez tego czynnika klienci nie są raczej skłonni do współpracy z agentem.

Podejmij się współpracy z WGN

Chcąc wystartować z własnym biurem w ramach franczyzy, warto postawić na WGN. Po pierwsze, działamy na rynku od bardzo dawna i cieszymy się dużą renomą oraz uznaniem klientów. Dodatkowo nasz model opiera się realnie na współpracy, a nie nadrzędności. Znajdziesz się zatem w grupie WGN, ale zachowasz swobodę działania i autonomię, prowadząc biuro zgodnie ze swoją wizją. Na bazie franczyzy będziesz uiszczać stałą opłatę, natomiast nie pobieramy żadnych prowizji od obrotów, więc zachowasz wypracowane zyski i nie musisz się obawiać, iż zostaną one pochłonięte przez franczyzodawcę. Otworzenie firmy obracającej nieruchomościami jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla ambitnych i pracowitych osób, których zachęca wizja pracy opartej na budowaniu relacji z klientami. Podejmiesz się działalności na stabilnym rynku, na którym można dużo zarabiać, czerpiąc przy tym przyjemność z wykonywanych obowiązków. Chcąc osiągnąć sukces, optymalnie będzie przystąpić do działania w ramach franczyzy, zatem zapraszamy do współpracy z WGN.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości krok po kroku – to pytanie, które często zadają sobie osoby myślące o karierze w tej branży. Czasem decydują się na to pracownicy, którzy funkcjonowali wcześniej w większych agencjach. Swoich sił mogą spróbować także ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym biznesem, lecz mają odpowiednie predyspozycje. Optymalnym rozwiązaniem

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top