Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com

Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w naszej firmie WGN.


Spis treści:

Franczyza WGN
Warunki współpracy
Zalety i korzyści
Kompleksowy marketing
Wymagania dla partnerów

Jak sprzedawać nieruchomości poprzez współpracę franczyzową?

Jak sprzedawać nieruchomości bez zbędnych nakładów finansowych i skomplikowanych formalności? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonej grupy, która pośredniczy w obrocie domów i mieszkań. W ten sposób zyskać można pewność zaprezentowania oferty szerokiemu gronu potencjalnych nabywców, co znacząco zwiększy szanse na udaną sprzedaż. Współpraca pod tym kątem zapewnia wsparcie na każdym etapie transakcji, dzięki czemu całość przebiega bezpiecznie i bezproblemowo.

Franczyza WGN

WGN to Wielka Giełda Nieruchomości, która zajmuje się realizacją transakcji na rynku obrotu nieruchomościami. Obecnie jesteśmy silną i rozpoznawalną marką, która zapewnia profesjonalną i bezpieczną obsługę swoim klientom. Jesteśmy w stanie pozyskać najlepsze kontrakty na rynku, oferując przy tym atrakcyjne w porównaniu do innych sieci opłaty franczyzowe. Model prowadzenia naszego biura bazuje na sprawdzonym systemie, w którym korzystamy z unikalnych narzędzi i zapewniamy kompleksowe wsparcie biznesowe. Skorzystanie z naszych usług jest sposobem na uniknięcie wielu błędów przy sprzedaży, a także wymianę doświadczeń z liderami w branży. Wyróżnia nas także odpowiednie podejście, zgodne z etyką zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Przejrzyste warunki współpracy

Działalność WGN opiera się na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami i inwestycjami, również w zakresie transakcji premium. Ze względu na partnerski model współpracy, zapewniamy zachowanie pełnej autonomii oraz swobody działania. Nie narzucamy wysokości prowizji, ograniczeń terytorialnych czy planów sprzedażowych. Franczyzobiorcę obowiązuje stały procent wiążący z franczyzodawcą, dzięki czemu nie należy się martwić ewentualnymi stratami przy większym zarobku na poszczególnych transakcjach. Ze względu na system wzajemnych poleceń, każde biuro finalizujące transakcje otrzymuje gwarancję wynagrodzenia. Nie występuje również zakaz konkurencji, dzięki czemu po zakończeniu współpracy można zachować swoją bazę klientów oraz oferty sprzedaży.

Zalety i korzyści

Współpraca franczyzowa z WGN pozwala na bezpieczne i profesjonalne prowadzenie biura nieruchomości, ze względu na dostępność kompletu dokumentów już od pierwszego dnia działalności. Partnerzy i ich agenci mogą brać udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w branży. Zapewniamy pomoc przy wyborze lokalu oraz jego aranżacji, a także przy rekrutacji agentów. Na cały okres współpracy dostępne jest profesjonalne doradztwo i wsparcie liderów ds. nieruchomości. Profesjonalna obsługa działu prawnego daje pewność zgodności sprzedaży z obecnymi procedurami i przepisami, a nowoczesny program do obsługi biura znacząco ułatwia zarządzanie zleceniami klientów i działaniami agentów.

Kompleksowy marketing ofert

W ramach współpracy można uzyskać dedykowaną stronę internetową z wyszukiwarką ofert, co ułatwia ich promocję i edytowanie. Partnerzy mają też opcję tworzenia indywidualnych, dodatkowych witryn. Oferty sprzedaży mogą być promowane w specjalistycznych serwisach nieruchomości – zarówno własnych, jak i zewnętrznych. Dochodzi do tego obsługa rabatów, reklama w wydawnictwach oraz na targach międzynarodowych, a także działania marketingowe w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarkach internetowych.

Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości z WGN?

Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości, aby osiągać ponadprzeciętne zyski? Przystąpienie do grupy WGN nie wymaga posiadania dużego kapitału, a do zwrotu własnego dochodzi już w ciągu 3-4 miesięcy od momentu rozpoczęcia współpracy. Wysokość opłaty startowej to jedynie 4 tys. zł netto. Od partnerów pobieramy stałą opłatę miesięczną w stosunkowo niskiej kwocie, która jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Franczyzobiorcy mają dzięki temu pełną kontrolę nad swoimi finansami. Sama skuteczność sprzedaży w dużym stopniu zależy od odpowiedniego zaplanowania kosztów prowadzenia działalności i marketingu.

Wymagania dla partnerów

Franczyzobiorcami WGN mogą zostać nawet osoby niedoświadczone w obrocie nieruchomościami, ze względu na dostęp do kompleksowych szkoleń oraz jasne warunki współpracy. Sprzedaż w takiej formie mogą też prowadzić zarządcy, brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi oraz biura i agenci nieruchomości, którzy już działają na rynku i chcą zwiększyć efektywność prowadzonego biznesu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy z naszą firmą WGN.

5/5 - (4 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Ile zarabia agent nieruchomości?

Ile zarabia agent nieruchomości?

Pytanie „ile zarabia agent nieruchomości?” zadaje sobie wiele osób, które kusi wizja pracy w tej branży. Ta jest rzeczywiście ciekawa, a co najważniejsze – perspektywiczna. Angażując się w pracę na rynku nieruchomości, można zyskać interesujące, a do tego dochodowe zajęcie. Ciekawą perspektywą będzie jednak otworzenie własnego biura, najlepiej w ramach franczyzy. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z naszą firmą WGN, która posiada największe, bo ponad 33-letnie doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top