Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Ile zarabia agent nieruchomości?

Ile zarabia agent nieruchomości?

fot. pexels.com

Pytanie „ile zarabia agent nieruchomości?” zadaje sobie wiele osób, które kusi wizja pracy w tej branży. Ta jest rzeczywiście ciekawa, a co najważniejsze – perspektywiczna. Angażując się w pracę na rynku nieruchomości, można zyskać interesujące, a do tego dochodowe zajęcie. Ciekawą perspektywą będzie jednak otworzenie własnego biura, najlepiej w ramach franczyzy. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z naszą firmą WGN, która posiada największe, bo ponad 33-letnie doświadczenie w branży.

SPIS TREŚCI
Spróbuj współpracy z WGN
Od czego zależą zarobki?
Zakres działań
Jakie są warunki?
Perspektywy w modelu franczyzowym

Zastanawiasz się, ile zarabia agent nieruchomości? Pomyśl o franczyzie z WGN

Zastanawiasz się, ile zarabia agent nieruchomości? Nie jest to kwestia oczywista, ponieważ – jak w każdej branży – zarobki zależą od wielu różnych czynników. Nie ulega jednak wątpliwości, że rynek nieruchomości wykazał się stabilnością i niezmiennie oferuje szerokie perspektywy rozwoju, które przyciągają wiele osób. Jeśli jesteś jedną z nich, najlepszym pomysłem będzie zainteresowanie się współpracą z istniejącym od wielu lat na rynku biurem nieruchomości i otworzenie własnej agencji w ramach franczyzy. Jest to zdecydowanie najbardziej opłacalna finansowo opcja. Skontaktuj się z Grupą WGN, a nasi specjaliści pomogą już na samym początku Twojej przygody z prowadzeniem własnego biznesu.

Korzystne warunki współpracy

Grupa WGN jest liderem na rynku nieruchomości. Zainteresowanym osobom oferujemy podjęcie się założenia swojego biura nieruchomości prowadzonego w ramach modelu franczyzowego przy naszym wsparciu. Najczęściej wystarczy już 20–30 tysięcy wkładu własnego, który może zacząć się zwracać po zaledwie 2–3 miesiącach od uruchomienia biura. Franczyza WGN wyróżnia się przejrzystymi i uczciwymi warunkami, opartymi na partnerskim podejściu. Oferujemy zweryfikowany w praktyce model biznesowy, dostęp do gotowego Know-How i wsparcie na wielu etapach – nie tylko zakładania, ale i rozwijania biura. Od naszych franczyzobiorców pobieramy stałą, klarownie określoną opłatę, która nie jest uzależniona od zysków. Tym samym, jeśli z powodzeniem poprowadzisz swoje biuro, zyskasz na tym najbardziej Ty, ponieważ Grupa WGN nie oczekuje żadnych procentowych udziałów w obrotach. Renoma naszej marki na rynku nieruchomości sprawi tymczasem, że od razu zyskasz zaufanie klientów, co zdecydowanie pomoże w osiągnięciu sukcesu. Jeśli czujesz, że jesteś odpowiednią osobą do poprowadzenia takiej działalności i jesteś zdeterminowany, żeby się tego podjąć, skontaktuj się z nami.

Od czego zależy, ile zarabia agent nieruchomości?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, ile zarabia agent nieruchomości, gdyż tak naprawdę każdy przypadek może być inny. Wynika to ze specyfiki samej branży, gdzie zwykle dochód pośrednika nie jest stały, lecz uzależniony od wysokości prowizji czy liczby finalizowanych transakcji. Na wstępie warto rozważyć, co w ogóle wiąże się z takim zajęciem i kto może się go podjąć. Atrakcyjne finansowo będzie na pewno wystartowanie z własnym biurem, lecz najlepiej przy wsparciu znanej marki.

Rodzina ogląda mieszkanie z pośrednikiem

fot. pexels.com

Obowiązki

Czym tak naprawdę zajmuje się agent? Ogólnie rzecz ujmując, wszystkimi zadaniami powiązanymi z pośrednictwem przy transakcjach na rynku nieruchomości. W praktyce konkretny zakres obowiązków jest również często uzależniony od ustaleń z danym klientem, ponieważ niektórzy chcą się całkowicie zdać na agenta, a inni oczekują pomocy tylko w określonym zakresie. W codziennej pracy pośrednik z pewnością będzie się jednak zajmował przygotowywaniem i promowaniem ofert, poszukiwaniem klientów, prezentowaniem nieruchomości, a często bierze też czynny udział w samym procesie negocjowania i finalizacji umów. Jego zadaniem jest ponadto pozyskiwanie ofert sprzedaży czy wynajmu, które może potem proponować dane biuro. Poza bezpośrednim udziałem w transakcjach, agent powinien analizować rynek czy interesować się prognozami wzrostów i spadków cen nieruchomości.

Wymagania

Po deregulacji obowiązujących kiedyś przepisów, praca pośrednika w obrocie nieruchomościami stała się dostępna dla wielu osób, ponieważ od ponad dekady nie trzeba już uzyskiwać żadnej licencji. Wymogiem formalnym jest w zasadzie głównie posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC), gdy chcesz już przejść do wykonywania czynności zawodowych. W tym zawodzie nie jest też konieczne konkretne wykształcenie wyższe. Liczy się bardziej dobre podejście do ludzi, komunikatywność i zaangażowanie. Bardzo ważne w pracy agenta jest również to, żeby mieć łatwość w tworzeniu, ale i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami. Rzecz jasna mile widziane jest ogólne zainteresowanie segmentem nieruchomości oraz tematami finansowymi. W przypadku osób, których ambicje wykraczają poza sam zawód agenta i które liczą na poprowadzenie własnego biura, bardzo przydatne będą predyspozycje typowo kierownicze, które pomogą w skutecznym zarządzaniu budowanym zespołem.

Dlaczego warto spróbować franczyzy?

Dla wielu osób same obowiązki pośrednika nie będą do końca spełnieniem aspiracji i oczekiwań, więc warto wtedy pójść o krok dalej i otworzyć swoje biuro nieruchomości. Dokonanie tego całkowicie na własną rękę będzie jednak trudne, gdyż samodzielne agencje muszą przebyć długą drogę, żeby zyskać zaufanie klientów. W modelu franczyzowym cały proces jest ułatwiony, gdyż współpracując z renomowaną marką, taką jak WGN, od razu wzbudzasz zaufanie klientów, a wsparcie doświadczonego zespołu bardzo pomaga w sprawnych początkach, jeśli chodzi o działalność biura. Franczyza to wariant, w którym masz dużo swobody, a przede wszystkim zyskujesz dużo szersze perspektywy niż tylko w roli agenta. Oznacza to nie tylko wizję większej skali działania, ale co za tym idzie, zdecydowanie lepszych zarobków. W związku z tym z pewnością warto rozważyć taką opcję.

Ile zarabia agent nieruchomości? Wpływają na to różne czynniki, przez co trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest to, że szczególnie atrakcyjne może być założenie swojego biura w ramach franczyzy, gdy możesz liczyć na większą skalę działalności i lepsze perspektywy finansowe, a także sprawdzone Know-How. Osoby zainteresowane taką współpracą, zachęcamy do kontaktu z Grupą WGN.

5/5 - (9 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top