Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach!

„Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni jeszcze w Polsce stawiał pierwsze kroki brałem udział w wielu szkoleniach – wówczas jako szkolony, dzisiaj jako prowadzący.
Na jednym ze szkoleń usłyszałem pewną historię o sprzedawcy domów i wówczas zrodziło się moje marzenie, że będę takim Agentem. Czytałem wiele książek o ludziach sukcesu, między innymi o Agentach nieruchomości i o sprzedawcach samochodów. Kiedyś to było moje marzenie, którego niestety nie wiedziałem, jak wdrożyć w życie, dzisiaj wiem, dlaczego to było tylko moje marzenie a nie cel.

– tak o swoim pomyśle na biznes z Grupą WGN mówi Marek Świdziński.
Od lewej: Zuzanna Świdzińska oraz Małgorzata Pilarek

Jakie były początki w branży nieruchomości?

W nieruchomościach zacząłem pracować w 2013 roku, krótko jako Agent, następnie jako dyrektor oddziału w innej sieci. Stworzyłem tam znakomity zespół, któremu następnie przedstawiłem Markę WGN, jako nowego franczyzodawcę. Mój zespół postanowił przejść ze mną do WGN i tak od 2014 roku realizujemy wspólnie założone cele.

Od szkoły średniej miałem okazję sprawdzić się w szeroko pojętej sprzedaży różnych artykułów. Marketing bezpośredni nauczył mnie poznawania potrzeb klienta i pracy z ludźmi, spełniania ich marzeń. W zasadzie od dziecka miałem w sobie trochę zdolności przywódczych, a poprzez liczne szkolenia i samozaparcie od 2005 roku zacząłem „sprzedawać” swoją wiedzę i umiejętności i zarządzać zespołami sprzedażowymi.

Panie Marku jest Pan właścicielem 4 Biur WGN, czy są plany na kolejne?

Co do otwierania Biur nieruchomości … mam taki jakiś siódmy zmysł, który mi podpowiada co i gdzie trzeba zrobić.
Pamiętam jak dziś, jak otwieraliśmy Biuro w Szprotawie i Prezes Leszek Michniak pytał: „Po co ja to robię? jak duża jest Szprotawa? Czy może lepiej gdzieś indziej otworzyć biuro?” .
Wówczas mój wielki nos mówił mi: „otwieraj Szprotawę” i dzisiaj mogę powiedzieć, że to był strzał w 10-tkę.
Natomiast kolejne biura w Polkowicach, Nowej Soli i Żaganiu powstawały w trochę inny sposób; najpierw tworzę zespół, szkolę, wdrażam do pracy, a jeżeli to się sprawdzi wówczas otwieram biuro.

Są na to pomysły i plany, ale jak już wcześniej wspomniałem u mnie jest to schemat trochę odwrotny; najpierw zespół potem biuro. Chodzi mi po głowie kilka lokalizacji, ale będę szedł swoim utartym torem.

W pracy z ludźmi najważniejsze jest zaufanie. Warto otaczać się dobrymi i pomocnymi Agentami. Od samego początku założyłem, że będziemy budować zespół samodzielnych, ambitnych, mobilnych Agentów, stąd też taki obszerny teren działania.

Dobre relacje buduje się długo, ale bardzo szybko można je zburzyć. Uważam, że nieuczciwi Agenci maja wiele do stracenia niż do zyskania. Większość mojego zespołu to doświadczeni i zaangażowani partnerzy we wspólnym biznesie. Tutaj każda strona musi być zadowolona i czerpać korzyści, nie tylko finansowe.

Beata Krupa z Nagrodą Orła Brokera WGN 2023

Czy konkurencja daje w nocy spać?

Konkurencja jest po to, żeby podnosić jakość usług i jest ona potrzebna. Nic tak nie napędza do działania jak konkurencja, którą musimy wyprzedzać przynajmniej o krok, najlepiej milowy.

Jakie ma Pan odczucia po Zdobyciu Głównej Nagrody Orła Brokera WGN 2023?

Zdobycie Nagrody Orła Brokera WGN 2023 było dla mnie, szczególnie w tym trudnym momencie, jak również dla całego zespołu bardzo ważne. Jest to ogromne wyróżnienie za całokształt 10-ciu  lat pracy, za zaangażowanie moje i całego zespołu.
Podkreślę to jeszcze raz, że jest to NASZ WSPÓLNY SUKCES. Cieszę się, że moi współpracownicy i ich ciężka praca została doceniona i nagrodzona najwyższym wyróżnieniem Grupy WGN.

Na przełomie tych 10 lat odnieśliśmy wiele sukcesów, cieszę się, że WGN Nas w ten sposób docenia; siedmiokrotnie byliśmy nominowani do Nagrody Orła Brokera WGN, sześciokrotnie byliśmy w gronie wyróżnionych Biur WGN, a dwukrotnie sięgnęliśmy po główną nagrodę. Dodam również, że na sukces całego zespołu mają wpływ indywidualne osiągnięcia Naszych Agentów:

2016 rok – Beata Krupa zajęła 3 miejsce wśród Najlepszych Agentów Roku
2017 rok – Wojtek Walkowiak zajął 3 miejsce wśród Najlepszych Agentów Roku
2018 rok – Beata i Wojtek w każdym miesiącu w rankingu na liście Najlepszych Agentów TOP 4+ WGN
2019 rok – Beata Krupa została najlepszym Agentem Grupy WGN, Wojtek Walkowiak stanął na 3 miejscu
2020 rok – 3 Agentów – Marek Świdziński, Beata Krupa oraz Wojciech Walkowiak w pierwszej dziesiątce Najlepszych Agentów WGN roku 2020
2021 rok- 4 Agentów – Marek Świdziński, Beata Krupa, Wojciech Walkowiak oraz Monika Franieczek w pierwszej dziesiątce Najlepszych Agentów WGN roku 2021
2022 rok – aż 5 Agentów – Marek Świdziński, Beata Krupa, Wojciech Walkowiak, Monika Franieczek, Natalia Wielgosz oraz Małgorzata Pilarek w pierwszej dziesiątce Najlepszych Agentów WGN roku 2022
2023 rok 2 Agentów – Małgorzata Pilarek i Beata Krupa w pierwszej dziesiątce Najlepszych Agentów WGN roku 2023
oraz w 2022 Objawieniem Roku WGN została Natalia Wielgosz

Marek Świdziński oraz Zuzanna Świdzińska odbierają główną Nagrodę Orła Brokera WGN 2023

I to tyle, czy aż tyle?

To pokazuje Naszą systematykę, zaangażowanie, upór i determinację w dążeniu do celu. To pokazuje, że warto było poświęcić ostatnie 10 lat na szkolenia, spotkania, wspólne imprezy integracyjne.

To pokazuje kierunek do dalszego działania, bo „bycie liderem zobowiązuje”!

5/5 - (6 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Franczyza współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN

https://www.pexels.com/ Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top