Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

fot. pexels.com

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

SPIS TREŚCI
Jak to wygląda w WGN?
Zasady
Czym będziesz się zajmować?
Specyfika działalności
Zarobki
Korzyści
Branża nieruchomości

Ile można zarobić na franczyzie z WGN?

Ile można zarobić na franczyzie, jeśli zdecydujesz się na prowadzenie własnego biura nieruchomości we współpracy z Grupą WGN? Perspektywy są interesujące, ale na wstępie warto zapoznać się z tym, jak będą wyglądały same obowiązki i zasady dotyczące takiej działalności. Dla wielu osób będzie to bardzo ciekawy pomysł na dochodowy biznes. Jeśli jesteś jedną z nich, skontaktuj się z nami!

Warunki

Grupa WGN oferuje swoje duże, bo aż 33-letnie, doświadczenie oraz bardzo atrakcyjne reguły dotyczące współpracy w formie franczyzy. Proponujemy klarowne zasady oparte na pobieraniu określonej z góry opłaty, która nie jest uzależniona od wysokości obrotów biura. Eliminuje to obawy niektórych osób, które przystępując do franczyzy, zastanawiają się, czy osiągając sukces, nie będą zmuszone do oddawania z czasem coraz większego udziału procentowego z zysków. Przy współpracy z Grupą WGN absolutnie nie ma o tym mowy. Poza tym oferujemy sprawdzony w praktyce model biznesowy i dostęp do gotowego Know-How, które pomoże z powodzeniem funkcjonować na rynku nieruchomości.

Jakie są obowiązki?

Warto podkreślić, że w ramach takiej franczyzy poprowadzisz całe biuro, co jest zadaniem bardziej perspektywicznym, ale też wymagającym niż rola samego agenta nieruchomości. Pośrednik pomaga na różnych etapach transakcji przeprowadzanych na rynku, w zamian za co otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne lub w niektórych biurach podstawową pensję i mniejsze bonusy od dopiętych umów. Chcąc prowadzić jednak własne biuro, zajmiesz się nie tylko obsługą klientów przy sprzedawaniu, kupnie czy wynajmie nieruchomości. Do tego dochodzą obowiązki związane z całym biurem, czyli zarządzanie zespołem i pilnowanie wielu formalności. W praktyce do takiej roli przydają się umiejętności typowe dla menedżerów i kierowników. Należy oczywiście zaznaczyć, że przy większej liczbie obowiązków osoby prowadzące biuro mogą zarobić znacznie więcej niż zatrudniając się tylko w innym biurze w roli agenta.

Ile można zarobić na franczyzie i jak działa ten model?

To, ile można zarobić na franczyzie, zależy od charakterystyki i skali prowadzonego biznesu. Dlatego trudno w tym przypadku mówić o konkretnych kwotach. Warto jednak zapoznać się z podstawowym mechanizmem, w ramach którego działa sama franczyza, ponieważ wyjaśni to wiele kwestii. Podpowiadamy też, jak wygląda to w przypadku samego sektora nieruchomości.

Jaki jest zarobek?

W dużym uproszczeniu, w tym modelu biznesowym franczyzodawca udostępnia logo i nazwę swojej marki, a do tego aspekty określone w umowie, które mogą dotyczyć Know-How i innych form wsparcia ze strony franczyzodawcy. W zamian za to pobiera od franczyzobiorcy określoną opłatę. Warto dodać, że jeśli będą tak stanowiły zapisy umowy, teoretycznie może do tego dochodzić pewien procent od obrotów z działalności. Jest to wariant zdecydowanie mniej korzystny, bo oznacza oczywiście rosnące koszty franczyzy. Jak prezentuje się zatem zarobek? W wersji podstawowej osiągasz określone dochody z działalności, od których musisz odliczyć koszty funkcjonowania oraz opłatę za franczyzę. Jeśli zastosowane są zapisy o procencie od obrotów, będzie to stanowiło dodatkową opłatę. W WGN stosujemy jednak uczciwą i klarowną miesięczną opłatę, więc wszystko odbywa się na przejrzystych warunkach.

Uśmiechnięta kobieta przy biurku

fot. pexels.com

Zalety biznesowe

Przede wszystkim franczyza oznacza zdecydowanie łatwiejszy start. Będzie wymagała mniejszych nakładów finansowych niż zakładanie nowego podmiotu zupełnie od zera. W dodatku, korzystając z tego modelu, na starcie dostajesz sprawdzoną na rynku wiedzę dotyczącą prowadzenia działalności w taki sposób, żeby zmaksymalizować szanse na osiągnięcie sukcesu. Pozwala to także ominąć bariery wejścia na niektóre rynki i szybko zyskać zaufanie klientów, którzy znają już konkretną markę, więc chętnie skorzystają z usług jej kolejnej placówki. W WGN możesz do tego liczyć na wsparcie nie tylko na początku, ale i na etapie rozwijania swojego biura.

W branży nieruchomości

Franczyza to model biznesowy o licznych zaletach, lecz jednocześnie specyficzny, co sprawia, że nie sprawdzi się on w każdej branży. W sektorze nieruchomości działa jednak doskonale, o czym najlepiej świadczy sukces wielu z naszych partnerów. Z punktu widzenia zarobkowego, atutem tego rynku są duże perspektywy, a do tego stabilność, którą wykazuje się on nawet w obliczu różnych wydarzeń polityczno-gospodarczych, przez które wiele innych branż odczuło w minionych latach głęboki kryzys. Założenie biura nieruchomości to okazja do podjęcia się ciekawego zajęcia, które w dodatku może okazać się bardzo opłacalne.

Ile można zarobić na franczyzie? Trudno operować jednoznacznymi kwotami, lecz podejmując się danej działalności i korzystając ze skutecznych oraz sprawdzonych sposobów, można liczyć na atrakcyjne perspektywy, co dotyczy szczególnie rynku nieruchomości. Zapraszamy do współpracy z Grupą WGN, gdzie oferujemy przejrzyste warunki, korzystne dla naszych partnerów. W 2024 roku Grupa WGN przeprowadziła ponad 15 400 transakcji, a 8 Partnerów w 2023 roku osiągnęło przychody wynoszące ponad 1 mln, a dwóch ponad 2 mln zł. Na jednego agenta WGN przypada rekordowa ilość realizowanych miesięcznie transakcji, tj. średnio 2.1, co jest kilkukrotnie większe niż w pozostałych agencjach.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top