Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

fot. pexels.com

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

SPIS TREŚCI
W jaki sposób podjąć z nami współpracę?
Dlaczego warto wybrać rynek nieruchomości?
Obiecujące i bezpieczne perspektywy
Zalety

Szukasz pomysłu na biznes w 2024? Spróbuj franczyzy z WGN!

Dobry pomysł na biznes w 2024 roku jest świetnym rozwiązaniem dla osób kreatywnych i chętnych do pracy, które chciałyby rozpocząć własną działalność. W takim przypadku dobrą koncepcją będzie zaangażowanie się w pośrednictwo na rynku nieruchomości. Najlepiej zrobić to z wykorzystaniem franczyzowego modelu biznesowego, który możesz wybrać przy współpracy z Grupą WGN.

Jak to zrobić?

Dużym plusem jest to, że przystępując do franczyzy nieruchomości, nie musisz mieć bardzo dużych środków finansowych czy choćby spodziewać się żmudnego procesu uzyskiwania licencji. Ten ostatni wymóg został zniesiony w kontekście pośredników nieruchomości, dzięki czemu obecnie może się tym zająć niemalże każdy, choć istotne są oczywiście odpowiednie predyspozycje. W takiej roli dobrze sprawdzą się ludzie komunikatywni, otwarci na innych i ceniący nawiązywanie relacji z klientami. W kontekście prowadzenia biura dochodzą do tego ważne cechy przywódcze, podobne do tych, których wymaga się od kierowników czy menedżerów. Nie można także zapominać o determinacji, która jest bardzo istotna w dążeniu do sukcesu. Jeśli czujesz, że ten opis doskonale do Ciebie pasuje, już teraz wyślij do nas odpowiednie dane poprzez formularz na stronie, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą w sprawie ewentualnej współpracy.

Dlaczego z WGN?

Jesteśmy liderem rynku nieruchomości, a nasza rozpoznawalna marka, pod którą rozpoczniesz działalność, sprawi, że od razu zyskasz zaufanie potencjalnych klientów. Oferujemy do tego sprawdzony model franczyzy, który jest oparty na partnerstwie. Dzięki temu otrzymujesz wsparcie, a w zamian pobieramy niską i jasno określoną opłatę. Nie jest ona uzależniona od uzyskiwanych wyników, i nie musisz się obawiać, że będziemy franczyzodawcą, który w razie sukcesu zgłosi się po dodatkowe zyski. Proponujemy uczciwe, przejrzyste zasady, które sprzyjają wszystkim osobom zainteresowanym franczyzą w segmencie nieruchomości.

Dlaczego franczyza nieruchomości jest dobrym pomysłem na biznes w 2024 roku?

Pomysł na biznes w 2024 roku powinien być ukierunkowany w stronę nie tylko perspektywicznej, ale i stabilnej działalności. Rynek nieruchomości udowodnił w ostatnich latach, że jest pod tym względem doskonałym wyborem. Najlepiej jest się w niego zaangażować, korzystając z franczyzy, ponieważ taki model prowadzenia biura sprawdza się w tym obszarze naprawdę znakomicie.

Mężczyzna przy komputerze

fot. pexels.com

Atrakcyjny i odporny rynek

W obecnych, mocno niepewnych czasach, jeśli chodzi o aspekty społeczno-gospodarcze, osoby przedsiębiorcze upatrują rynków, które dają atrakcyjne perspektywy, ale przy tym będą wyborem w miarę bezpiecznym. Pandemia i późniejsze wydarzenia polityczne na świecie udowodniły, że jest to bardzo ważne, ponieważ kryzys dopadł niemalże wszystkie branże, niektóre wręcz rujnując, wraz z działającymi w nich przedsiębiorcami. Na tym tle rynek nieruchomości wykazał się zaskakującą wręcz odpornością. Obserwacja ostatnich kilku lat pozwoliła dostrzec, że choć bardzo trudny okres pandemii przyniósł oczywiście pewne zmiany, to wbrew pozorom wcale nie wyhamował rynku nieruchomości w szerszej perspektywie. Okres ten wpłynął na pewne zmiany kryteriów, którymi kierowali się konsumenci, ale wciąż jest mnóstwo chętnych do realizowania transakcji na tym rynku, a do tego coraz więcej sprzedających i kupujących szuka fachowej pomocy właśnie w biurach nieruchomości. Okoliczności te potwierdziły tylko, że segment ten jest zdecydowanie godny uwagi, jeśli chodzi o prowadzenie swojego biznesu.

Korzyści

Osoby zainteresowane rynkiem nieruchomości podchodzą do niego z różnym stopniem zaangażowania. Niektórzy szukają po prostu zatrudnienia w roli agenta, ale wielu ludzi chciałoby otworzyć własne biuro. Można próbować zrobić to całkowicie na własną rękę, ale szybko przekonasz się, że napotkasz wtedy duże bariery wejścia. Otwarcie takiego punktu będzie dużo droższe, bo poniesiesz ogromne nakłady związane choćby z marketingiem. Tymczasem korzystając z franczyzy, otrzymujesz wsparcie i działasz pod doskonale znanym szyldem, co ułatwia zdobycie zaufania klientów. Jest to ogromnie ważne, gdy chodzi o rynek nieruchomości, na którym operuje się w końcu dużymi sumami. Przy franczyzie z Grupą WGN dostajesz do tego wytyczne i podpowiedzi odnośnie know-how, oparte na modelu, który sprawdził się już w praktyce. Bardzo ułatwia to rozpoczęcie i rozwijanie działalności biura, podczas gdy samemu musiałbyś do tego dochodzić przez wiele lat, ponosząc zapewne po drodze cenne, ale drogie lekcje wynikające z popełnianych błędów. Dobra franczyza znacząco zwiększa szanse na odniesienie sukcesu w branży nieruchomości.

Pomysłów na biznes w 2024 roku może być wiele, ale jeśli szukasz czegoś ciekawego i perspektywicznego, zainteresuj się działalnością w branży nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie, najlepiej będzie wybrać formułę franczyzową z Grupą WGN. Zapraszamy do kontaktu, a udzielimy Ci więcej potrzebnych informacji.

5/5 - (10 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza z biurem nieruchomości WGN

Franczyza z biurem nieruchomości WGN

https://pixabay.com Franczyza z biurem nieruchomości WGN jest rozwiązaniem znacząco ułatwiającym początki i późniejsze osiągnięcie sukcesu w takiej działalności. Skłania się ku niej coraz więcej osób, gdyż obecnie może się tym zająć praktycznie każdy. W takim modelu na starcie uzyskujesz wsparcie, które pozwala na szybsze budowanie pozycji na rynku. Zachęcamy zatem do podjęcia współpracy z grupą

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą założyć swoją działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji na biznes. Przy takim poziomie nakładów ten model jest zresztą często najlepszym rozwiązaniem, dając szansę na sukces, ale przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka niepowodzenia. W tym celu trzeba odpowiednio przemyśleć dobór samej branży. Optymalną opcją może być spróbowanie sił na rynku nieruchomości, podejmując współpracę z Grupą WGN, która ma największe, ponad 33-letnie, doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top