Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com

Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i czerpać z tego przyjemność, zarabiając przy tym dobre pieniądze. Zachęcamy do współpracy w tym zakresie z grupą WGN.


Spis treści:
W agencji czy na własny rachunek?
Różnice
Wynagrodzenie
Chcesz osiągnąć sukces? Postaw na franczyzę
Korzyści tego modelu
Współpraca z WGN

Czy zarobki we własnym biurze nieruchomości są opłacalne?

Zarobki we własnym biurze nieruchomości będą zapewne odbiegać od tego, co można zarobić, będąc tylko jednym z pracowników takiej agencji. Trzeba się liczyć z tym, że sama rola w firmie jest wtedy zupełnie inna, gdyż należy patrzeć na taką działalność w trochę szerszym zakresie. W zamian za to pojawia się jednak niemalże nieograniczone pole do rozwoju, a za tym idą w parze większe pieniądze.

Różnice w obowiązkach

Własna działalność wiąże się z nieco powiększonym zakresem obowiązków. Wiele zależy od tego, w jakiej formie ma być prowadzone biuro, ponieważ niektórzy decydują się na jednoosobową działalność. Oznacza to nieco więcej formalności do wypełnienia, lecz nie generuje specjalnej odpowiedzialności kierowniczej. Rozwijając agencję i angażując kolejne osoby, trzeba się już liczyć z tym, iż właściciel musi stosownie zarządzać zespołem. W obrębie samego pośredniczenia obowiązki w obu przypadkach są raczej podobne, choć mogą się zmieniać zależnie od ustaleń z klientami przy danych transakcjach. Niektórzy liczą jedynie na wsparcie z zakresu weryfikacji ofert i zadbania o bezpieczeństwo całej operacji, ale nie brakuje i klientów, którzy oczekują z kolei poprowadzenia przez cały proces zakupu lub sprzedaży krok po kroku, włącznie z tym, żeby agent zaangażował się w negocjacje czy przygotowywanie umów.

Jak to wygląda z perspektywy finansowej?

W tym zawodzie zwykle ciężko jest mówić o jasno określonych zarobkach, ponieważ te mogą się zmieniać. Wszystko przez to, że co do zasady, wynagrodzenie pobiera się w ramach prowizji od transakcji. Najczęściej działają tak nawet agenci zatrudnieni w biurach, gdyż odbywa się to w ramach umowy o współpracy z zarobkami prowizyjnymi. Czasem można się spotkać z agencjami, które proponują umowy o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz uzupełnieniem w formie prowizji, która będzie jednak wtedy znacznie niższa. Agent działający w biurze lub prowadzący własną agencję musi się liczyć z tym, że pensja będzie różna w zależności od miesiąca liczby klientów oraz transakcji w danym okresie. Przy własnej działalności podejmujesz się większej odpowiedzialności, ale jednocześnie możesz więcej zarobić, gdyż zakres obrotów jest uzależniony już jedynie od skuteczności działań.

Skarbonka
fot. pixabay.com

Liczysz na dobre zarobki we własnym biurze nieruchomości? Działaj w ramach franczyzy

Chcąc osiągnąć duże zarobki we własnym biurze nieruchomości, trzeba odpowiednio podejść do jego założenia. Ze względu na charakterystykę rynku zupełnie niezależnym podmiotom zwykle trudno jest się przebić. Z tego względu rozsądnym wyjściem może być skorzystanie z możliwości, jakie daje franczyza. Będzie się to wiązać nie tylko z łatwiejszym początkiem, ale i regularnym wsparciem na dalszych etapach funkcjonowania. Tak będzie, jeżeli przystąpisz do współpracy z WGN, gdzie oferujemy bardzo uczciwe i korzystne warunki.

Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie?

Praktyka pokazuje, że osoby startujące od zera z własnym biurem, ale nie mające żadnego poparcia większej marki, mają często problem z przebiciem się na rynku. Wynika to z prostego faktu, że taki nowy i nieznany podmiot nie wzbudza zaufania klientów, którzy nie są skłonni wybrać takiego pośrednika, gdy mowa o transakcjach z wysokiego pułapu finansowego. Franczyza pomaga pokonać bariery wejścia, ponieważ otrzymasz know-how i zaplecze marketingowe, a działając pod znanym szyldem, już od pierwszego dnia możesz liczyć na kredyt zaufania ze strony odbiorców.

Zapraszamy do współpracy z WGN

Część osób rozważających założenie biura w ramach franczyzy obawia się, że będzie całkowicie podlegać marce, która będzie wpływać na działanie agencji, a tym samym pobierać coraz wyższe opłaty. Współpracując z WGN, nie musisz się tym przejmować. Stawiamy na model partnerski, dzięki któremu możesz się cieszyć swobodą i autonomicznym charakterem swojej działalności. Pobieramy jasno określoną opłatę, która nie jest uzależniona od wysokości obrotów, więc im większe będziesz miał zyski, tym więcej zarobisz. Warunki są zatem klarowne i uczciwe dla obu stron. Zarobki we własnym biurze nieruchomości mogą być naprawdę atrakcyjne i tak naprawdę nie wiążą się z żadnymi ograniczeniami. Im więcej będziesz mieć klientów i dopiętych transakcji, tym więcej na tym zarobisz, a sama praca będzie z pewnością intrygująca i pełna ciekawych wyzwań. Zachęcamy do przystąpienia do takiej działalności w ramach franczyzy z WGN.

5/5 - (4 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Biuro nieruchomości - jak zacząć?

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza

Ciekawa franczyza powinna zainteresować każdą osobę, która chciałaby prowadzić swój biznes, ale niekoniecznie ma własny, autorski pomysł. Czasem sprawdza się też przy wyborze konkretnej branży, ponieważ właśnie taki model biznesowy może być po prostu popularny w danym przypadku. Może to być gotowy przepis na sukces, jednak będzie wymagał przede wszystkim determinacji i chęci do realizacji. Jeśli chcesz rozpocząć działalność w branży nieruchomości na uczciwych warunkach franczyzowych, wybierz Grupę WGN.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji?

Jak założyć biuro nieruchomości bez licencji? Obecnie rozpoczęcie działalności w takiej formie jest dużo prostsze niż dawniej. Z uruchomieniem biura nieruchomości wiążą się oczywiście pewne wymagania formalne, a także konieczność podjęcia istotnych decyzji biznesowych. W praktyce cały proces może jednak przebiegać bez potrzeby pozyskiwania żadnych specjalistycznych zezwoleń. Rozwiązaniem okazuje się bowiem model franczyzowy.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top