Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com

Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i czerpać z tego przyjemność, zarabiając przy tym dobre pieniądze. Zachęcamy do współpracy w tym zakresie z grupą WGN.


Spis treści:
W agencji czy na własny rachunek?
Różnice
Wynagrodzenie
Chcesz osiągnąć sukces? Postaw na franczyzę
Korzyści tego modelu
Współpraca z WGN

Czy zarobki we własnym biurze nieruchomości są opłacalne?

Zarobki we własnym biurze nieruchomości będą zapewne odbiegać od tego, co można zarobić, będąc tylko jednym z pracowników takiej agencji. Trzeba się liczyć z tym, że sama rola w firmie jest wtedy zupełnie inna, gdyż należy patrzeć na taką działalność w trochę szerszym zakresie. W zamian za to pojawia się jednak niemalże nieograniczone pole do rozwoju, a za tym idą w parze większe pieniądze.

Różnice w obowiązkach

Własna działalność wiąże się z nieco powiększonym zakresem obowiązków. Wiele zależy od tego, w jakiej formie ma być prowadzone biuro, ponieważ niektórzy decydują się na jednoosobową działalność. Oznacza to nieco więcej formalności do wypełnienia, lecz nie generuje specjalnej odpowiedzialności kierowniczej. Rozwijając agencję i angażując kolejne osoby, trzeba się już liczyć z tym, iż właściciel musi stosownie zarządzać zespołem. W obrębie samego pośredniczenia obowiązki w obu przypadkach są raczej podobne, choć mogą się zmieniać zależnie od ustaleń z klientami przy danych transakcjach. Niektórzy liczą jedynie na wsparcie z zakresu weryfikacji ofert i zadbania o bezpieczeństwo całej operacji, ale nie brakuje i klientów, którzy oczekują z kolei poprowadzenia przez cały proces zakupu lub sprzedaży krok po kroku, włącznie z tym, żeby agent zaangażował się w negocjacje czy przygotowywanie umów.

Jak to wygląda z perspektywy finansowej?

W tym zawodzie zwykle ciężko jest mówić o jasno określonych zarobkach, ponieważ te mogą się zmieniać. Wszystko przez to, że co do zasady, wynagrodzenie pobiera się w ramach prowizji od transakcji. Najczęściej działają tak nawet agenci zatrudnieni w biurach, gdyż odbywa się to w ramach umowy o współpracy z zarobkami prowizyjnymi. Czasem można się spotkać z agencjami, które proponują umowy o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz uzupełnieniem w formie prowizji, która będzie jednak wtedy znacznie niższa. Agent działający w biurze lub prowadzący własną agencję musi się liczyć z tym, że pensja będzie różna w zależności od miesiąca liczby klientów oraz transakcji w danym okresie. Przy własnej działalności podejmujesz się większej odpowiedzialności, ale jednocześnie możesz więcej zarobić, gdyż zakres obrotów jest uzależniony już jedynie od skuteczności działań.

Skarbonka
fot. pixabay.com

Liczysz na dobre zarobki we własnym biurze nieruchomości? Działaj w ramach franczyzy

Chcąc osiągnąć duże zarobki we własnym biurze nieruchomości, trzeba odpowiednio podejść do jego założenia. Ze względu na charakterystykę rynku zupełnie niezależnym podmiotom zwykle trudno jest się przebić. Z tego względu rozsądnym wyjściem może być skorzystanie z możliwości, jakie daje franczyza. Będzie się to wiązać nie tylko z łatwiejszym początkiem, ale i regularnym wsparciem na dalszych etapach funkcjonowania. Tak będzie, jeżeli przystąpisz do współpracy z WGN, gdzie oferujemy bardzo uczciwe i korzystne warunki.

Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie?

Praktyka pokazuje, że osoby startujące od zera z własnym biurem, ale nie mające żadnego poparcia większej marki, mają często problem z przebiciem się na rynku. Wynika to z prostego faktu, że taki nowy i nieznany podmiot nie wzbudza zaufania klientów, którzy nie są skłonni wybrać takiego pośrednika, gdy mowa o transakcjach z wysokiego pułapu finansowego. Franczyza pomaga pokonać bariery wejścia, ponieważ otrzymasz know-how i zaplecze marketingowe, a działając pod znanym szyldem, już od pierwszego dnia możesz liczyć na kredyt zaufania ze strony odbiorców.

Zapraszamy do współpracy z WGN

Część osób rozważających założenie biura w ramach franczyzy obawia się, że będzie całkowicie podlegać marce, która będzie wpływać na działanie agencji, a tym samym pobierać coraz wyższe opłaty. Współpracując z WGN, nie musisz się tym przejmować. Stawiamy na model partnerski, dzięki któremu możesz się cieszyć swobodą i autonomicznym charakterem swojej działalności. Pobieramy jasno określoną opłatę, która nie jest uzależniona od wysokości obrotów, więc im większe będziesz miał zyski, tym więcej zarobisz. Warunki są zatem klarowne i uczciwe dla obu stron. Zarobki we własnym biurze nieruchomości mogą być naprawdę atrakcyjne i tak naprawdę nie wiążą się z żadnymi ograniczeniami. Im więcej będziesz mieć klientów i dopiętych transakcji, tym więcej na tym zarobisz, a sama praca będzie z pewnością intrygująca i pełna ciekawych wyzwań. Zachęcamy do przystąpienia do takiej działalności w ramach franczyzy z WGN.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Pixabay Kobieta na fotelu

Franczyza WGN kluczem do sukcesu.

Jak to jest działać przy wsparciu silnego Partnera – Lidera z ugruntowaną pozycją na rynku WGN jest na rynku od ponad 30 lat. Pod szyldem WGN działa blisko 100 niezależnych biur, w których pracuje ponad pół tysiąca agentów. WGN to największa polska marka franczyzowa z branży nieruchomości, której zaufało ponad 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Globus

Franczyza WGN – pomysł na sprawdzony biznes

Franczyza nieruchomości WGN to idealny pomysł na własny biznes! Załóż biuro nieruchomości we współpracy z Grupą WGN a przekonasz się, że rozpoznawalna marka i blisko 30 lat doświadczenia w branży są gwarancją sukcesu. Partnerska umowa, 100% zysku dla Ciebie oraz sztab specjalistów służących pomocą. Poznaj zasady współpracy franczyzowej z WGN i otwórz własne biuro nieruchomości

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - zarobki

Własne biuro nieruchomości – zarobki

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top