Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com

Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym szyldem, zapraszamy do współpracy z Wielką Giełdą Nieruchomości.


Spis treści
Ważne informacje
Korzyści
Wyzwania
Branża nieruchomości
Co jest potrzebne?
Działaj razem z nami

Czy warto szukać pomysłu na franczyzę i co trzeba wiedzieć o tym modelu biznesowym?

Dużo osób upatruje pomysłu na franczyzę, wybierając w ciemno ten model biznesowy. Słusznie jednak, gdyż rzeczywiście ma on sporo plusów, szczególnie gdy zamierza się dopiero wkroczyć do jakiejś branży. Pojawiają się oczywiście pewne wyzwania, choć często są one uzależnione od tego, czy wybierze się odpowiedni podmiot do współpracy. Generalnie może to być naprawdę dobry pomysł na biznes, który może przerodzić się w sukces i dobre zarobki.

Zalety

Istotą franczyzy jest rozpoczęcie własnej działalności, ale pod szyldem już istniejącej i uznanej marki. Dzięki temu można liczyć na to, że nawet świeżo otwarty podmiot wzbudzi zainteresowanie i zaufanie klientów. Pozwala to pokonać wiele barier wejścia na poszczególne rynki, ponieważ franczyzodawca dzieli się swoją wiedzą z zakresu strategii i zapewnia wartościowe szkolenia. W ten sposób znacząco zmniejsza się ryzyko biznesowe, a do tego nie trzeba przeznaczać dużych środków na promocję i budowanie od zera nowej marki.

Jakie mogą być mankamenty?

Większość potencjalnych zagrożeń wynika tak naprawdę z wybrania nieodpowiedniej firmy z myślą o franczyzie. Trzeba się liczyć z tym, że zyskując renomę danej marki, odpowiada się również za ewentualne załamania jej wizerunku. Jeżeli franczyzodawca popełni zatem jakieś błędy, które wywołają u niego kryzys, może to wpływać i na funkcjonowanie współpracujących z nim podmiotów. Do tego bardziej zaborcze firmy mogą blokować rozwój i narzucać franczyzobiorcom ograniczające ich warunki. Przed podjęciem decyzji warto zatem zwrócić uwagę na proponowane warunki.

Wnętrze biura nieruchomości
fot. pexels.com

Czy to opłacalne?

Franczyza jest bardzo cenionym rozwiązaniem, ponieważ dobrze dopasowana może prowadzić do sporego sukcesu zawodowego i finansowego. Początkowo wymaga to pewnych nakładów inwestycyjnych, które mogą się jednak naprawdę szybko zwrócić. Warunkiem koniecznym jest wybranie odpowiedniej branży, która będzie perspektywiczna i dopasowana do umiejętności oraz cech, jakie posiada przedsiębiorca. Ciekawym rozwiązaniem jest obecnie zaangażowanie się w rynek nieruchomości, który jest dochodowy i odporny na wahania gospodarcze.

Biuro nieruchomości świetnym pomysłem na franczyzę

Jednym z najlepszych pomysłów na franczyzę może być pośrednictwo nieruchomości. Z początku wymaga to wielu nakładów pracy, a przede wszystkim odpowiedniego nastawienia i umiejętności, które będą potrzebne przy prowadzeniu biura. Taka działalność nie jest obecnie w żaden sposób licencjonowana, więc może się jej podjąć niemal każdy. Ważne jest to, żeby mieć odpowiednie predyspozycje, bez których trudno o odniesienie sukcesu. Należy mieć świadomość, że prowadzenie biura to liczne wyzwania, do których trzeba podchodzić z pewnością siebie. Jeżeli rozważasz ten kierunek, zachęcamy do przystąpienia do sieci grupy WGN, czyli znanej marki na polskim rynku. Mamy dużo do zaoferowania, zapewniając przy tym rzetelną i uczciwą współpracę.

Co będzie niezbędne?

Dobrze, jeżeli kandydat ma zatem cechy typowo menedżerskie i przywódcze, gdyż z pewnością wiele mu to ułatwi. Pośredniczenie przy transakcjach oznacza w zasadzie nieustanny kontakt z ludźmi, więc trzeba się odpowiednio zachowywać, a do tego lubić ludzi i umieć z nimi rozmawiać. Bez tego ciężko jest wzbudzić zaufanie klientów i budować z nimi relacje, które są podstawą udanych transakcji branży, w której zaufanie odgrywa ogromną rolę. Jeżeli chodzi o bardziej wymierne potrzeby, szacuje się, że na otwarcie biura trzeba przeznaczyć około 10 tysięcy złotych, która to kwota przy odpowiednim starcie może się jednak zwrócić już po paru miesiącach.

Zasady współpracy z WGN

Mamy ogromne doświadczenie na rynku i wypracowany, świetnie sprawdzający się model franczyzy. Wyróżnia go to, że opiera się na partnerstwie, a nie bezwzględnej podległości. Oferujemy pomoc w zakresie szkoleń, nieustanne wsparcie i ogromnego know-how, ale nie ograniczamy w żaden sposób naszych franczyzobiorców, którzy zachowują niezależność i swobodę w działaniu. Rozsądnie podchodzimy też do kwestii finansów, nie uzależniając jej od skali obrotów. Większe przychody oznaczają zatem realnie większe zyski, gdyż nie poniesiesz wtedy wyższych kosztów z tytułu samej współpracy. Pobieramy jedynie z góry określoną, stałą stawkę. Pomagamy nie tylko na początku, ale i wraz z rozwojem działalności, oddając do dyspozycji zaplecze marketingowe, dedykowanego opiekuna czy pomoc Centrali, we wszelkich kwestiach prawnych. Nieruchomości są ciekawym pomysłem na franczyzę dla osób zdeterminowanych i otwartych na innych ludzi. Pozwala to zająć się atrakcyjną zarobkowo i pełną wyzwań profesją. Franczyzodawca może zapewnić stosowne know-how i wsparcie, ułatwiając początek oraz rozwijanie działalności. Tak będzie, jeżeli postawisz na grupę WGN, więc zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

5/5 - (5 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Biuro nieruchomości - jak zacząć?

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą założyć swoją działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji na biznes. Przy takim poziomie nakładów ten model jest zresztą często najlepszym rozwiązaniem, dając szansę na sukces, ale przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka niepowodzenia. W tym celu trzeba odpowiednio przemyśleć dobór samej branży. Optymalną opcją może być spróbowanie sił na rynku nieruchomości, podejmując współpracę z Grupą WGN, która ma największe, ponad 33-letnie, doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top