Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com

Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym szyldem, zapraszamy do współpracy z Wielką Giełdą Nieruchomości.


Spis treści
Ważne informacje
Korzyści
Wyzwania
Branża nieruchomości
Co jest potrzebne?
Działaj razem z nami

Czy warto szukać pomysłu na franczyzę i co trzeba wiedzieć o tym modelu biznesowym?

Dużo osób upatruje pomysłu na franczyzę, wybierając w ciemno ten model biznesowy. Słusznie jednak, gdyż rzeczywiście ma on sporo plusów, szczególnie gdy zamierza się dopiero wkroczyć do jakiejś branży. Pojawiają się oczywiście pewne wyzwania, choć często są one uzależnione od tego, czy wybierze się odpowiedni podmiot do współpracy. Generalnie może to być naprawdę dobry pomysł na biznes, który może przerodzić się w sukces i dobre zarobki.

Zalety

Istotą franczyzy jest rozpoczęcie własnej działalności, ale pod szyldem już istniejącej i uznanej marki. Dzięki temu można liczyć na to, że nawet świeżo otwarty podmiot wzbudzi zainteresowanie i zaufanie klientów. Pozwala to pokonać wiele barier wejścia na poszczególne rynki, ponieważ franczyzodawca dzieli się swoją wiedzą z zakresu strategii i zapewnia wartościowe szkolenia. W ten sposób znacząco zmniejsza się ryzyko biznesowe, a do tego nie trzeba przeznaczać dużych środków na promocję i budowanie od zera nowej marki.

Jakie mogą być mankamenty?

Większość potencjalnych zagrożeń wynika tak naprawdę z wybrania nieodpowiedniej firmy z myślą o franczyzie. Trzeba się liczyć z tym, że zyskując renomę danej marki, odpowiada się również za ewentualne załamania jej wizerunku. Jeżeli franczyzodawca popełni zatem jakieś błędy, które wywołają u niego kryzys, może to wpływać i na funkcjonowanie współpracujących z nim podmiotów. Do tego bardziej zaborcze firmy mogą blokować rozwój i narzucać franczyzobiorcom ograniczające ich warunki. Przed podjęciem decyzji warto zatem zwrócić uwagę na proponowane warunki.

Wnętrze biura nieruchomości
fot. pexels.com

Czy to opłacalne?

Franczyza jest bardzo cenionym rozwiązaniem, ponieważ dobrze dopasowana może prowadzić do sporego sukcesu zawodowego i finansowego. Początkowo wymaga to pewnych nakładów inwestycyjnych, które mogą się jednak naprawdę szybko zwrócić. Warunkiem koniecznym jest wybranie odpowiedniej branży, która będzie perspektywiczna i dopasowana do umiejętności oraz cech, jakie posiada przedsiębiorca. Ciekawym rozwiązaniem jest obecnie zaangażowanie się w rynek nieruchomości, który jest dochodowy i odporny na wahania gospodarcze.

Biuro nieruchomości świetnym pomysłem na franczyzę

Jednym z najlepszych pomysłów na franczyzę może być pośrednictwo nieruchomości. Z początku wymaga to wielu nakładów pracy, a przede wszystkim odpowiedniego nastawienia i umiejętności, które będą potrzebne przy prowadzeniu biura. Taka działalność nie jest obecnie w żaden sposób licencjonowana, więc może się jej podjąć niemal każdy. Ważne jest to, żeby mieć odpowiednie predyspozycje, bez których trudno o odniesienie sukcesu. Należy mieć świadomość, że prowadzenie biura to liczne wyzwania, do których trzeba podchodzić z pewnością siebie. Jeżeli rozważasz ten kierunek, zachęcamy do przystąpienia do sieci grupy WGN, czyli znanej marki na polskim rynku. Mamy dużo do zaoferowania, zapewniając przy tym rzetelną i uczciwą współpracę.

Co będzie niezbędne?

Dobrze, jeżeli kandydat ma zatem cechy typowo menedżerskie i przywódcze, gdyż z pewnością wiele mu to ułatwi. Pośredniczenie przy transakcjach oznacza w zasadzie nieustanny kontakt z ludźmi, więc trzeba się odpowiednio zachowywać, a do tego lubić ludzi i umieć z nimi rozmawiać. Bez tego ciężko jest wzbudzić zaufanie klientów i budować z nimi relacje, które są podstawą udanych transakcji branży, w której zaufanie odgrywa ogromną rolę. Jeżeli chodzi o bardziej wymierne potrzeby, szacuje się, że na otwarcie biura trzeba przeznaczyć około 10 tysięcy złotych, która to kwota przy odpowiednim starcie może się jednak zwrócić już po paru miesiącach.

Zasady współpracy z WGN

Mamy ogromne doświadczenie na rynku i wypracowany, świetnie sprawdzający się model franczyzy. Wyróżnia go to, że opiera się na partnerstwie, a nie bezwzględnej podległości. Oferujemy pomoc w zakresie szkoleń, nieustanne wsparcie i ogromnego know-how, ale nie ograniczamy w żaden sposób naszych franczyzobiorców, którzy zachowują niezależność i swobodę w działaniu. Rozsądnie podchodzimy też do kwestii finansów, nie uzależniając jej od skali obrotów. Większe przychody oznaczają zatem realnie większe zyski, gdyż nie poniesiesz wtedy wyższych kosztów z tytułu samej współpracy. Pobieramy jedynie z góry określoną, stałą stawkę. Pomagamy nie tylko na początku, ale i wraz z rozwojem działalności, oddając do dyspozycji zaplecze marketingowe, dedykowanego opiekuna czy pomoc Centrali, we wszelkich kwestiach prawnych. Nieruchomości są ciekawym pomysłem na franczyzę dla osób zdeterminowanych i otwartych na innych ludzi. Pozwala to zająć się atrakcyjną zarobkowo i pełną wyzwań profesją. Franczyzodawca może zapewnić stosowne know-how i wsparcie, ułatwiając początek oraz rozwijanie działalności. Tak będzie, jeżeli postawisz na grupę WGN, więc zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Kobieta tworząca wykres

Franczyza – sposób na biznes

Franczyza to model biznesowy, polegający na sprzedaży towarów, usług czy technologii, opartej na wzajemnej współpracy, pomiędzy dwoma, niezależnymi przedsiębiorstwami. Franczyzodawca daje prawa i nakłada obowiązki, a franczyzobiorca uzyskuje prawa i zobowiązuje się do respektowania obowiązków. W ramach umowy franczyzowej, przekazywany jest pakiet, który zawiera takie elementy, jak:– szeroko opisany sposób prowadzenia działalności– obowiązek zaopatrywania się

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii.

Franczyza w nieruchomościach w dobie pandemii koronawirusa może wydawać się ryzykownym posunięciem. Zmiany na rynku, niestabilna gospodarka i obostrzenia wprowadzane przez rząd skutecznie zniechęcają do działania. Tymczasem może się okazać, że jest to tak naprawdę bardzo dobry moment na wejście w ten biznes. Spis treści:Własna firma ze sprawdzonym pomysłem?Franczyzowy model biznesowySektor nieruchomości godny uwagi franczyzobiorcówDobra

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top