Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Własne biuro nieruchomości – zarobki

Własne biuro nieruchomości - zarobki

https://pixabay.com

Zarobki we własnym biurze nieruchomości są zagadnieniem w pewnym stopniu skomplikowanym. Wszystko przez to, że trudno jest tu mówić o jednoznacznych liczbach. Jest to uzależnione od ilości klientów czy wartości realizowanych transakcji. Właściciel takiego podmiotu ma szansę na lepsze wynagrodzenie niż sam agent, choć bierze na siebie więcej odpowiedzialności i obowiązków. Warto rozważyć pójście drogą franczyzy, która może być bardzo opłacalna.


Spis treści:
Jak to wygląda w ramach franczyzy?
Współpraca z WGN
Atuty tego wariantu
Ile można zyskać, prowadząc taką agencję, a ile w niej pracując?
Charakterystyka działalności
Potencjał finansowy

Zarobki we własnym biurze nieruchomości w modelu franczyzowym

W przypadku własnego biura nieruchomości zarobki są uzależnione od skuteczności podejmowanych działań. Korzystając z franczyzy, można znacznie ułatwić sobie początek i rozwój działalności, omijając wiele barier, które spotykają nowe podmioty, wielokrotnie doprowadzając do ich stagnacji lub upadku. W tym celu trzeba znaleźć rozpoznawalną markę, która zapewni uczciwe warunki. Tak będzie, jeżeli postawisz na WGN.

Spróbuj z WGN

Grupa WGN jest już doskonale znana na rynku nieruchomości, co odgrywa kolosalną rolę. Specyfika tego segmentu jest oparta w dużej mierze na zaufaniu, a klienci kojarzą nas z pośrednikami godnymi zaufania. Do franczyzobiorców podchodzimy w perspektywie partnerskiej, a nie bezwzględnej nadrzędności. Oznacza to przejrzyste i klarowne warunki współpracy, uczciwe dla obu stron. Decydując się na taki ruch, prowadzisz zatem swoje biuro, ale pod naszą marką, korzystając z wypracowanego przez lata know-how i mogąc liczyć na wsparcie w zasadzie na każdym etapie prowadzonej działalności. Pobieramy stałą opłatę franczyzową, która nie jest uwarunkowana przychodem całego biura. Tym samym masz pewność, że jeżeli sprawdzisz się w tej branży i agencja będzie dobrze prosperować, przełoży się to na realne zyski, które zachowasz dla siebie lub przeznaczysz na dalszy rozwój. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Co przemawia za tym rozwiązaniem?

Przed laty do takiej działalności potrzebna była licencja, ale zmiany prawne zniosły taki obowiązek, a obecnie agencję może prowadzić niemal każdy, kto ma do tego zapał i pewne środki na start. Problem dla początkujących podmiotów polega na tym, że klient, który ma wydać setki tysięcy złotych na mieszkanie, nie jest raczej skłonny na pośrednictwo w tej sprawie ze strony biura, którego zupełnie nie zna. We franczyzie jest zgoła inaczej, ponieważ nawet w przypadku dopiero otwartych punktów klienci widzą znajomą markę, więc czują, że mogą jej zaufać. Pozwala to pokonać spore bariery wejścia, które obowiązują na rynku, wynikające jednak nie z nakładów potrzebnych na otworzenie biura, lecz kwestii specyfiki pośredniczenia w nieruchomościach. Dla właściciela biura dużym atutem jest to, że posiadając sprawdzone know-how, może się szybciej rozwijać i zapobiegać błędom, które popełniłby zapewne, poznając branżę całkowicie na własną rękę. Do tego może uniknąć znaczących nakładów na marketing, które trzeba przeznaczyć na promocję zupełnie nowego i anonimowego podmiotu.

Jakie jest wynagrodzenie agenta, a jakie mogą być zarobki we własnym biurze nieruchomości?

Zarobki we własnym biurze nieruchomości różnią się od wynagrodzenia, które otrzymałbyś, zatrudniając się jako pośrednik w już istniejącej agencji. Trzeba mieć świadomość, że charakterystyka poszczególnych zajęć ogromnie od siebie odbiega. Właściciel siłą rzeczy musi realizować wiele zadań kierowniczych, którymi nie musi się przejmować członek personelu.

Jak wygląda specyfika pracy?

Choć profil działalności jest z pozoru ten sam, różnice w obowiązkach są duże. Rolą agenta jest pośredniczenie w transakcjach, podczas których odpowiada on najczęściej za przeglądanie, selekcję i wybór odpowiednich ofert, prezentowanie nieruchomości czy ewentualne branie udziału w negocjacjach. Dokładne zadania są uzależnione od ustaleń z klientem odnośnie do tego, jak dużej oczekuje on pomocy. Od kandydata na takie stanowisko oczekuje się podstawowej wiedzy z rynku nieruchomości, ale przede wszystkim dobrego kontaktu z ludźmi. Jednym z podstawowych wymogów jest też najczęściej posiadanie prawa jazdy, ponieważ pośrednik musi być mobilny, gdyż często jeździ na spotkania z klientami w celu prezentowania im poszczególnych miejsc. Prowadząc biuro, zwykle również pośredniczy się przy części transakcji, ale do tego trzeba kierować całym podmiotem. Oznacza to sporo typowej pracy biurowej, dopełniania formalności, a przy rozwoju agencji konieczność zadbania o zatrudnienie nowych osób i sprawne kierowanie zespołem. Wiąże się to tym samym ze znacznie większą liczbą obowiązków typowo menedżerskich.

Perspektywy finansowe

Większość agentów pracuje na umowach współpracy z zarobkami prowizyjnymi lub umowach o pracę ze stałym wynagrodzeniem uzupełnianym o prowizje transakcyjne. Wyciąganie średniego wynagrodzenia z tego zawodu jest jednak mylące, ponieważ dla pośrednika kluczowe jest to, ile ma transakcji i na jakie sumy będą one opiewały. Zupełnie inne realia panują w mniejszych miastach, a inne w większych metropoliach. Przedział zarobków może się wahać od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, więc zróżnicowanie jest spore. Prowadząc biuro, można zarobić jeszcze więcej, choć przejmując kolejne obowiązki. Plusem dla właściciela jest to, że ma on realny wpływ na sprawność funkcjonowania, a przez to obroty agencji. Jest to ważne, gdyż zatrudniając się u kogoś, pojawia się zawsze pewna nutka niepewności, ponieważ nawet najlepszy agent nie będzie osiągał sukcesów w źle funkcjonującym biurze.

Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione od liczby klientów i przeprowadzanych transakcji. Pomimo konieczności pokrycia kosztów działalności na dobrze prowadzonej agencji można zarobić więcej, niż pracując tylko jako pośrednik. Rozsądnym wyborem jest spróbowanie swoich sił w modelu franczyzowym, na co możesz się zdecydować, współpracując z WGN.

5/5 - (2 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Pomysł na franczyzę

Pomysł na franczyzę

https://www.pexels.com Pomysł na franczyzę może prowadzić do rozpoczęcia udanej działalności. Warunkiem koniecznym jest odpowiednia koncepcja, która powinna się rozpocząć od wybrania stosownej branży. Sam model funkcjonowania w takiej formie jest naprawdę ciekawy i bardzo perspektywiczny. Dobrze sprawdza się to w branży nieruchomości, zwłaszcza gdy mowa o pośrednictwie. Jeżeli chcesz podjąć się takiej działalności pod znanym

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

https://pixabay.com Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości krok po kroku

Franczyza nieruchomości krok po kroku

https://www.pexels.com W poniższym artykule prezentujemy, jak rozpocząć franczyzę nieruchomości krok po kroku. Jest to sposób na wystartowanie z własnym biurem z pominięciem pewnych uciążliwych ograniczeń. Możesz się na to zdecydować, jeżeli tylko czujesz, iż masz odpowiednie predyspozycje do tej branży oraz posiadasz pewne środki na rozpoczęcie działalności. Najlepszym wyborem będzie podjęcie się współpracy z renomowaną

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top