Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

WGN: spotkanie agentów 3

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji.

Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

O ile mogłoby się wydawać, że nie jest to dobry moment na wchodzenie z biznesem na rynek nieruchomości, może być wręcz przeciwnie.


Spis treści:

  1. Współpraca franczyzowa może przynieść sukces
  2. Franczyza – co to takiego?
  3. Solidne know-how oparte na doświadczeniu
  4. Partnera biznesowego trzeba wybrać mądrze
  5. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami potrzebnym zawodem
  6. Z kim wejść we współpracę?
  7. Solidne fundamenty współpracy podstawą sukcesu w biznesie

Franczyza na rynku nieruchomości dobrym wyborem biznesowym

Franczyza na rynku nieruchomości jest dobrym pomysłem na własny biznes? Rynek nieruchomości przechodzi obecnie metamorfozę i stara się dopasować do zmieniającej się rzeczywistości.

Niekorzystna sytuacja dotyka też rynek pracy. Wiele osób chce zrezygnować ze sztywnego etatu i spróbować swoich sił we własnym biznesie. Często brakuje im jednak odpowiedniego doświadczenia zawodowego, aby rozpocząć działalność.

Z pomocą przychodzą doświadczeni rynkowi gracze, którzy na przestrzeni lat wypracowali solidne podstawy i uściślili skuteczne działania biznesowe. Firmy takie oferują współpracę na zasadzie franczyzy.

Jakim modelem biznesowym jest franczyza?

Franczyza jest biznesowym modelem, który z powodzeniem funkcjonuje już w Polsce od kilkunastu lat. Taki rodzaj współpracy pomiędzy stronami umowy przynosi korzyści obu stronom.

Franczyzobiorca zyskuje kompendium wiedzy zawarte w firmowym know-how, oraz merytoryczne wsparcie, natomiast franczyzodawca rozwija znajomość swojej marki na większy obszar kraju.

Franczyza na rynku nieruchomości to bardzo atrakcyjny pomysł na biznes, zwłaszcza dla osób, które dopiero rozwijają skrzydła.

Wiedza gromadzona latami przekazana w pigułce

Firmy, które oferują współpracę franczyzową, to doświadczeni rynkowi gracze. Swoją wiedzę gromadzili latami i potrafią umiejętnie modyfikować procedury działań, aby praca była wydajna i przynosiła maksimum korzyści.

Franczyzobiorca, decydując się na współpracę z doświadczonym biurem nieruchomości, zyskuje dostęp do sprawdzonego know-how. Może również liczyć na stałe wsparcie swojego biznesowego Partnera.

To doskonały model biznesowy dla osób, którym zależy na stabilności i profesjonalizmie.

Franczyza na rynku nieruchomości franczyzie nierówna

Pomimo bogatej oferty franczyzowej na polskim rynku, nie wszystkie propozycje franczyzy na rynku nieruchomości są korzystne i wartościowe. Przyszły franczyzobiorca powinien wybrać Partnera biznesowego, który dysponuje bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem.

Potwierdzeniem jakości takiego przedsiębiorstwa jest często duża liczba Partnerów biznesowych, którzy swoje oddziały pod szyldem wspólnej marki prowadzą od co najmniej kilku lat.

Osoba, która planuje otworzyć własną działalność gospodarczą pod szyldem znanej marki, powinna przeanalizować wnikliwie bieżącą ofertę rynkową.

Niektóre biura nieruchomości oferują lepsze warunki współpracy od innych. Dotyczy to zarówno opłat franczyzowych jak również benefitów wynikających dla franczyzobiorcy z podjęcia takiej współpracy biznesowej.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami wciąż są potrzebni

Doświadczeni i rzetelni pośrednicy w obrocie nieruchomościami są bardzo doceniani przez swoich klientów. Z ich usług chętnie korzystają osoby indywidualne, jak również przedsiębiorcy.

Deweloperzy często zawierają umowę na wyłączność z wybranym biurem nieruchomości, które pośredniczy w sprzedaży oferowanych przez tego dewelopera lokali.

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami stwarza duże możliwości rozwoju osobistego. Ponadto, pod skrzydłami doświadczonego Partnera biznesowego, franczyzobiorca jest w stanie szybko nauczyć się nowego fachu i zacząć odnosić sukcesy na rynku nieruchomości.

Nie jest więc zaskoczeniem, że zainteresowanie franczyzą na rynku nieruchomości utrzymuje się na wysokim poziomie.

Franczyza na rynku nieruchomości najlepiej z liderem

Kluczową kwestią przy wyborze franczyzy na rynku nieruchomości, jest wybór odpowiedniego Partnera biznesowego. Musi to być firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dobrze rozpoznawalną przez klientów marką.

Franczyzodawca powinien posiadać nie tylko bogato rozwinięty biznes, ale również pozytywne opinie – zarówno dotyczące siedziby, jak również istniejących oddziałów franczyzowych.

Na uwagę zasługuje sieć, która dba o wysoką pozycję wśród konkurencji – Grupa WGN, której hasłem przewodnim jest „Twoje biuro WGN z naszym wsparciem”.

Co zyskuje Partner franczyzowy?

Wybór WGN jako Partnera Franczyzowego pozwolił wielu przedsiębiorcom na rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Wielka Giełda Nieruchomości (WGN) już od 31 lat odnosi sukcesy na rynku nieruchomości w Polsce.

Firma specjalizuje się w pośrednictwie obrotu nieruchomościami krajowymi i zagranicznymi, a także usługach finansowych. Co bardzo istotne z punktu widzenia Franczyzobiorcy, Centrala WGN nie pobiera udziału procentowego w zysku swoich Partnerów biznesowych.

Franczyzobiorca zachowuje więc dla siebie cały wypracowany przychód, ponosząc jedynie stałą, comiesięczną opłatę. Centrala WGN, która znajduje się we Wrocławiu, zapewnia swoim Partnerom biznesowym PAKIET NA START w formie dwumiesięcznego zwolnienia z opłat oraz szeroką promocję nowo otwartego Biura.

To bardzo duża wartość dodana, zwłaszcza dla osób, które dopiero startują w biznesie. Poza profesjonalnym know-how, stanowiącym kompendium wiedzy gromadzonej latami przez Franczyzodawcę, WGN zapewnia swoim Partnerom dostęp do działu prawnego.

Każdy nowy Partner przechodzi szkolenie w Dziale Szkoleniowym WGN, we wrocławskiej centrali firmy. Dodatkowo Franczyzobiorcy otrzymują dostęp do programu inet.WGN z funkcją CRM, który służy do obsługi biur WGN.

Program opracowany specjalnie na potrzeby Grupy WGN daje możliwość zarządzania zleceniami klientów oraz pracą poszczególnych pośredników.

Partner biznesowy ma też możliwość stałego kontaktu z poszczególnymi działami Centrali WGN, co sprawia, że może on liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie doświadczonych pracowników.

Biznes oparty na współpracy i zaufaniu

Franczyza opiera się na współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Obie strony dążą do dalszego rozwoju marki, co staje się jej siłą. Obecnie branża nieruchomości w Polsce zmaga się z trudną sytuacją gospodarczą.

Niemniej jednak paradoksalnie właśnie obecny czas może okazać się najlepszym, by wejść we franczyzę na rynku nieruchomości. Czasowa stagnacja na rynku nie może trwać nieskończenie.

Osoby, które obecnie podejmują się otwierania biznesów pod szyldem znanych biur nieruchomości, mogą poświęcić więcej uwagi na wdrożenie się w specyfikę rynku.

Podejmując się współpracy z silną, znaną marką, nowi Franczyzobiorcy przyczyniają się do jej wybicia na tle konkurencji. To z kolei może przekładać się na większe zainteresowanie marką ze strony klientów, i – co za tym idzie – większą liczbę transakcji.

~ Magdalena Łozowicka – Redaktor Naczelna Komercja24.pl

5/5 - (6 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
WGN konwent dyrektorów hilton hotel Wrocław 3

Siła i skuteczność popularnej franczyzy WGN przyciąga nowych Partnerów

Popularna franczyza nieruchomości to coraz szerzej rozpowszechniana metoda prowadzenia własnego biznesu. Z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie otworzeniem własnej działalności w takiej formie skutecznie wzrasta, zwłaszcza wśród topowych, sprawdzonych marek takich jak WGN, które istnieją na rynku wiele lat. Spis treści:Pomysł na biznesRozwój firmyZalety przystąpienia do WGNStabilna markaCo oferujemy? Franczyza WGN popularnym pomysłem na własny biznes

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki,

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Ile zarabia agent nieruchomości?

Ile zarabia agent nieruchomości?

Pytanie „ile zarabia agent nieruchomości?” zadaje sobie wiele osób, które kusi wizja pracy w tej branży. Ta jest rzeczywiście ciekawa, a co najważniejsze – perspektywiczna. Angażując się w pracę na rynku nieruchomości, można zyskać interesujące, a do tego dochodowe zajęcie. Ciekawą perspektywą będzie jednak otworzenie własnego biura, najlepiej w ramach franczyzy. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z naszą firmą WGN, która posiada największe, bo ponad 33-letnie doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »
Biuro nieruchomości - jak zacząć?

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro nieruchomości?

Jak założyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć biuro nieruchomości? Obecnie jest to znacząco ułatwione, a specyfika pracy i perspektywa dobrych zarobków przyciągają coraz więcej osób. Przez to na rynku pojawia się też rosnąca liczba podmiotów, ale te potrzebują promocji i zdobycia zaufania klientów, co nie jest łatwe, gdy działa się samemu. Przystąpienie do większej sieci jest zatem naprawdę dobrym

Czytaj więcej »
Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

https://www.pexels.com Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach? W naturalny sposób do głowy przychodzą metody inwestycyjne, związane z flippingiem czy wynajmem. Są to jednak aspekty powiązane z pewną dozą ryzyka i traktowane przez większość osób jako dodatkowe źródła dochodu. Tym podstawowym może być natomiast biuro, które będzie się zajmowało pośredniczeniem przy poszczególnych transakcjach na tym rynku. Planując

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top