Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
65%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
250 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
500 000+

zadowolonych klientów

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

WGN: spotkanie agentów 3

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji.

Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

O ile mogłoby się wydawać, że nie jest to dobry moment na wchodzenie z biznesem na rynek nieruchomości, może być wręcz przeciwnie.


Spis treści:

  1. Współpraca franczyzowa może przynieść sukces
  2. Franczyza – co to takiego?
  3. Solidne know-how oparte na doświadczeniu
  4. Partnera biznesowego trzeba wybrać mądrze
  5. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami potrzebnym zawodem
  6. Z kim wejść we współpracę?
  7. Solidne fundamenty współpracy podstawą sukcesu w biznesie

Franczyza na rynku nieruchomości dobrym wyborem biznesowym

Franczyza na rynku nieruchomości jest dobrym pomysłem na własny biznes? Rynek nieruchomości przechodzi obecnie metamorfozę i stara się dopasować do zmieniającej się rzeczywistości.

Niekorzystna sytuacja dotyka też rynek pracy. Wiele osób chce zrezygnować ze sztywnego etatu i spróbować swoich sił we własnym biznesie. Często brakuje im jednak odpowiedniego doświadczenia zawodowego, aby rozpocząć działalność.

Z pomocą przychodzą doświadczeni rynkowi gracze, którzy na przestrzeni lat wypracowali solidne podstawy i uściślili skuteczne działania biznesowe. Firmy takie oferują współpracę na zasadzie franczyzy.

Jakim modelem biznesowym jest franczyza?

Franczyza jest biznesowym modelem, który z powodzeniem funkcjonuje już w Polsce od kilkunastu lat. Taki rodzaj współpracy pomiędzy stronami umowy przynosi korzyści obu stronom.

Franczyzobiorca zyskuje kompendium wiedzy zawarte w firmowym know-how, oraz merytoryczne wsparcie, natomiast franczyzodawca rozwija znajomość swojej marki na większy obszar kraju.

Franczyza na rynku nieruchomości to bardzo atrakcyjny pomysł na biznes, zwłaszcza dla osób, które dopiero rozwijają skrzydła.

Wiedza gromadzona latami przekazana w pigułce

Firmy, które oferują współpracę franczyzową, to doświadczeni rynkowi gracze. Swoją wiedzę gromadzili latami i potrafią umiejętnie modyfikować procedury działań, aby praca była wydajna i przynosiła maksimum korzyści.

Franczyzobiorca, decydując się na współpracę z doświadczonym biurem nieruchomości, zyskuje dostęp do sprawdzonego know-how. Może również liczyć na stałe wsparcie swojego biznesowego Partnera.

To doskonały model biznesowy dla osób, którym zależy na stabilności i profesjonalizmie.

Franczyza na rynku nieruchomości franczyzie nierówna

Pomimo bogatej oferty franczyzowej na polskim rynku, nie wszystkie propozycje franczyzy na rynku nieruchomości są korzystne i wartościowe. Przyszły franczyzobiorca powinien wybrać Partnera biznesowego, który dysponuje bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem.

Potwierdzeniem jakości takiego przedsiębiorstwa jest często duża liczba Partnerów biznesowych, którzy swoje oddziały pod szyldem wspólnej marki prowadzą od co najmniej kilku lat.

Osoba, która planuje otworzyć własną działalność gospodarczą pod szyldem znanej marki, powinna przeanalizować wnikliwie bieżącą ofertę rynkową.

Niektóre biura nieruchomości oferują lepsze warunki współpracy od innych. Dotyczy to zarówno opłat franczyzowych jak również benefitów wynikających dla franczyzobiorcy z podjęcia takiej współpracy biznesowej.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami wciąż są potrzebni

Doświadczeni i rzetelni pośrednicy w obrocie nieruchomościami są bardzo doceniani przez swoich klientów. Z ich usług chętnie korzystają osoby indywidualne, jak również przedsiębiorcy.

Deweloperzy często zawierają umowę na wyłączność z wybranym biurem nieruchomości, które pośredniczy w sprzedaży oferowanych przez tego dewelopera lokali.

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami stwarza duże możliwości rozwoju osobistego. Ponadto, pod skrzydłami doświadczonego Partnera biznesowego, franczyzobiorca jest w stanie szybko nauczyć się nowego fachu i zacząć odnosić sukcesy na rynku nieruchomości.

Nie jest więc zaskoczeniem, że zainteresowanie franczyzą na rynku nieruchomości utrzymuje się na wysokim poziomie.

Franczyza na rynku nieruchomości najlepiej z liderem

Kluczową kwestią przy wyborze franczyzy na rynku nieruchomości, jest wybór odpowiedniego Partnera biznesowego. Musi to być firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dobrze rozpoznawalną przez klientów marką.

Franczyzodawca powinien posiadać nie tylko bogato rozwinięty biznes, ale również pozytywne opinie – zarówno dotyczące siedziby, jak również istniejących oddziałów franczyzowych.

Na uwagę zasługuje sieć, która dba o wysoką pozycję wśród konkurencji – Grupa WGN, której hasłem przewodnim jest „Twoje biuro WGN z naszym wsparciem”.

Co zyskuje Partner franczyzowy?

Wybór WGN jako Partnera Franczyzowego pozwolił wielu przedsiębiorcom na rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Wielka Giełda Nieruchomości (WGN) już od 31 lat odnosi sukcesy na rynku nieruchomości w Polsce.

Firma specjalizuje się w pośrednictwie obrotu nieruchomościami krajowymi i zagranicznymi, a także usługach finansowych. Co bardzo istotne z punktu widzenia Franczyzobiorcy, Centrala WGN nie pobiera udziału procentowego w zysku swoich Partnerów biznesowych.

Franczyzobiorca zachowuje więc dla siebie cały wypracowany przychód, ponosząc jedynie stałą, comiesięczną opłatę. Centrala WGN, która znajduje się we Wrocławiu, zapewnia swoim Partnerom biznesowym PAKIET NA START w formie dwumiesięcznego zwolnienia z opłat oraz szeroką promocję nowo otwartego Biura.

To bardzo duża wartość dodana, zwłaszcza dla osób, które dopiero startują w biznesie. Poza profesjonalnym know-how, stanowiącym kompendium wiedzy gromadzonej latami przez Franczyzodawcę, WGN zapewnia swoim Partnerom dostęp do działu prawnego.

Każdy nowy Partner przechodzi szkolenie w Dziale Szkoleniowym WGN, we wrocławskiej centrali firmy. Dodatkowo Franczyzobiorcy otrzymują dostęp do programu inet.WGN z funkcją CRM, który służy do obsługi biur WGN.

Program opracowany specjalnie na potrzeby Grupy WGN daje możliwość zarządzania zleceniami klientów oraz pracą poszczególnych pośredników.

Partner biznesowy ma też możliwość stałego kontaktu z poszczególnymi działami Centrali WGN, co sprawia, że może on liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie doświadczonych pracowników.

Biznes oparty na współpracy i zaufaniu

Franczyza opiera się na współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Obie strony dążą do dalszego rozwoju marki, co staje się jej siłą. Obecnie branża nieruchomości w Polsce zmaga się z trudną sytuacją gospodarczą.

Niemniej jednak paradoksalnie właśnie obecny czas może okazać się najlepszym, by wejść we franczyzę na rynku nieruchomości. Czasowa stagnacja na rynku nie może trwać nieskończenie.

Osoby, które obecnie podejmują się otwierania biznesów pod szyldem znanych biur nieruchomości, mogą poświęcić więcej uwagi na wdrożenie się w specyfikę rynku.

Podejmując się współpracy z silną, znaną marką, nowi Franczyzobiorcy przyczyniają się do jej wybicia na tle konkurencji. To z kolei może przekładać się na większe zainteresowanie marką ze strony klientów, i – co za tym idzie – większą liczbę transakcji.

~ Magdalena Łozowicka – Redaktor Naczelna Komercja24.pl

5/5 - (1 vote)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Agencja nieruchomości w Polsce - lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce – lepiej we franczyzie, czy na własną rękę?

Agencja nieruchomości w Polsce jest bardziej opłacalna we franczyzie, czy na własną rękę? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Wiele zależy od wiedzy, jaką już posiada taka osoba. Liczy się także jej doświadczenie w praktyce. Poleganie na własnych nabytych umiejętnościach może być tak samo korzystnym rozwiązaniem, jak

Czytaj więcej »
Podpis pod dokumentem

Franczyza WGN w pytaniach i odpowiedziach?

Z czego WGN może być dumny? Dla nas największą satysfakcją jest to, że średni staż biura franczyzowego WGN wynosi ponad 8 lat. Sukces franczyzy nieruchomości zawdzięczamy przede wszystkim autorskiemu know how jakie przekazujemy każdemu nowemu Parterowi oraz systematycznym szkoleniom, które są prowadzone dla naszych Franchise-biorców przez najlepszych wykładowców krajowych i zagranicznych- specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rynku

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
WGN: spotkanie agentów 3

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Franczyza w nieruchomościach

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku. – Obserwujemy błyskawiczny

Czytaj więcej »
Jak otworzyć biuro nieruchomości?

Jak otworzyć biuro nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć biuro nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, gdyż jest to ciekawa branża z dużymi, a przy tym stabilnymi perspektywami. Podjęcie się takiej działalności jest teraz ułatwione, gdyż nie jest ona licencjonowana. Z myślą o optymalnym starcie i dalszym rozwoju dobrze jest rozpocząć taki biznes, korzystając z franczyzy. Taką szansę otrzymujesz,

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Uścisk dłoni

Praca pośrednika WGN w agencji nieruchomości w czasie pandemii

Praca w agencji nieruchomości w okresie pandemii, z jakim przyszło nam się zmierzyć, to na pewno trudny czas. To wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorców ale również i klientów. Już na początku marca 2020 r. WGN opracował i wdrożył szczegółowe Procedury WGN Antykowidowe dla agentów, pracowników administracyjnych i klientów, co pozwoliło całej Grupie WGN i jej klientom przejść bezpiecznie przez dotychczasowy okres pandemii, bez narażania ich na utratę zdrowia.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Franczyza nieruchomości czy własne biuro?

Rozważasz dołączenie do stabilnej franczyzy nieruchomości lub otwarcie własnego biura nieruchomości? Przeczytaj poniższy poradnik o najważniejszych cechach obu modeli prowadzenia biura nieruchomości i będziesz mógł zdecydować – która opcja jest dla ciebie idealna. Dowiesz się z niego również – co oferuje swoim Partnerom Grupa WGN – najsilniejsza marka franczyzowa nieruchomości w Polsce. Spis treści:Wzrost popularności

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top