Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com


Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku nieruchomości.

Spis treści:
Własne biuro
Zobowiązania
Wymagania
Model franczyzowy
Co warto wiedzieć?
Nasza oferta

Jak zacząć zarabiać na nieruchomościach?

Zastanawiasz się, jak bez większego doświadczenia zacząć zarabiać na nieruchomościach? Istnieją różne metody inwestycyjne, choć poza nieliczną grupą osób, wielu ludzi traktuje to jako dywersyfikowanie swojego kapitału lub poszukiwanie dodatkowych dochodów. Ciężko jest jednak wtedy mówić o stabilnych zarobkach, gdyż tak naprawdę nie do końca wiadomo, co przyniesie dany okres inwestycyjny. W ramach drugiego rozwiązania można zatrudnić się w biurze lub co lepsze, samemu założyć agencję, która będzie pośredniczyła w transakcjach.

Specyfika działalności

Pośrednicy mogą mieć bardzo zróżnicowany zakres obowiązków, zależnie od tego, jak wyglądają ustalenia z klientem. Na ogół działania tyczą się w zasadzie wszelkich transakcji na rynku, a więc kupna i sprzedaży, ale również wynajmu. Do przykładowych zadań należy weryfikowanie stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie i prezentowanie domów czy mieszkań, a nawet branie udziału w negocjacjach. Jest to zajęcie pełne wyzwań, podczas którego część czasu spędza się w samym biurze, ale wiele chwil poświęca się na jeżdżenie do klientów. Na pewno nie ma tu miejsca na monotonię, a branża jest atrakcyjna, jeżeli chodzi o kwestie finansowe oraz odporność na różne wydarzenia gospodarcze i społeczne.

Co jest potrzebne?

Wbrew pozorom nie trzeba mieć żadnych uprawnień, ani nawet doświadczenia na rynku, choć oczywiście to będzie zawsze mile widziane i na pewno pomoże w rozwinięciu biznesu. Zgodnie z regulacjami prawnymi od 2014 roku nie trzeba mieć już jednak licencji agenta nieruchomości, więc biuro może założyć niemalże każdy. Oczywiście trzeba mieć ku temu odpowiednie predyspozycje. Kluczowa jest wysoka kultura osobista i otwarcie na innych ludzi, gdyż bardzo ważne na tym rynku są relacje z klientami. Z myślą o prowadzeniu swojej agencji powinno się też wykazywać

Poznaj model franczyzy, by dowiedzieć się, jak zarobić na nieruchomościach

Jesteś zdeterminowany, żeby otworzyć biuro i zastanawiasz się, jak zarobić na nieruchomościach, maksymalizując swoje szanse na sukces? Zamiast działania na własną rękę lepiej będzie zdać się na współpracę franczyzową. Ten charakterystyczny wariant prowadzenia biznesu nie pasuje co prawda do każdego rynku, lecz akurat w tym przypadku sprawdza się doskonale, pozwalając się przebić przez pewne bariery wejścia. Zachęcamy do spróbowania swoich sił z nami, w WGN.

Co warto wiedzieć o tym modelu biznesowym?

Jest to jeden z wariantów prowadzenia biznesu oparty na otworzeniu niejako własnej jednostki, lecz pod szyldem znanej i renomowanej na rynku marki. Taka sieć pobiera wtedy określoną, ale co najważniejsze, stałą opłatę. W zamian za to można się posługiwać jej logo, a także korzystać z know-how i ogromnego wsparcia na początku oraz w toku prowadzenia działalności. Tyczy się to również zaplecza prawnego czy marketingowego.

Dlaczego tak dobrze sprawdza się na rynku?

Segment nieruchomości jest na pewno tym, gdzie franczyza jest często strzałem w dziesiątkę. Wszystko przez to, że na rynku operuje się wysokimi sumami i aktywami wycenianymi na ogromne pieniądze. Z tego względu, chcąc pośredniczyć w transakcjach, trzeba wzbudzać należyte zaufanie. Niewielu jest klientów, którzy wybiorą usługi nieznanego im biura z agentem, o którym słyszą pierwszy raz w życiu. Wchodząc do jednego z oddziałów franczyzowych znanej marki, czują się zdecydowanie pewniej i są skłonni skorzystać z jego usług.

Współpraca

Nasza firma WGN to duża marka na rynku nieruchomości, więc wzbudza duże zaufanie u sprzedających i kupujących. Do tego wyróżnia nas uczciwość w samym podejściu do franczyzy, ponieważ cenimy sobie niezależność pośredników, którzy mają kluczowy wpływ na to, jak finalnie funkcjonuje biuro. Cały czas mają jednak oni do dyspozycji naszą wiedzę i wsparcie, które będą pomocne nie tylko na początku, ale i w późniejszych etapach działalności. Przystępując do współpracy z nami, nie ryzykujesz też tego, że wraz z sukcesem biura zgłosimy się po udział w zyskach – pobieramy stałą, jasno określoną opłatę, która nie jest uzależniona od obrotów. Jak więc zarabiać na nieruchomościach? Najrozsądniejszym wyjściem będzie założenie biura, choć zdecydowanie lepiej będzie to zrobić w formie franczyzy, niż całkowicie na własną rękę. Znacząco zwiększy to Twoje szanse na sukces, skutecznie pokonując rynkowe bariery i zyskując zaufanie klientów mimo niewielkiego stażu danej agencji. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą działalności, zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy z naszą firmą WGN.

5/5 - (3 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak zostać agentem nieruchomości?

Jak zostać agentem nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak zostać agentem nieruchomości? Można spróbować zatrudnić się w firmie z branży nieruchomości, ale ciekawym rozwiązaniem jest również założenie własnego biura. Takie działanie jest obecnie ułatwione względem minionych lat pod kątem przepisów, a chcąc zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z atutów, jakie gwarantuje franczyzowy model prowadzenia biznesu. Taką okazję daje przystąpienie do współpracy z

Czytaj więcej »
Jak otworzyć agencję nieruchomości?

Jak otworzyć agencję nieruchomości?

https://www.pexels.com Jak otworzyć agencję nieruchomości? Jest to prostsze, niż myślisz. Nie potrzeba do tego specjalnych uprawnień, więc bazą jest posiadanie pewnych środków finansowych na początek i oczywiście odpowiednie cechy personalne. Działanie na własną rękę będzie trochę utrudnione, więc warto rozważyć przystąpienie do franczyzy. Operujesz wtedy pod szyldem sprawdzonej marki, wzbudzając większe zaufanie klientów. Taką możliwość

Czytaj więcej »
Agencja nieruchomości w formie franczyzy

Agencja nieruchomości w formie franczyzy

https://www.pexels.com Agencja nieruchomości w formie franczyzy to dobra koncepcja na dochodowy biznes. Korzystając z takiego modelu, można przeskoczyć poważne bariery wejścia na rynek powiązane z brakiem zaufania ze strony klientów. Do tego otrzymuje się potrzebne wsparcie, szczególne przydatne, gdy nie pracowało się wcześniej w branży nieruchomości. Zajęcie jest tymczasem ekscytujące i pełne wyzwań. Swoich sił

Czytaj więcej »
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł

Franczyza do 50 tys. zł jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą założyć swoją działalność, ale nie mają autorskiej koncepcji na biznes. Przy takim poziomie nakładów ten model jest zresztą często najlepszym rozwiązaniem, dając szansę na sukces, ale przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka niepowodzenia. W tym celu trzeba odpowiednio przemyśleć dobór samej branży. Optymalną opcją może być spróbowanie sił na rynku nieruchomości, podejmując współpracę z Grupą WGN, która ma największe, ponad 33-letnie, doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Jaką franczyzę wybrać?

Jaką franczyzę wybrać?

https://www.pexels.com Jaką franczyzę wybrać? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które szukają pomysłu na własny biznes. Taki model funkcjonowania zyskuje coraz większe uznanie, gdyż niesie ze sobą mnóstwo korzyści, nawet dla początkujących przedsiębiorców. Schemat ten sprawdza się w różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno segment nieruchomości. Na tym rynku operuje się dużymi

Czytaj więcej »
Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Niecodzienna droga od agenta nieruchomości do franczyzobiorcy Oddziału WGN Nieruchomości

Tomasz Kazuś – Dyrektor Biura WGN Gorzów Wielkopolski wspomina czasy, kiedy dopiero stawiał pierwsze krok w świecie nieruchomości jako agent i jak bardzo sytuacja się różniła od obecnej.
„W 2013 roku rynek nieruchomości rósł stabilnie, zatrudniłem się jako doradca ds. nieruchomości i spełniałem się w tej roli aż do roku 2018, kiedy ówczesny franczyzobiorca WGN Gorzów Wielkopolski u którego pracowałem postanowił zrezygnować z tego biznesu”.

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top