Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com

Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki, z którą będzie się współpracować. Świetnym pomysłem będzie spróbowanie swoich sił na rynku nieruchomości i dołączenie do grupy WGN.


Spis treści:
Co trzeba wiedzieć na ten temat?
Charakterystyka funkcjonowania
Opłacalność
Odpowiedni wybór
Podejmij współpracę z WGN
Perspektywiczny rynek
Dlaczego z nami?

Kiedy można liczyć na udaną i dochodową franczyzę?

Dochodowa franczyza to koncepcja, o której można usłyszeć coraz częściej, co wynika z rosnącej popularności takiej opcji w biznesie. Praktyka pokazuje, że taki wariant sprawdza się szczególnie w określonych branżach, ale oprócz tego trzeba brać pod uwagę to, żeby wybrać właściwego franczyzodawcę.

Podstawowe informacje o tym modelu biznesowym

Franczyza to forma ścisłej współpracy pomiędzy dwoma podmiotami. Jedną ze stron jest franczyzodawca, który udostępnia koncept biznesu, a drugą franczyzobiorca, chcący skorzystać z opracowanego już modelu biznesowego. Wszystko odbywa się w ramach specjalnej umowy, w której określa się z jednej strony warunki, na mocy których będzie można korzystać ze znaków towarowych i wiedzy danej marki, a z drugiej strony franczyzodawca zobowiązuje się do udostępnienia takich elementów i możliwości korzystania z nich przez okres obowiązywania umowy. Mówiąc wprost, franczyza jest często określana gotowym przepisem na biznes, ponieważ opiera się na tym, że nowy podmiot na rynku otrzymuje możliwość skorzystania ze sprecyzowanego modelu, który sprawdził się już w danym segmencie i przyniósł sukces.

Czy to opłacalne?

Franczyza jest dość specyficzną formą prowadzenia działalności, przez co wzbudza wiele pytań odnośnie tego, czy taki wariant funkcjonowania rzeczywiście jest opłacalny. Trudno jest tutaj o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ jak to bywa w biznesie, nigdy nie można mówić, iż konkretne rozwiązanie sprawdzi się zawsze w stu procentach. Nie inaczej jest w przypadku franczyzy, której opłacalność będzie uzależniona od tego, jak taki model sprawdza się na konkretnym rynku, jakie warunki postawi franczyzodawca, a wreszcie od zdolności przedsiębiorczych samego franczyzobiorcy. W sprzyjających okolicznościach jest to jednak naprawdę dochodowe zajęcie.

Czym się kierować przy wyborze?

W praktyce okazuje się, że franczyza sprawdza się najlepiej w określonych branżach. W przypadku naszego kraju jest to najpopularniejsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o gastronomię, punkty handlowe, niektóre produkty finansowe czy rynek nieruchomości. Dużą rolę odgrywa również sama marka. Jednocześnie ważne jest to, żeby franczyzodawca oferował uczciwe warunki, a więc realnie dzielił się wiedzą, gwarantując jednocześnie klarowne zasady, jeżeli chodzi o finanse.

Najbardziej dochodowa franczyza na rynku nieruchomości z WGN

Zdecydowałeś się na wkroczenie na rynek nieruchomości i poszukujesz okazji na najbardziej dochodową franczyzę? Segment ten rzeczywiście jest pod tym względem atrakcyjny, a taka opcja otworzenia własnego biura pozwala uporać się z niektórymi barierami wejścia. Zachęcamy do podjęcia się współpracy z WGN, czyli największą siecią franczyzową w tej branży. Z pewnością będziesz zadowolony ze wsparcia i przejrzystych warunków umowy.

Model dopasowany do rynku

Model franczyzowy odnajduje się doskonale na rynku nieruchomości, gdyż w branży tej widoczne są duże bariery wejścia. Szczególnym problemem jest brak zaufania klientów do zupełnie nowych biur i pośredników nieruchomości. Transakcje w tej branży opierają się na dużych sumach pieniężnych, więc niewiele osób korzysta z usług pośredników, o których nie ma solidnej wiedzy. Korzystając z franczyzy, można skutecznie wyzbyć się tego problemu.

Dlaczego z WGN?

Jesteśmy największą siecią franczyzową na rynku nieruchomości w Polsce. Silna i uznana marka WGN sprawia, że nasi partnerzy płynnie wkraczają na rynek, wspomagani przez wypracowane przez nas na przestrzeni lat know-how, wraz z wytycznymi i dokumentami, które będą niezbędne do skutecznego prowadzenia biura nieruchomości. Możesz liczyć na dodatkowe szkolenia, pomoc dedykowanego opiekuna czy wsparcie działu prawnego i doświadczonych liderów na rynku. Dużym plusem są przejrzyste zasady współpracy, w tym w zakresie finansów, gdzie pobieramy jasno określoną opłatę, która nie będzie uzależniona od osiąganych zysków. Masz zatem pewność, że jeżeli sprawdzisz się na rynku, a prowadzone biuro będzie generować duże dochody, rzeczywiście więcej na tym zarobisz. Wiele osób liczy na sukces w sferze handlu nieruchomościami. Wybierając właściwego franczyzodawcę, rzeczywiście można osiągnąć sukces zawodowy. Zachęcamy w związku z tym do podjęcia się współpracy z grupą WGN na rynku nieruchomości.

5/5 - (2 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Jak zarabiać na nieruchomościach?

Jak zarabiać na nieruchomościach?

https://pixabay.com Jak zarabiać na nieruchomościach? Najpopularniejszą metodą jest oczywiście kupowanie i późniejsze odsprzedawanie mieszkań z zyskiem. W praktyce jednak jest to zajęcie dla wąskiego grona osób, gdyż wiąże się ono ze sporym ryzykiem i jest traktowane raczej jako forma inwestycji. W zamian za to dobrym rozwiązaniem będzie biuro zajmujące się pośredniczeniem w transakcjach na rynku

Czytaj więcej »
Kobieta i mężczyzna

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Pomysł na biznes 2024

Pomysł na biznes 2024

Pomysłów na biznes w 2024 roku jest bardzo dużo. Z pewnością zastanawia się nad nimi wiele osób, które w obecnych warunkach chciałyby pracować „na swoim”. Dzięki takiej pracy można dostarczyć sobie większej swobody, ale i atrakcyjniejszych zarobków. W obecnych niepewnych warunkach społeczno-gospodarczych może to być również rozwiązanie na zapewnienie sobie pewniejszej przyszłości. Jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na sukces, zainteresuj się franczyzą nieruchomości z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »
Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości?

Jak założyć biuro pośrednictwa nieruchomości? Pytanie to najczęściej zadają sobie przedsiębiorcy, którzy posiadają już pewną wiedzę na temat branży i są zainteresowani rozpoczęciem w niej własnej działalności. Poza odpowiednią motywacją biznesową do prowadzenia biura niezbędne będą też pewne kompetencje i umiejętności. W całym procesie kluczowe znaczenie ma też wybór właściwego modelu biznesowego, a obecnie coraz większym powodzeniem cieszy się franczyza.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

Jak zostać pośrednikiem nieruchomości?

https://pixabay.com Jak zostać pośrednikiem nieruchomości? Nad tym pytaniem zastanawia się sporo osób, które przyciągają liczne informacje o potencjalnie wysokich zarobkach w tej branży. Rzeczywiście, praca w tym segmencie może być ciekawa i dochodowa. Obecnie nie ma wielu ograniczeń formalnych, lecz oczywiście nie każdy nadaje się do tego zawodu. Mając odpowiednie predyspozycje, warto jednak rozważyć spróbowanie

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości

Franczyza nieruchomości to rozwiązanie, które stanowi bardzo dobrą alternatywę dla prowadzenia własnego biura. Istotną zaletą takiego modelu biznesowego jest znacząco ułatwiony start w branży, a także próg wejścia będący w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Wsparcie udzielane przez specjalistów w dużej mierze przyspiesza proces budowania rynkowej pozycji. Franczyzobiorca utrzymuje przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym biurem.

Czytaj więcej »
Sektor nieruchomości: najbardziej dochodowa franczyza

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowa franczyza

Najbardziej dochodowa franczyza to franczyza w obrocie nieruchomościami. W ostatnim czasie to właśnie ten biznes okazał się najbardziej dochodowym spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Nieruchomości od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ zawsze były, są i będą poszukiwane przez klientów, nie tylko jako pierwsze mieszkanie. W miarę wzrostu zamożności klienci nadal będą chcieli sprzedawać i kupować.

Czytaj więcej »
Ile zarabia biuro nieruchomości?

Ile zarabia biuro nieruchomości?

https://pixabay.com Ile zarabia biuro nieruchomości? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa złożona. Prowadząc własną agencję, bierze się na siebie więcej obowiązków i odpowiedzialności niż w przypadku bycia tylko pośrednikiem, lecz wiąże się to z potencjalnie wyższym wynagrodzeniem. Aspekt ten jest jednak uzależniony od tego, jaką renomę na rynku zdobędzie dany podmiot i ilu

Czytaj więcej »

Najlepsze Biuro franczyzowe WGN w roku 2022

Najlepszym biurem franczyzowym Grupy WGN w ubiegłym roku okazał się nasz Partner z Gdańska – Pani Katarzyna Stachowska-Jurgiel. Tym samym zdobywając Nagrodę Orła Brokera WGN za rok 2022, która została wręczona podczas prestiżowej Wielkiej Gali WGN na 53 Kongresie Grupy WGN. Pani Katarzyna z dumą opowiada o rozwoju jej biura franczyzowego pod szyldem WGN. Spis

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top