Franczyza Nieruchomości WGN

ul. Ruska 22 50 079 Wrocław ,
Phone: 71 337 84 00

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Franczyza nieruchomości WGN
Logo wielkiej giełdy nieruchomości
Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Logo Budynki
~100

biur WGN

Logo Teczka
33 lata

doświadczenia

Logo Certyfikat
75%

ofert na wyłączność

Logo Dłonie
265 000+

przeprowadzonych transakcji

Logo Medal
530 000+

zadowolonych klientów

Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

https://pixabay.com

Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki, z którą będzie się współpracować. Świetnym pomysłem będzie spróbowanie swoich sił na rynku nieruchomości i dołączenie do grupy WGN.


Spis treści:
Co trzeba wiedzieć na ten temat?
Charakterystyka funkcjonowania
Opłacalność
Odpowiedni wybór
Podejmij współpracę z WGN
Perspektywiczny rynek
Dlaczego z nami?

Kiedy można liczyć na udaną i dochodową franczyzę?

Dochodowa franczyza to koncepcja, o której można usłyszeć coraz częściej, co wynika z rosnącej popularności takiej opcji w biznesie. Praktyka pokazuje, że taki wariant sprawdza się szczególnie w określonych branżach, ale oprócz tego trzeba brać pod uwagę to, żeby wybrać właściwego franczyzodawcę.

Podstawowe informacje o tym modelu biznesowym

Franczyza to forma ścisłej współpracy pomiędzy dwoma podmiotami. Jedną ze stron jest franczyzodawca, który udostępnia koncept biznesu, a drugą franczyzobiorca, chcący skorzystać z opracowanego już modelu biznesowego. Wszystko odbywa się w ramach specjalnej umowy, w której określa się z jednej strony warunki, na mocy których będzie można korzystać ze znaków towarowych i wiedzy danej marki, a z drugiej strony franczyzodawca zobowiązuje się do udostępnienia takich elementów i możliwości korzystania z nich przez okres obowiązywania umowy. Mówiąc wprost, franczyza jest często określana gotowym przepisem na biznes, ponieważ opiera się na tym, że nowy podmiot na rynku otrzymuje możliwość skorzystania ze sprecyzowanego modelu, który sprawdził się już w danym segmencie i przyniósł sukces.

Czy to opłacalne?

Franczyza jest dość specyficzną formą prowadzenia działalności, przez co wzbudza wiele pytań odnośnie tego, czy taki wariant funkcjonowania rzeczywiście jest opłacalny. Trudno jest tutaj o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ jak to bywa w biznesie, nigdy nie można mówić, iż konkretne rozwiązanie sprawdzi się zawsze w stu procentach. Nie inaczej jest w przypadku franczyzy, której opłacalność będzie uzależniona od tego, jak taki model sprawdza się na konkretnym rynku, jakie warunki postawi franczyzodawca, a wreszcie od zdolności przedsiębiorczych samego franczyzobiorcy. W sprzyjających okolicznościach jest to jednak naprawdę dochodowe zajęcie.

Czym się kierować przy wyborze?

W praktyce okazuje się, że franczyza sprawdza się najlepiej w określonych branżach. W przypadku naszego kraju jest to najpopularniejsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o gastronomię, punkty handlowe, niektóre produkty finansowe czy rynek nieruchomości. Dużą rolę odgrywa również sama marka. Jednocześnie ważne jest to, żeby franczyzodawca oferował uczciwe warunki, a więc realnie dzielił się wiedzą, gwarantując jednocześnie klarowne zasady, jeżeli chodzi o finanse.

Najbardziej dochodowa franczyza na rynku nieruchomości z WGN

Zdecydowałeś się na wkroczenie na rynek nieruchomości i poszukujesz okazji na najbardziej dochodową franczyzę? Segment ten rzeczywiście jest pod tym względem atrakcyjny, a taka opcja otworzenia własnego biura pozwala uporać się z niektórymi barierami wejścia. Zachęcamy do podjęcia się współpracy z WGN, czyli największą siecią franczyzową w tej branży. Z pewnością będziesz zadowolony ze wsparcia i przejrzystych warunków umowy.

Model dopasowany do rynku

Model franczyzowy odnajduje się doskonale na rynku nieruchomości, gdyż w branży tej widoczne są duże bariery wejścia. Szczególnym problemem jest brak zaufania klientów do zupełnie nowych biur i pośredników nieruchomości. Transakcje w tej branży opierają się na dużych sumach pieniężnych, więc niewiele osób korzysta z usług pośredników, o których nie ma solidnej wiedzy. Korzystając z franczyzy, można skutecznie wyzbyć się tego problemu.

Dlaczego z WGN?

Jesteśmy największą siecią franczyzową na rynku nieruchomości w Polsce. Silna i uznana marka WGN sprawia, że nasi partnerzy płynnie wkraczają na rynek, wspomagani przez wypracowane przez nas na przestrzeni lat know-how, wraz z wytycznymi i dokumentami, które będą niezbędne do skutecznego prowadzenia biura nieruchomości. Możesz liczyć na dodatkowe szkolenia, pomoc dedykowanego opiekuna czy wsparcie działu prawnego i doświadczonych liderów na rynku. Dużym plusem są przejrzyste zasady współpracy, w tym w zakresie finansów, gdzie pobieramy jasno określoną opłatę, która nie będzie uzależniona od osiąganych zysków. Masz zatem pewność, że jeżeli sprawdzisz się na rynku, a prowadzone biuro będzie generować duże dochody, rzeczywiście więcej na tym zarobisz. Wiele osób liczy na sukces w sferze handlu nieruchomościami. Wybierając właściwego franczyzodawcę, rzeczywiście można osiągnąć sukces zawodowy. Zachęcamy w związku z tym do podjęcia się współpracy z grupą WGN na rynku nieruchomości.

5/5 - (6 votes)

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości
Zobacz również.
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

https://pixabay.com Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości.

Czytaj więcej »
Zarobki we własnym biurze nieruchomości

Zarobki we własnym biurze nieruchomości

https://pixabay.com Zarobki we własnym biurze nieruchomości są uzależnione w dużej mierze od determinacji i zdolności osoby prowadzącej biuro. Specyfika branży sprawia, że wpływy są skorelowane z liczbą klientów, ale i szczegółami transakcji, od których otrzymuje się prowizje. Na pewno perspektywa zawodowa jest jednak intrygująca. Korzystając z opcji, jakie daje franczyza, można szybko rozwinąć działalność i

Czytaj więcej »
Biuro nieruchomości - jak zacząć?

Biuro nieruchomości – jak zacząć? 

Biuro nieruchomości – jak zacząć? Z takimi wątpliwościami często zmagają się przedsiębiorcy, którzy rozważają rozpoczęcie kariery w tej branży. Wielu z nich to osoby mające już pewne doświadczenie i pracujące w różnych agencjach, jednak swoich sił na takim rynku może spróbować niemal każdy. Odpowiednie predyspozycje, podejście i motywacja są bardzo pomocne na starcie przygody. Dla takich osób bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem może się okazać franczyza WGN.

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

https://pixabay.com Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak otworzyć franczyzę?

Jak otworzyć franczyzę?

https://www.pexels.com Jak otworzyć franczyzę? Interesuje się tym obecnie wiele osób, gdyż rośnie świadomość na temat korzyści wynikających z tego modelu biznesowego. Otwiera to drogę do sukcesu przy zmniejszeniu ryzyka względem tego, z czym trzeba byłoby się liczyć w przypadku wkraczania na rynek całkowicie na własną rękę. Dokładne szczegóły są uzależnione od specyfiki branży oraz warunków,

Czytaj więcej »

Zdobywca Nagrody Orła Brokera WGN za 2023 rok

To już dekada w Grupie WGN! Pan Marek Świdziński – Dyrektor Biur w Polkowicach, Szprotawie, Nowej Soli oraz Żaganiu został Nagrodzony Orłem Brokera WGN 2023 na tegorocznej Uroczystej Gali podczas 55. Kongresu Grupy WGN. To wyróżnienie na które wiele Partnerów czeka, a inni mają go już w swoich rękach! „Wiele lat temu, kiedy marketing bezpośredni

Czytaj więcej »
Ile można zarobić na franczyzie?

Ile można zarobić na franczyzie?

Zastanawiasz się, ile można zarobić na franczyzie? Nie ma tu uniwersalnej ani jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy to od skali działalności. Pewne jest jednak to, że korzystając z tego modelu w odpowiednich branżach, można osiągnąć spory sukces. Jedną z nich jest rynek nieruchomości, gdzie tak funkcjonujące biura mają duże szanse powodzenia i osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Jeśli jesteś zainteresowany działalnością w tej branży, sprawdź warunki współpracy z Grupą WGN.

Czytaj więcej »
Własne biuro nieruchomości - jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
WGN 30 lat na rynku

Kiedy nowy Partner WGN może zacząć zarabiać?

Branża obrotu nieruchomościami jest jedną z nielicznych kategorii usług, które przechodzą przez pandemię w miarę bezboleśnie Czy w czasie pandemii Grupa WGN odczuła spadek, czy też przeciwnie – wzrost obrotów ? Na pewno ten okres to wyzwanie dla przedsiębiorców (Oddziałów WGN) jak również klientów nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Rok 2020

Czytaj więcej »
Ile zarabia agent nieruchomości?

Ile zarabia agent nieruchomości?

Pytanie „ile zarabia agent nieruchomości?” zadaje sobie wiele osób, które kusi wizja pracy w tej branży. Ta jest rzeczywiście ciekawa, a co najważniejsze – perspektywiczna. Angażując się w pracę na rynku nieruchomości, można zyskać interesujące, a do tego dochodowe zajęcie. Ciekawą perspektywą będzie jednak otworzenie własnego biura, najlepiej w ramach franczyzy. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z naszą firmą WGN, która posiada największe, bo ponad 33-letnie doświadczenie w branży.

Czytaj więcej »
Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

https://pixabay.com Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

WGN Franczyza Nieruchomości 2

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Agentka Franczyza Nieruchomości WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Zadzwoń
NAPISZ DO NAS
Scroll to Top